15.5. 2005 Jelení Góra POLSKO
15.5.2005 Jelení Gora poland

Opravdu hnusné počasí, zima, vítr, přeháňky, takto nás vítala výstava v Bánské Bystrici.....Tak začínala reportáž z naší výstavy, která se konala minulý víkend a mohla bych tak začít i teď:-( Opravdu nás vítalo hnusné zamračené nebe, které hlásilo minimálně konec světa.

Tak jsme rychlostí blesku postavili stan, abychom nezmokli(co my, ale hlavně naši miláčci, které jsem předtím několik hodin připravovali:-(  )
náš stan
vlevo Ferda + Domino

I Patrik s Jirkou pro jistotu postavili stan, i když měli TÉMĚŘ samé "nechlupatce" které den předtím přeleštili a vyrazili:-)
Páťův stan, pod kterým je právě náš Toník
 

Ráno sice byla zima, ale po hodině přestalo pršet a sluníčko začalo vystrkovat růžky:-) slibovalo hezký den...a opravdu hezký byl a to nejen díky počasí...
------------------------

Australský ovčák 
Australian Shepherd
rozhodčí judge Jadwiga Niciewicz, PL

Třída dorostu puppy class
Podruhé se na výstavě předvedl se známkou  Velmi nadějný 1 Very promissing 1
Shallow River´s WESAN TEPA - Sanny
(Ch.Stonecrest Elite Above All->USA + Elite Kissed By Sunshine ->USA)

----
Třída střední
Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB  ex.1, CWC(=CAC=Class winner), Best male in breed, BOB
Shallow Rover´s WAHPEEH CATAWBA
(Ch.Sunshine Sooner or Later + ch.Runway Copper de L´Oree d.Charm)

----------------------------
SHIH-TZU
rozhodčí
judge Krystyna Opara, PL

 PSI dog
třída mladých
young class

Výborný1, Vítěz mladých =CAJC, dokončen Polský junior šampion, BOB  ex.1, Winner in class young, finished young Poland champion, BOB
ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro
(Ch.Symarun´s Class Act + Ace Kiss Bohemia Acro)

---
Třída střední intermaedial class

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase ex.1, CWC, Best male in breed
Jch. LARGE SUCCESS Bohemia Acro
(Ch.Wenrick´s Tailored for Success + Ich. Chic Lady Bohemia Acro)

---
Výborný 2 ex. 2
BOCCACIO GRAND Hajan Polonia
(Sandokan Asketila + Wiky z Kojca Coli)

---
třída otevřená   open class

Výborný1, CWC ex.1,CWC
AMOR Imperial Bohemia
(Ich. Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zealotry Bohemia Acro)

---
třída šampionů
champion class

Výborný1, CWC ex.1, CWC
MidnightDream DANCING JOE
(Keepsake´s Midnight Dream + Moonglow´s private dancer of midnightDream)

---
FENY bitch
třída dorostu puppy class

Velmi nadějná very promissing
GABI
(Sandokan Asketila + Agata Wieza Nietoperza)
---
třída mladých young class

Výborný1, Vítěz mladých = CAJCex.1, CAJC=Winner in class young
ULTRA CUTE Bohemia Acro
( Ich. Prime Moon Cha Cha Cha + Top Premium Bohemia Acro)

---
Výborná 2 ex. 2
CARINA Bombers
 (Sandokan Asketila + Georgia Gold Ew-Dar)

---
Velmi dobrá 3 very good 3
EXCLUSIVE Alikana
(Ich. Tuscany´s Challenger at Acte + Milka Elmorl)
---

---
Třída střední intermaedial class

Výborná 1, CWC ex.1,CWC
ANABEL Imperial Bohemia
(Ich. Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zealotry Bohemia Acro)

---
třída otevřená
open class

Výborná 1, CWC ex.1, CWC
ICY BEAUTY Bohemia Acro
( Wingate´s Greatest for Acro + Daisy-Chain Bohemia Acro)

---
Výborná 2  ex. 2
DORIS Czarnoksiežnik
 (Sandokan Asketila +Agata Wieza Nietoperza)

---

---
třída šampionů
champion class

Výborná 1, CWC,Nejlepší fena v rase ex.1, CWC, Best bitch in brees
Ch. MidnightDream  ESPECIALLY MADE
( Ch. Symarun´s Bill The Billlet of Midnightdream + Ch.Mindnightdream Absolut Made)

---

--------------------------------
Vipet Whippet

ASSISI Pibaro - výborná 1, CWC ex.1, CWC

---
LIMETA z Úplňku - výborná 1, CWC ex.1, CWC

--------------------------
Mops  Pug

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB ex.1, CWC, Best male in breed, BOB
FATMAN Dog-Lome

Výborná 1, CWC  ex.1, CWC
FELI Pibaro

Výborná 1, CWC, nejlepší fena v rase  ex.1, CWC, best bitch in breed
FLORA  Pibaro
--------------------------
Peruánský naháč
Perro sin Pelo del Peru

FALKON Taschi-Rimpo - výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB ex.1, CWC, best male in breed, BOB

---------------------
Závěrečné soutěže

Nejlepší pár psů  best couple dog
 rozhodčí
judge Iwona Giczela,PL


Z loňska obhájené 2.místo SHIH-TZU Joe + Mey:-)
----
Nejlepší mladý BIS young
rozhodčí judge Janusz Opara


V této soutěži, kde se předvedlo více než 50 mladých psů a fen se náš Ferda dostal do užšího výběru 8 jedinců!!!

----
I.FCI skupina  Ist Group FCI
Posuzovala  judge, paní Jadwiga Niciewicz


Zde se předvedl náš 15měsíční Wapík. Posuzovala  judge, paní Jadwiga Niciewicz. Přestože se Wapík skvěle předvedl, nevybrala ho ani do užšího výběru:-(

Dále s titulem BOB se zde předvedl Australský honácký pes, kterého vodila naše kamarádka Kateřina Seidlová(ne naši Kačenka-ta se doma učila na maturitu)

----
IX.FCI skupina 9th group FCI
 
rozhodčí judge Krystyna Opara, PL


V deváté skupině zabodoval náš 17měsíční Only You Forewer Bohemia Acro"Ferda". Jeho vítězství v početné konkurenci pro nás bylo velmi milým překvapením:-)))

Gratulujeme také handlerovi Patrikovi a majiteli Jirkovi k úspěchu jejich mopse FATMANa Dog-Lome:-)

Fanouš ví, že je nejlepší, a kdo o tom pochybuje, na toho vystrčí pokaděný zadek:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))


FCI IX.skupina


užší výběr IX.skupiny - 5 nejlepších
----
B I S
rozhodčí judge Elźbieta Junikiewicz, PL



1.místo 1st place : velký černý knírač
2.místo 2nd place : čau čau
3. místo 3rd place : shih-tzu

FOTOGRAFIE MLUVÍ ZA VŠE:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
photos speaks for all:-)))))))))))))))))))))))

--------------------
Mezitím, co jsme balili věci někteří dováděli:-)


Shallow River´s WESAN TEPA - Sany
---


Shallow River´s WAHPEEH CATAWBA - Wapík
-----------------------
Závěrečné pózování po úspěšné výstvě:-)))


ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro - Ferda
CAJC, BOB, BIG, 3.BIS
---


Shallow River´s WAHPEEH CATAWBA - Wapík
CWC, Nejlepší pes, BOB
--------------------
Cesta domů

Martina