37. Sudetská výstava psů  WALBRZYCH - Polsko 12.6.2005
36th dog show Walbrzych - Poland 12.6.2005

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian Shepherd

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB
Shallow Riwer´s WAHPEEH CATAWBA
( Ch. Sunshine Sooner or Later + Runway Coper de L´oree des Charmonil)

Výborná 1, CWC, Nejlepší fena v rase
Rising Sun True and Gentle Mate

(Springg Fever of Rising Sun + Rising Sun True Blue Skyler)
--------------------------------------------------------------------------------

SHIH-TZU

Rozhodčí judge Eva Prchala z Polska from Poland. Přihlášeno bylo 15 jedinců entry 15 shih-tzus.

O Polských rozhodčích je známo, že co lze "nechat" domácím, to jim nechají. Neplatí to samozřejmě u všech, někteří jsou opravdu odborníci v tom kterém plemeni, ale až uvidíte podle fotek, jaké "škubánky" nechávala vyhrát paní rozhodčí tentokrát, uvěříte!!!:-( A nebylo to jen u plemene šicu.....Prostě psi byli víc polští:-(

PSI
třída mladých
young class

Výborný 1, Zw.Ml.(CAJC) Ex.1, Winner class young
QUANTICO Bohemia Acro
(Ch.Atlanta from Audreys Paradis + Dame Fortune Bohemia Acro)

Výborný 2 ex.2
BRONKO RED z Kraje Mlh
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro +Qwendy z Kraje mlh)

Výborný 3 ex.3
CODY GRAND Hajan Polonia
(Mafin Zlociste Runo + Wiki z Kojca Koli)


V1 Quantík + V2 Broňa

---
třída prostřední intermaedial class

Výborný 1, CWC ex1, CWC
BOCCACIO GRANG Hajan Polonia
(Sandokan Asketila +Wiki z Kojca Koli)

Výborný 2 ex.2
ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro
( Ch. Symarun´s Class Act + Ace Kiss Bohemia Acro)

---
třída otevřená open class

Výborný 1, CWC a dokončen Polský šampion  ex.1, CWC and finished Poland champion
KING for ACRO di CASA Corsini
( Ch. JAMBOJAT di Casa Corsini + Ich. FORGETEMENOT di Casa Corsini)

Výborný 2 ex.2
ATOL Bombers
(Sandokan Asketila + Abi Bombers)


---
třída šampionů champion class

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rese, BOB, BIG, 3.BIS ex.1, CWC, Best male in race, BOB, BIG, 3rd BIS
MAGNAT Acte
(Tuscanys Challenger at Acte + Jessica Bohemia Acro)

---
FENY
třída mladých
young class

Výborný 1, Zw.Ml.(CAJC) Ex.1, Winner class young
ULTRA CUTE Bohemia Acro
( Ich. Prime Moon Cha Cha Cha + Top Premium Bohemia Acro)

Výborná 2 ex.2
CARINA Bombers
(Sandokan Asketila + Georgia Gol Ew-Dar)

Výborná 3 ex.3
ARANTXA Merlot
(Hoshi Han´Ei Bohemia Acro + Fiona Na Przyklad)

Velmi dobrá 4 Very good4
PASSION Weritas
(Quack Paprsek Tibetu + Donna Karan Weritas)


Třída mladých fen

---
třída prostřední intermaedial class

Výborná 1, CWC, Nejlepší fena v rase Ex. 1, CWC, Best bitch in race
BOLOGNA GRAND hajan Polonia
(Sandokan Asketila + Wiky z Kojca Koli)

Výborná 2 ex.2
QUEEN STAR Bohemia Acro
( Ch. Atlanta from Audreys Paradis + Dame Fortune Bohemia Acro)


---
třída otevřená open class

Velmi dobrá very good
DORIS Czarnoksižnik
(Sandokan Asketila + Agata Wiezy Nietoperza)

Mezi vítězkou mezitřídy a touto fenou vidím jen minimální rozdíl v kvalitě a přesto Bologna získala titul:-(
---
o BOB

--------------------------------------------------
LHASA APSO

Výborná 1, CWC, Nejlepší fena v rase, BOB, rez. BIG Ex. 1, CWC, Best bitch in race, BOB, rez. BIG
Aféra Pibaro

-----------------------------------------------------
MOPS PUG

Výborný 2 Ch.FATMAN Dog Lome
Výborná 1 CWC, Nejlepší fena v rese FLORA Pibaro

----------------------------------------------------------------
WHIPPET

Výborná 1, CWC, Nejlepší fena v rese, BOB, 3.BIG
LIMETA Z Úplňku

-------------------------------------------------------------
FOXTERRIER

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rese, BOB 5.BIG
KIPPER Star Franke

------------------------------------------------------------
Závěrečné soutěže
 final contests
 

FCI skupina I. FCI group I

 
FCI skupina II. FCI group II

 
FCI skupina III. FCI group III
FCI skupina IV. FCI group IV

zde se na 3.místě jezevčík dlouhosrstý králičí TIM Klamap Debra naší kamarádky Marušky Srpové
FCI skupina V. FCI group V
FCI skupina VI. FCI group VI
FCI skupina VII. FCI group VII

 
FCI skupina VIII. FCI group VIII
FCI skupina IX. FCI group IX

tady rez.BIG Aféra Pabaro, gratulujeme
 
FCI skupina X. FCI group X

 

FOTO GALERIE

ULTRA CUTE Bohemia Acro Ledvinka Ch. KING FOR ACRO Di Casa Corsini Kinky
Shallow Riwer´s WAHPEEH CATAWBA Wapík Shallow Riwer´s WAHPEEH CATAWBA Wapík

Martina