11.6.2006 Národní výstava psů KALISZ, Polsko
11.6.2006  National show KALISZ, Poland

Australský ovčák Australian Shepherd  
rozhodčí judge Pawel Szemraj PL

PSI MALES
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
AMERICAN MASSENGER PARACORTUS
-----------------
 Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml. Ex.1, Young winner
SAKURO AMERICAN IDOL

-----------------
Mezitřída Intermedial class

V1, CWC Ex.1, CAC
Jch. SHALLOW RIVERS WESAN TEPA

------------------
Třída šampionů Champion class

V1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB, BIG, BIS3 Ex.1, CAC, Best male in breed, BOB, BIG, BIS3
Ch. SUNSHINE SHANTI SHALLOW RIVERS

------------------
o Nejlepšího psa v rase

-------------------
FENA FEMALE
Třída otevřená Open class

V1, CWC, Nejlepší fena v rase Ex.1, CAC, Best female in breed
SHALLOW RIVERS NACAHKOS ANA CREE

------------------------------------
o BOB

-----------------------------------------------
Jezevčík krátkosrstý standard Teckel shorthairs standard
rozhodčí judge Leszek Siejkowski PL

Třída mladých feny  Young class females
V1, Zw.Ml.=dokončen Polský junior šampion Ex.1, Young Winter=finished Poland Young champion
Jch. RUSSKIY ASSORTI´C YUMANITE

---------------------------------------------

SHIH-TZU
rozhodčí judge Miroslaw Redlicki PL

PSI MALES
Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml., BOB Ex.1, Young Winner, BOB
 GLAMOUR DANCER BOHEMIA ACRO

----
V2 Ex.2
MAIUS RED-AMO

---
V3Ex.3
Jch. ICE COLD BOHEMIA ACRO


-------------------
Třída otevřená Open class

V1, CWC Ex.1, CAC  
STYLISH ELEGANCE EW-DAR

---
V2 Ex.2
Jch.FLASH SHOWCASE

--------------------
Třída šampionů Champion class

V1, CWC=dokončen Polský šampion, Nejlepší pes v rase Ex.1, CAC=finished Poland champion, Best male in breed  
Ch.UNIQUE CHA CHA BOHEMIA ACRO

----------------
FENA FEMALE
Třída mladých Young class

V1, Zw.Ml. Ex.1, Young winner
 Jch.HEAVEN ANGEL BOHEMIA ACRO

----
V2 Ex.2
SONATA ACH! ACH!

---
V3Ex.3
 SARA ATENA ACH! ACH!

----------------
Mezitřída Intermedial class  

V1, CWC, Nejlepší fena v rase Ex.1, CAC, Best female on show
BRAVISIMA BOHEMIA ACRO

---
V2 Ex.2
BETA BAT-HANG

----------------
Třída šampionů Champion class

V1, CWC Ex.1, CAC 
  SOPHIE GRANDIFLORA

---
V2 Ex.2
DA-LA NAMGJAL AMUSANT

----------------
Třída veteránů Veteran class

Výborná 1, res.BIS Veterán Excellent 1, res.BIS Veteran
 ABI NAMGJAL AMUSANT

------------------
o BOB

Děkujeme panu rozhodčímu za výsledky našich psů, protože všichni 4 jedinci, kteří se o BOB "utkali" byli z ch.st. BOHEMIA ACRO!
-----------------
Závěrečné soutěže Final contests

 BOHEMIA ACRO – 1.místo nejlepší chovatelská stanice – 126.vítězství
1st place and Best kennel – 126th won

---------------------
Junior handling
finále 1.-3.místo  Míša a Rock na 4.místě
Míša a Rock super 4.místo za zkušenými polskými handlery
----------------------
FCI I
Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers  BIG + 3.místo na BIS!!!!!!!! BIG + BIS3

---
FCI II

---
FCI III

Saša a Orin res.BIG!
---
FCI IV

---
FCI V

---
FCI VI

---
FCI VII

---
FCI VIII

---
FCI IX

Patrik s Bossem 3.místo
---
FCI X

------------
B I S

Rock 3.místo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------
Super výpravu doplnila ještě naše Kačenka s Expertem, který získal BOB a k dokončení JchPL mu chybí už jen malý krůček! Gratulujeme a díky za pomoc!
Kačenka a Expert
Samozřejmě také Michalce děkujeme za pomoc!!!