10.6.2007  Národní výstava KALISZ Polsko
10.6.2007 National dog show KALISZ Poland

Téměř polomrtví z náročné Evropské výstavy v Zagrebu, neodpočatí , jsme dorazili na Národní výstavu v Kaliszu.
V loňském roce se nám tato výstava moc líbila čti ZDE což byl jeden z důvodů proč jsme se přihlásili znovu. protože v loňském roce pořadatelé vyhlásili i nejlepší pár psů a Nejlepší chovatelskou stanici, přihlásili jsme i Soonera ( který dávno šampiona Polska má) ale aby jel do páru s Anais. překvapení bylo až na místě, protože soutěž párů ani chov.stanic se letos nekonala.Prý jen loni,protože to byla výstava jubilejní :-(, tak snad příště :-) !
Podle mnou otřepaného rčení - že v závěrečkách má šanci umístit se na 95% merlový australák než lepší černý tricolor se opět potvrdila :-),ale i tak jsme si výstavu moc užili.

Australský ovčák Australian Shepherd  
rozhodčí judge Jadwiga Niciewicz PL

PSI MALES
Třída otevřená  Open class

V1, CWC Ex.1, CAC
SAKURO AMERICAN IDOL

----------------
Třída šampionů Champion class

V1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB Ex.1, CAC, Best male in breed
MultiCh. Sunshine SOONER or LATER


-----------
FENY FEMALE
Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml.,nejlepší junior v rase, dokončen Junior šampion Polska, užší výběr 3 jedinců na BIG junior
 Ex.1, Young winner,best young in breed, finished Young champion Poland,short choice 3 dogs on BIG junior
Jch.ANAIS ANAIS Bohemia Acro


-----
výborná 2. excellent 2
HIMENA vom Hexanus

-----
o BOB


--------------------------------
Čínský chocholatý pes
Chinese crested dog
přihlášeno entry 16 jedinců, rozhodčí judge István Csik, Hungary

kompletní výsledky budou později na www.nahaci.cz / full result later on www.nahaci.cz
----------
FENY FEMALE
Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml.,nejlepší junior v rase,  užší výběr 3 jedinců na BIG junior v IX.FCI skupině
 Ex.1, Young winner,best young in breed,,short choice 3 dogs on BIG junior in IX.group FCI
Jch.KEY FOR ACRO z Haliparku


-------------------------------------------------
SHIH-TZU
Výborný 1, CAJC, dokončen Polský junior šampio,Nejlepší mladý plemene, BOB
 Excel.1, Young Winner,finished Poland young champion, Best young in breed, BOB
RINGO Astarte Gold - syn našeho Bonny Boye!!!
(Bonny Boy Bohemia Acro + Astarte Gold KC of LOGRUS)

9.6.2007  Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav
9.6.2007 Club show Mlada Boleslav
 

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozdhodčí judge Petr Řehánek, přihlášeno entry 11jedinců!!!
Psi Males

Třída dorostu Puppy class
Velmi nadějný 1,BIS dorost pes Very promissing 1, BIS puppy
BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro

-----------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC Excell. 1, Young winner
A-SALTO MORTALE Amazonka
(Ch.Sunshine Sooner or Later + Born in Rosebud Tina-of-Bagfri)

----------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC,Nejlepší pes v plemeni + BOB  Ex.1, CAC, best male in breed + BOB
BRET Mladá živa

------------------------------------------------
Feny Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
BE SUNNY FLASH Bohemia Acro

---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
DAIQUIRY QUENSSY od Diamantové řeky

-----------------------
Třída mladých Young class


Výborná 1, CAJC,rez.BIS mladá fena  Excell. 1, Young winner,res BIS young female on show
EXPRESSDELIVERY del Whymper delle G.Jorasses

----
Výborná  2 Excelletn 2
AGÁTHA z Kamilkové zahrady

---
Velmi dobrá 3  Very good 4
A-SALSA Amazonka

---------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
BURNING HEART Puella Fera

-----------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC, Nejlepší fena v rase Ex.1,CAC,Best female in breed
 Shallow River's ANANI TAINO ACRO

------------
výsledky + foto Michaela a Lenka
www.greatlady.wz.cz

SHIH-TZU
judge rozhodčí paní Olga Dolejšová, přihlášeno entry 17jedinců

Třída štěňat  Babyclass
Velmi nadějný 1 Very promissing 1
Delon Boy Airez
------------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene BOB Excel.1, Young Winner,Best young in breed BOB
Jch.PRINC BAJAJA z Ivare
(Vong-Kong Shah Abbas + Ich.Vanity Bohemia Acro)

---
Výborný 2 Ex.2
Bigbell´s Fire Storm

-----------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, nejlepší pes v rase Ex.1, CAC,Best male in breed
MAN in BLACK Bohemia Acro
Man in Black + Andvari Ornamentum Bohemia
---
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Andy Indian Chan
-------------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
Andvari Ornamentum Bohemia
(Ich. Love Boy Bohemia Acro + Ave Maria Aurum Bohemia)

---
Výborný 2, Ex.2,
IKE z Medvědího doupětě

---------------------
Feny Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
Uli Fantazia z Ivafre

---
Velmi nadějný 2 Very promissing2
Chiwa od Mnichů
---
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
Qvellin z Kraje mlh
-------------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJCex.1, young winner
Rebelies Spirit Premium Bohemia
---

Výborný 2, Ex.2
Noblesa Of Amor Iveko-dog
(Ch. Amor Imperial Bohemia  + Ch. Chocolate Kiss Bohemia Acro)
---
Výborný 3, Ex.3
Heydi z Targenu
---
Výborný 4, Ex.4
Hanica z Targenu
---
Výborný  Ex.
Gia od Mnichů
------------------------------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Anja Indian Chan
---
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Ice Queen z Kraje mlh
----------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
Amelie Indian Chan
--------------------------------------------------
Třída vítězů Winner class

Výborný 1, CAC,nejlepší feny v rase Excel.1, CAC,Best female in greed
Anabell Imperial Bohemia
(Ich. Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zearlotry Bohemia Acro)
---------------------------------------------------
výsledky pani Dana Opltová+ foto poskytla pani Iva Fremrová
děkujeme!

10.6.2007  Národní výstava RATIBOŘ Polsko
10.6.2007 National dog show RATIBORZ Poland

Australský ovčák Australian Shepherd  

PSI MALES
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1, BIS dorost !!!  Very promissing 1, BIS puppy in show !!!
BEST for GREAT LADY Bohemia Acro

------------
Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml., nejlepší junior v rase + BOB  Ex.1, Young winner, Best young in breed + BOB
ACHILLES Svezi Vitr 

---
velmi dobrý  2 very good 2
ALFREDO Regalia

-------------------------
FENY FEMALE
Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml., Ex.1, Young winner
AMORKA Regalia

---
výborný  2 excellent 2
Jch.EXPRESS DELIVERY del Whymper delle Grandes Jorasses 

-----------------
Mezitřída Intermedial class

V1, CWC Ex.1, CAC
 Jch.Shallow River's ANANI TAINO ACRO

----------------------
Třída otevřená  Open class

V1, CWC,Nejlepší fena v rase Ex.1, CAC,Best female in breed
Isiwun's WOODSTOCK

výsledky + foto Michaela a Lenka
www.greatlady.wz.cz