11.-13.1.2008 NVP Olomouc 11th - 13th January 2008 National show Olomouc

2964 psů a feny bylo přihlášeno na letošní první českou výstavu a zahájilo tak výstavní sezónu 2008. Naši pejskové, přestože jsme se rozdělili - o výpravě do Ljubljany se dočtete 2x CACIB Ljubljana SLO ZDE HERE, ani v Olomouci nechyběli! Vždyť loni jsme tu sezónu zahájili jak nejlépe se dalo - Rock získal BIS (NVP Olomouc 2007)! I tentokrát se dařilo více než skvěle!!!

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozhodčí judge Tibor Havelka SK, přihlášeno entry  27jedinců

POZOR !!! Kompletní výsledky a mnoho info o AUO naleznete na nové Databázi australských ovčáků zde
 

 ATTENTION!!! For full results click to picture and go to SHOWS section!

Psi Males
Třída šampionů  Champion class

Výborná 1, CAC, Národní vítěz,  BOB + BIG!!!   Ex.1, CAC, National winner, BOB + BIG!!!
MultiCh.Sunshine SHANTI SHALLOW RIVERS

---------------------------
Národní vítěz

---------------------------
FENY  Females

Třída mladých (5fen)  Young class (5females)

Výborný  3 Excelletn 3
Prosto Chudo KEEP SECRET ACRO

Skyppy byla na své druhé výstavě a poprvé se vystavovala ve třídě mladých! Skyppy was first time in young class!
-------------------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný  2, res.CAC = dokončen Český šampion Excelletn 2, res.CAC = finished Czech champion
Ch.CATAWBA ACRO Puella Fera

--------------------------
o BOB

Děkujeme panu rozhodčímu za skvělé umístění pro naše psy. Pan Havelka posuzoval velmi přísně, několik psů získalo také známku velmi dobrý! Proto si všech jeho posudků i ocenění velmi vážíme!

 Čínský chocholatý pes se srstí Chinese Crested dog powder puff
rozhodčí judge Mgr.Božena Ovesná, přihlášeno entry 39jedinců!

Feny třída šampionů - 3ve třídě Females champion class - 3in class
Ch.KEY FOR ACRO z Haliparku-
Výborná 2, res.CAC Excellent 2, res.CAC

Moc děkuji Martinovi Bastlovi za předvedení Kikinky a moc gratuluji jeho svěřenci Oliver Modrý květ k zisku BOB a res.BIG!:-) Kompletní výsledky najdete na www.nahaci.cz

Shih-tzu Shih-tzu
rozdhodčí judge Olga Dolejšová, přihlášeno entry 28 jedinců

Psi Males
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
KEIBY ze Slavonína
--------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC = dokončen Český junior šampion, BOB Excellent 1, Young winner = finished Czech junior champion, BOB
Jch. LEE-KUNG-ATREI Kirabzer
(Pure Red Gold Bohemia Acro + Faidra Kirabzer)

------
Výborný 2 Ex.2
DELON BOY Airez
----
Velmi dobrý 3 Very good 3

VALENTINO z Ivafre
--------------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborná 1,CAC Ex.1,CAC
SECRET LIGHT Premium Bohemia

----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
ROLL THE BALL Premium Bohemia

----------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborná 1,CAC, Národní vítěz Ex.1,CAC, National winer
C
h.MAN IN BLACK Bohemia Acro

----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Saffron Sherhy KEEP IN STEP

----
Výborný 3 Ex.3
ANDY Indian Chan

----
Výborný 4 Ex.4
DANTE Mon-Lang
----
Výborný  Excellent
ASSIM Bohemia Kanson

-------------------------------
Třída šampionů  Champion  class

Výborná 1,CAC = dokončen Český šampion Ex.1,CAC = finished Czech champion
GEMBLER z Kraje mlh
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Rosemary z Kraje mlh)
----------------------------------
Feny Females
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný  Very promissing
LEWISIE ze Slavonína
-------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
KONVALINKA ze Slavonína
---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
OK!BEAUTY TOP Iveko-Dog
----------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excellent 1, Young winner
REBELIES SPIRIT Premium Bohemia

---
Výborný 2 Ex.2
DONATELLA Sylvadog Bohemia
---
Výborný 3 Ex.3
BLACK QUEEN Magic Moravia

-------------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborná 1,CAC, Národní vítěz Ex.1,CAC, National winer
SAKURA z Ivafre

----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
HEYDI z Targenu
---------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborná 1,CAC Ex.1,CAC
QUENIE ROSE Premium Bohemia

---
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
AMY YOUNG LADY Jantar Moravy

---
Výborný 3 Ex.3
ANJA Indian Chan

----------------------------
Třída šampionů  Champion  class

Výborná 1,CAC Ex.1,CAC
AMELIE Indian Chan

-------------------------
Za výsledky děkuji Leničce Bejčkové (také fotky!), manželům Stehnovým, Mirce Sawkové a Lence Hynkové!


Závěrečné soutěže Final contests
tanec se psem

Junior handling
 rozhodčí
judge Milan Krinke

I.kategorie

---
II.kategorie - Míša 1.místo s Ročíkem!!!

------------------------------
Nejlepší dorost
BIS puppy
 rozhodčí judge Antonín Mudra

------------------------------
Nejlepší pár psů
Best couple dog
 rozhodčí judge RNDr.Jaroslava Ovesná
finálová pětka
Rock a Skyppy 2.místo
2nd place!!!!!! Moc děkujeme paní rozhodčí, že náš pár umístila na krásné druhé místo v tak velkém počtu krásných párů!
---------------------------
FCI I
 rozhodčí
judge Tibor Havelka SK

Rock 1.místo
1st place a náš další ohromný dík panu rozhodčímu!!! Rock tak obhájil vítězství mezi mnoha kvalitními jedinci ve skupině z loňska:-)
------------------------
BOD
 rozhodčí
judge Libuše Ubrová

------------------------
BIS
 rozhodčí
judge Vladimíra Tichá
by Tereza Šubertová

úspěchy našich přátel nejen z této výstavy najdete na  www.pibaro.comwww.srdcove-eso.wz.cz www.tender-flash.com ,  www.ofdarkness.wz.cz, www.great-lady.com, www.nahaci.cz, mnoho fotografií najdete také na stránkách Terezy Šubertové  a na serveru rajče.net ZDE