12.+13.11.2005 Národní výstava Praha
National dog show Prague

SOBOTA Saturday

Australský ovčák Australian Shepherd
rozhodčí judge pan Ing.Jaroslav Matyáš ze Slovenska, přihlášeno entry 14

PSI MALES

Třída dorostu puppy class

Velmi nadějný 1 very promissing 1
 
ALEX REDY od Diamantové řeky

-----
Třída mladých Young Class

Výborný 1, CAJC excellent 1, Young winner
 Shallow Rivers WESAN TEPA


-----
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC excellent 1, CAC
ANDY Mladá Živa

-----
Třída otevřená
Open class

Výborný 1, CAC excellent 1, CAC
CZUKAN Ew-Bor

-----
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB Exc.1, CAC, National winner, BOB
Ch.Shallow Rivers WAHPEEH CATAWBA
Wahpeeh
-----

O Národního vítěze psa:

--------------------------------------------------
FENY
FEMALES

Třída dorostu puppy class

Velmi nadějná 1 very promissing 1
ANGELLES REDY od Diamantové řeky

-----
Třída mladých Young Class

Výborná 1, CAJC excellent 1, Young winner
Shallow Rivers WAHE HULI TEPA ACRO
Way s MartinkouWay


---
Výborná 2 excellent 2
Auxarcs FAIR WINDS

-----
Mezitřída Intermedial class

Výborná 1, CAC excellent 1, CAC
ASPEN Mladá Živa

------
Třída otevřená Open class

Výborná 1, CAC, Národní vítěz Excellent 1, CAC, National winner
SILVER DREAM Aussies Arizona

---
Výborná 2 excellent 2
AFRODITE of Secret Key

-----
Třída pracovní Working class

Výborná 1, CAC excellent 1, CAC
AMELIE Mladá Živa

-----
Výborná 2, rez.CAC excellent 2, rez.CAC
ANNELI WILD ROSE Puella Fera

-----
Třída šampionů champion Class

Výborná 1, CAC excellent 1, CAC
Lost Creek DIANDRA TRACY

-------

O národní vítězku fenu:


----------------------------

O BOB


 

Německý ovčák German Shepherd
rozhodčí judge pan Milan Mlinarčík ze Slovenska, přihlášeno entry 33

Psi třída pracovní Males Working class

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 3
Excellent 1, CAC, National Winner, BOB, BIG 3
SENON van Noort


Feny třída pracovní Females Working class
Výborná 1, CAC, Národní vítěz Excellent 1, CAC, National winner
Multich.QUEEN Bohemia Acro
------


Whippet

BASTIEN Pibaro – Výborný 1, CAC (Konkurence 7psů!!!)

ARMAN Pibaro – Výborný 1, CAC
ABIGAIL Pabaro – Výborná 2, rez. CAC

Patrikovi i Janě gratulujeme:- ))))))))


------

Závěrečné soutěže Final contests

Junior handling
rozhodčí
judge Zdenka Holmerová

1.místo starší věkové kategorie Lucka Kotěrová                           
3.místo              - II – Maruška Srpová

----

Pár psů Couple Dog
rozhodčí judge Dana Smržová

1.místo Fox teriér drsnosrstý KIPPER a HALY Star Franke
maj.P.Panýrek :- )


-----
Chovatelská stanice
Best Breed Station

1.místo Dlouhosrstá kolie FROM GRASLIC HILLS


------
Nejkrásnější veterán
Best veteran
rozhodčí  judge Vladimír Adlt

1.místo Bearded Colie Charlie Brown Černý Faun

--------
I.fci skupna
1st group
rozhodčí judge Ing.J.Matyáš

1.místo Bobteil
3.místo Německý ovčák Senon van Noort

náš Wahpeeh užší výběr 8psů
-----
III.fci skupina
3rd group
rozhodčí judge Olga Hrabáková

1.místo Bedlington terrier Blaskuggans CONTEST FOR EUROPE– maj. A. Kulichová
2.místo Fox terrier drsnosrstý KISS Star Franke – maj. F. Poleňa
4.místo Australský silky terrier Ich. Bombix Moren Amrons TOPCOPY – maj. A. Grygarová
-----
BOD
rozhodčí
judge Miroslav Václavík

