12.8.2006 Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav
12th August 2006 Club show Low-numerous breed Mlada Boleslav, Czech

Druhou srpnovou neděli pořádal Klub chovatelů málopočetných plemen psů v tomto roce již druhou Klubovou výstavu, na níž bylo přihlášeno entry dogs 227psů a fen 33plemen breed, z nichž nejpočetněji zastoupeny byly Tibetské dogy(23). Posuzovali čtyři rozhodčí - Zdena Holmerová, Olga Dolejšová, Eva Hájková a jediný zahraniční rozhodčí Ing. Jaroslav Matyáš.

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozdhodčí judge Eva Hájková, přihlášeno entry 9jedinců

Psi Males
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějná 1 Very primissing 1
CALICO BOY Puella Fera
(MultiCh.Wahpeeh Catawba + Beckei Puella Fera)

-------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, Nejlepší pes plemene, res.BIS pes Ex.1, CAC, Best male in breed, res.BIS male
Jch. CHUPACHUPS del Whimper delle Grades Jorades

-------------------
Feny Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějná 1, res.BIS dorost fena  Very primissing 1, res.BIS puppy female
ANAIS ANAIS Bohemia Acro

---
Velmi nadějná 2 Very primissing 2
ABEA PUELLAFERA Bohemia Acro

--------------------
Třída mladých Young class

Výborná 1, CAJC, res.BIS junior fena Ex.1 Young winner, res.BIS Young female
BONNY SUE Puella Fera

---
Výborná 2 Ex.2
BOOGIE WOODIE Puella Fera

--------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, Nejlepší fena plemene, BOB, BIS fena Ex.1, CAC,Best female in breed, BOB, BIS female
MultiJch. Shallow river´s WAHE HULI TEPA ACRO

-------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
Ch. FITI BLUE ELEGANCE

-------------------------
o Nejlepší fenu v rase

---------------------------
o BOB

Děkujeme paní rozhodčí Hájkové!!!

SHIH-TZU
rozdhodčí judge Ing.Jaroslav Matyáš, SK Slovak rep., přihlášeno entry 12jedinců

Psi Males
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějná 1 Very primissing 1
PRINC BAJAJA z Ivafre
(Vong-Kong Shah Abbas + Ich.Vanity Bohemia Acro)

--------------------------------
Třída mladých Young class

Výborná 1, CAJC=dokončen Český junior šampion, BOB res.BIS junior pes Ex.1 Young winner=finished Czech champion, BOB, res.BIS Young male
Jch.KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro

---
Výborný 2 Ex.2
ANDY Indian Chan

---
Velmi dobrý 3 Very good 3
ASSIM Bohemia Kanson

--------------------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
LUCIFER z Ivafre
(Ich.Zany Lunatic Bohemia Acro + Cleopatra Lásenka)

------------------------------------
Třída vítězů winner class

Výborný 1, CAC,Nejlepší pes plemene Excel.1, CAC, Best male in breed
IVÁNEK z Ivafre
(Xeralane´s Absolute Power + Ich.Vanity Bohemia Acro)

---
Výborný 2, rez.CAC Ex.2, res.CAC
AMOR Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zealotry Bohemia Acro)

------------------------------
o Nejlepšího psa v rase

---------------------------------

Feny Females
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějná 1 Very primissing 1
PRINCEZNA LADA z Ivafre
(Vong-Kong Shah Abbas + Ich.Vanity Bohemia Acro)

-------------------------------
Třída mladých Young class

Výborná 1, CAJC=dokončen Český a Klubový junior šampion,BIS junior fena Ex.1 Young winner=finished Czech and Club champion,BIS Young female
Jch.KISS OF NIGHT Bohemia Acro

---
Výborná 2 Ex.2
ANJA Indian Chan

---
Výborná 3 Ex. 3
AMELIE Indian Chan

------------------------------
Třída vítězů winner class

Výborný 1, CAC,Nejlepší fena plemene Excel.1, CAC, Best female in breed
ANABELL Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zealotry Bohemia Acro)

-----------------------------------
o BOB

Velice děkujeme panu rozhodčímuMatyášovi!!!

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE
FINAL CONTESTS

Dítě a pes Children with dog
rozhodčí judge E.Hájková
1.místo 1st place Petr Hron, 4roky, Cairn Teriér

-------------------
Nejlepší pár psů
Best couple dog
rozhodčí judge O.Dolejšová
1.místo 1st place Havanský psík Balů + Geri Almanach

------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best breed station
rozhodčí judge Ing.Matyáš
1.místo 1st place Ruský Toy, CZECH ORIGINÁL

2.místo
2nd place Velký švýc.salaš.pes, from SWISS STAR

3.místo
3rd place Havanský psík, ALMANACH

---------------
Přehlídka veteránů Veterans parade

---------------
BIS dorost pes BIS puppy male
rozhodčí judge E.Hájková
1.místo 1st place Australský honácký pes - Flash Shaggy Cinderella´s Ranch

2.místo
2nd place Ruský toy  -
???


-----------------
BIS dorost fena BIS puppy female
rozhodčí judge E.Hájková
1.místo 1st place Papilon - Olli Mondee Sol Edo

2.místo 2nd place Australský ovčák  - ANAIS ANAIS BOHEMIA ACRO !!!

3.místo
3rd place Norfokl teriér - Nastěnka Hani Danja


----------------
BIS junior pes BIS young male
rozhodčí judge O.Dolejšová
1.místo 1st place Australský honácký pes - Aberdeen Red Camden Dog

2.místo 2nd place Shih-tzu  - Jch. KNIGHT OF NIGHT BOHEMIA ACRO !!!

3.místo
3rd place Holandský ovčák - Basco Sebastian Tasmánský tygr

--------------
BIS junior fena BIS young female
rozhodčí judge O.Dolejšová
1.místo 1st place Shih-tzu  - Jch. KISS OF NIGHT BOHEMIA ACRO !!!

2.místo
2nd place Australský ovčák - Bonny Sue Puella Fera

3.místo
3rd place Katalánský ovčák - Senda de Valdegoscan


--------------
BIS pes BIS male
1.místo 1st place Cairn Teriér  - ???

2.místo
2nd place Australský ovčák - Jch. CHUPACHUPS DEL WHYMPER DELLE G.JORASSES !!!

3.místo
3rd place Thaiský ridgeback - All Right z Banánové republiky


---------------
BIS fena BIS female
1.místo 1st place Australský ovčák - MultiJch. SHALLOW RIVER´S WAHE HULI TEPA ACRO

2.místo
2nd place Holandský ovčák - Gretta Geridea Qalt Mercator

3.místo
3rd place Rusky toy -
???



Fotogalerie z výstavy
Gallery from show
 


Way a Majk ...

... dva BOBíčci

Majk a Ofi - úspěšní sourozenci

Naše vítězné kvarteto

Kethy s námi byla trénovat, zatímco se brácha Rick už vystavoval

Na výstavě se byl podívat také náš dorostenec Honzík!

Děkujeme všem rozhodčím za skvělé výsledky našich psů a také pořadatelům za milou výstavu!!!