20. + 21. 3. 2010 relaxační víkend :-)
relaxation weekend

Náš tip na to, jak prožít super víkend! Myslíte že na na výstavě psů??? :-) jste na omylu, tam byla jen část naší rodinky, report zde najdete brzo, ale užít si s přáteli, odpočinout si a načerpat nové síly lze i jinak:-)

Sobota 20.3.2010



tip číslo 1:
co se rozhodnout, že se pejskové nakrmí maličkato dříve, a sjedeme se k "moři" vykoupat do úžasné slané....čisté...teplé vody a fakt si odpočinout? že to za pozdní odpoledne nelze ze Zhoře  zvládnout?... ale lze. Nám na to stačí 105km z domova a ocitneme se v relaxačním ráji! Pouhých 11 km "za hranicemi všedních dnů" :-) v rakouském městečku Gmünd se nachází úžasné a námi opravdu velmi často navštěvované místo "Solné lázně". Více jak 1000m čtverečních vodní plochy, naprostá čistota, úžasná atmosféra ( relaxační hudba, v každé sauně jiné aroma, svíčky ...) a hlavně voda 32-34°C teplá a slaná
 ( 1,56% a 5% léčivé soli) tisíce trysek, které v pravidelných intervalech nejen pouští vzduch ale i léčivou sůl, minimálně polovina českého personálu. To vše si lze dopřát za super cenu ( 2hod,4hod nebo celý den). Věřte že 4 hodiny z těch bazénů a saun doslova nevylezete :-) a když tak se natáhnout v relaxační solné místnosti...... to vše za méně pro jednoho, než v přihlouplém aquaparku,kde vám lidi skáčou na hlavy a jeden řve přes druhého.zajít si pak na masáž je také skvělý zážitek!Více foto najdete ZDE a z pochopitelných důvodů ze sauny tam foto nejsou :-))). Všem kritikům našich postav: Ano rádi se najíme a nestydíme se za to :-), vždy když se v takovém zařízení kolem sebe rozhlédnu a vidím ty dívčiny náctileté ( i ty starší) oplácené 20ti a více kg než mám já, tak se zase ráda najím :-) !  Když se na toto místo nevypravíte navečer tak jako my dost často ( otevřeno mají až do 22, respektive 23hod) a vyjedete v poledne, spojte to s návštěvou úžasného zámeckého parku v Třeboni, a obědem v některé ze super restaurací jako například my v restauraci Šupina, užijete si nádherný romantický den... :-)

More foto you can see HERE

 

Neděle 21.3.2010

tip číslo 2: Jaro s koňmi aneb, jak si užít neděli s přáteli, ve společnosti nádherných zvířat... každoročně potkat pár pejskařů, milovníků koní. Vyrazit na takovou akci do Lysé nad Labem. Tentokráte při akci Zemědělec, takže bylo možno vidět nejen koníky,ale nakoupit stromky do zahrádky...., nejen koňské ale i psí potřeby..., dát si něco dobrého.... abychom nezhubli samozřejmě :-) ......a pak pak vyrazit domů.

Nezapomeňte si zjistit, v kolik hodin bývá "koňská show" v aréně, aby jste o tento zážitek nepřišli tím, že se budete nacpávat u stánku s pečeným prasátkem........ pštrosími specialitami, nebo klobásou s hořčicí :-D.

Letos jsme mohli vidět nádherné Frýzské koně, Welsponny, Holandské teplokrevníky, lipicány, českomoravského belgického koně, který pro svoji nezvladatelnost,kousavost atd. byl určen k jatečním účelům a přesto se ho nová majitelka ujala a dokázala s ním "nemožné", belgické chladnokrevníky, mini hors, shetlandské ponny, drezůru krásného chladnokrevného Ardeského hřebce, poníka, který vystudoval Universitu v Plzni a velmi slušně počítal :-) , České teplokrevníky, vystoupení rytířů....  opravdu se bylo na co dívat:-)
Více jak 290 foto najdete ZDE.
More photos you can see HERE.