Český fousek
-----------------

NEDĚLE Sunday

Shih-tzu
rozhodčí
judge paní Eva Hájková, přihlášeno entry 30
Paní rozhodčí na "cacové" výstavě posuzovala šicunky i lhasáky poprvé a myslím, že vždy vybrala toho nejlepšího!Proto jsem ráda, že ji mohu přiřadit k tomu málu rozhodčích, kteří posuzují podle kvality psa… a ne podle toho koho chleba jíš ( kdo mě pozval posuzovat,aby mně příště pozval znovu :-), všichni naši psi měli v posudcích napsané nejen klady, ale i samozřejmě nedostatky! ( mají je všichni psi, neexistuje naprosto dokonalý jedinec - snad jedině virtuální, proto si ceníme, že pani rozhodčí dokázala naše psy přesně vystihnout :-).O tom, že vybrala kvalitní jedince svědčí i fakt, že se oba dva BOB jedinci ( lhasa i shihtzu ), které paní Hájková posuzovala,  umístili v IX.skupině FCI !

PSI MALES

Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 very promissing 1
IKE z Medvědího doupěte
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Elite Red Tracy z Medvědího doupěte)


--------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC=dokončen Český junior šampion
excellent 1, Young winner=finished Czech young champion
Jch. WIN GATES Bohemia Acro
(Ch. Acro-boy Solaris Avis + Joy RedPrincess Bohemia Acro)

-----
výborný 2 excellent 2
GEMBLER z Kraje mlh
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Rosemary z Kraje mlh)
-----
výborný 3 excellent 3
ANDREAS z Diamantové záře
(Ivánek z Ivafre + Diana Bohemia Věr-Kos)
-----
Výborný 4
excellent 4
MY LOVE Karmapa
(Marco Bohemia Acro + Brea Karmapa)

-----------
Mezitřída
Intermedial class

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG5
Excellent 1, CAC, National winner, BOB, BIG5
Jch. ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro
(Ich.Symaruns Class Act + Ace Kiss Bohemia Acro)

-----
Výborný 2, rez.CAC excellent 2, rez.CAC
Jch. QUANTICO Bohemia Acro
(Ch.Atlanta from Audreys Paradis + Dame Fortune Bohemia Acro)

------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC excellent 1, CAC
Ch. HAMLET Bohemia Acro
(Ich. Perfect Red Boy Bohemia Acro + Kerolanc Bohemia Acro)

-----
Výborný 2, rez.CAC 
excellent 2, rez. CAC
Oh!DARLING Bohemia Acro
(Ich.Symaruns Class Act + Ace Kiss Bohemia Acro)
-----
Výborný 3 excellent 3
UNIQUE CHA CHA Bohemia Acro
(Ich. Prime Moon Cha Cha Cha + Top Premium Bohemia Acro)

-----
výborný 4 excellent 4
FYER-PA ABATAJ Čo Oju
(Ch. Benny Ispamán + Kimmi Abataj)
-----
Výborný excellent
LUCIFER z Ivafre
(Ich.Zany Lunatic Bohemia Acro + Cleopatra Lásenka)


Hamlet+Oh!Darling+Unique ChaCha
----------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC excellent 1, CAC
Ch.LARGE SUCCESS Bohemia Acro
(Ch.Wenricks Tailored For Success + Ich.Chic Lady Bohemia Acro)
-----
Výborný 2, rez. CAC
Excellent 2, rez. CAC
Ch.NETT z Kraje mlh
(Ch. Lucky Dream Paprsek Tibetu + Blondy z Kraje mlh)

O Národního vítěze psa:

Only You Forewer Bohemia Acro + Hamlet Bohemia Acro + Large Success Bohemia Acro

---------------------------------
FENY
FEMALES

Třída dorostu puppy class

Velmi nadějná 1 very promissing 1
GLITTER STAR Bohemia Acro
(Ch.MidnightDream Dancing Joe + Jch.Jessica Bohemia Acro)
-----
velmi nadějná 2 very promissing 2
BABETTE Azurový drak
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Peggy z Kraje mlh)

-----
Třída mladých Young class

Výborná 1, CAJC  excellent 1, Young winner
JCh.YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro
(Ch. Wenricks Tailored For Success + Ich.Prime Moon Bohemia Acro)

-----
Výborná 2 excellent 2
CHANDLERA z Medvědího doupěte
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Francesca z Medvědího doupěte)

-----
Výborná 3 excellent 3
DRESS IN SUCCESS Bohemia Acro
(Ch.Wenricks Tailored For Success + Jch.Vehemence Bohemia Acro)

-----
Neposouzena Didn´t judging
pro agresivitu
ALANIS FLOWERED Jantar Moravy
(I Want Candy Premium Bohemia + Janis J. Premium Bohemia)

-----

------------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborná 1, CAC, Národní vítěz Excellent 1, CAC, National winner
Jch.CHOICE TOP Iveko-Dog
(Ich.Prime Moon Cha Cha Cha + Ch. Chocolate Kiss Bohemia Acro)

---------
Třída otevřená
Open class

Výborná 1, CAC excellent 1, CAC
NICK-NACK Bohemia Acro
(Wenricks Mover and Shaker + Sannies Ke-San C´An´Die)

-----
výborná 2, rez.CAC excellent 2, rez.CAC
EDDEKA ABATAJ Čo Oju
(Ch.Benny Ispamán + Kimmi Abataj)

-----
Výborná 3 excellent 3
Jch. ICY BEAUTY Bohemia Acro
(Wingates Greatest for Acro + Daisy-Chain Bohemia Acro)

-----
Výborná 4 excellent 4
GOWA-KHATAKHYI Čo Oju
(Socrates Paprsek Tibetu + Ich. Amanda Aglaya Bohemia)

-----
Výborná excellent
CORI ČÍMAN Mon-Lang
(Knock-Out Bohemia Acro + Trinity z Czech mogadoru)

-----------
Třída šampionů Champion class

Výborná 1, CAC excellent 1, CAC
Ch. QUEEN STAR Bohemia Acro
(Ch.Atlanta from Audreys Paradis + Dame Fortune Bohemia Acro)

------------

O BOB

---------------------------------------------------------------

 


Lhasa Apso
rozhodčí
judge paní Eva Hájková, přihlášeno entry 17

BIG BOS Pibaro – Výborný 1, CAJC =dokončen Český junior šampion
Ch.ASMUN Pibaro – Výborný 1, CAC, Národní vítěz
Ch. AFÉRA Pabaro – Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG!!!!

foto Big Boss + Afera

Opět letí Patrikovi gratulace:- )))))))))))))
------------


Závěrečné soutěže Final contest
sbor rozhodčích
Joko vždy s graciézností komentující pani Tichá!!!:-)

Junior handling
Rozhodčí
judge Zdena Holmerová

2.místo starší věk.kat. Lucinka Kotěrová

-----
Nejlepší pár psů
Best Couple dog
rozhodčí judge Zuzana Jandová

1.místo MOPS – Ich.Fatman Dog-Lome a Ch.Flora Pibaro
maj. NEVÍTE? Je to jednoduché… v poslední době páry nikdo jiný nevyhrává:- ))) jasně PATRIK!!!!!!!!Gratulujeme

-----
Nejlepší chovatelská stanice
Best breed station
rozhodčí judge MUDr.Viktor Beneš

1.místo Shih-tzu BOHEMIA ACRO, je to již naše 116 vítězství!!! :-) předvedeno 6 jedinců po 4 otcích a 4 matkách
děkujeme Janičce a Patrikovi za pomoc a všem majitelům našich šicánků, že vydrželi:- )

Pro hlupáky,kteří si zpoza kruhu mleli: "Že to se jí to vyhrává,když má doma 60 psů a má z čeho vybírat! " Můžete mít klidni 100 psů a držet si jich v srsti zrovna tolik co já a pak vyhrávat také :-))))))))))))))))!Ovšem smolík :-) například z těchto 6ti předvedených psů jsou v našem majetku jen 2 , ostatní mají své majitele,kteří je udržují v srsti,pečují o ně,milují je a vyhrávají!!! Takže nejprve si odchovejte kvalitu,kterou můžete lidem nabídnout a pak můžete mít doma třeba je xy psů  a budete vyhrávat také :-)......................
-----
Nejlepší veterán
Best veteran
rozhdčí judge Otakar Vondrouš

1.místo Samojed ARNY z Radeče
------
IX.Fci skupina
9th group
rozhodčí judge Zuzana Brotánková

1.místo lhasa apso Aféra Pabaro – maj.P.Panýrek

2.místo čínský chocholatý pes s.s. Cody z Haliparku – maj.manž.Brychtovi
3.místo pudl trpasličí bílý Keyko Blanche z Anacapri – maj. Mgr. I. Lankašová
4.místo bišonek Als de la Rentas Gold Gucci – maj.I. Slapničková
5.místo shih tzu Only You Forewer Bohemia Acro – maj.manž.Podzemských


-------
BOD

rozhodčí judge Mgr.Božena Ovesná

 Bulmastif

-----

B I S

rozhodčí
judge Ing.Jaroslav Matyáš

Český fousek

 

Martina