20.+21.5.2006 Národní speciální výstava Australských ovčáků Cerilly Francie
20.+21.5.2006 National specilaity show Australian shepher Cerilly France

Na tuto velmi důležitou výstavu bylo přihlášeno  entry úctyhodných 190 australských ovčáků 190 Australina shepherd  které přiletěla posuzovat judge paní LYNN COBB CONN  z USA majitelka chovatelské stanice Australských ovčáků SUNSHINE !!! ( tedy chovatelka našeho Soonera a Rocka)!
Moje velké poděkování patří prezidentovi klubu australských ovčáků ve Francii za katalog s kompletními výsledky, které si tu můžete přečíst ! Gratulace všem, kteří měli úspěch na této výstavě! Opravdu velké gratulace tímto znovu posílám Barbaře Rossi z Itálie, která je hrdou chovatelkou a majitelkou psa Ch.Hollywood It, který se na této velké speciální výstavě stal Nejlepším psem !!!!!!! Jsem hrdá na to, že tento pes je otcem našeho prvního vrhu australských ovčáků podívej se zde
CONGRATULATION Barbara!!! Great job Michelle !!!
Více fotografií zde najdete později, pro neznalé Francouzského výstavního řádu uvádím, že CAC lze ve Francii získat pouze jeden ( pro psa a jeden pro fenu) a to ze  třídy otevřené nebo mezitřídy, povšimněte si také, že pani rozhodčí nešetřila velmi dobrými známkami = TB ( třída šampionů fen atd.) neplést si to s TP, což znamená velmi nadějný a zadává se ve třídě štěňat a dorostu.

PSI - male

BABY MALE

1 TP
BOOGIE WOOGIE DES CHEMINS CATHARES
2 TP A LITTLE BLUE BOY DU DOMAINE DE L ARINELLA BIANCA
3 P BUCK WILD DOG DU CHEMIN DE LA LUNE AUX REVES
--------------------------------
PUPPY MALE

1 TP
ARLO DES PHANTOMES DES CALLAS
2 TP ALCATRAZ S RUNAWAY DU GRAND GERMANCE
3 TP ANKO SHUANG DE LA BAIE DE BOOTHIA
4 TP ARTO DES PHANTOMES DES CALLAS
5 TP ATAWHALPA DES PHANTOMES DES CALLAS
6 P ALABAMA S NATCHEZ TRACE DE SOLEMEL
7 AP A DREAM OF TAZZ OF CRYSTAL LAKE
8 AP AURION BLACK DE LA BAIE DE BOOTHIA
9 AP AMERICAN ASTERIX DES COMPAGNONS DU BERGER
-------------------------------------
JEUNE MALE

1 EXC ALASKAN INKYRED DU DOMAINE D ARNELLA BIANCA
2 EXC AVEN BLUE DES VOYAGES D ULYSSE
3 EXC ACTEUR DIT ATOMIC
4 EXC ALL BLACK CATCHER DU CHEMIN DE LA LUNE AUX REVES
5 EXC ATARIS AUNIL DE VANIKORO
6 EXC ASTON MARTIN JUMP DU DOMAINE DE TANHEILEY
7 EXC ATHON DE LA LAUZE AUX MICOUCOULIERS
8 EXC A WONDERFULL XCITE DU DOMAINE DE BARONNIERE
9 EXC THORNAPPLE RAGTIME ONE GOODMAN
10 EXC APACHE KIOWA DU RIVAGE DES MILLE ETANGS
---------------------------------
INTERMEDIAIRE MALE

1 RCACS VELVET GLOVE DE LA FERME DE BIESSE
2 EXC V BILLY AND TUCK DES CHEMINS CATHARES
3 EXC VOLTE FACE DES CHEMINS CATHARES
4 EXC DRUMMER BOY VAN NATTREJKJA
5 EXC BROWN SUGAR MORWHIT
6 EXC SHALLOW RIVERS VVAASILKO OZIBWE
7 TB V LA ANTHONY KLEDIS DE L OREE DES CHARMOIS
8 TB VIVA HAPPY TOGETHER DES PHANTOMES DES CALLAS
9 TB CHEAP'N CHIC DELLE GRANDES JORASSES
10 TB ISIWUN VINDALOO
-----------------------------
OPEN MALE

1 CACS U2 BLACK DU PARADIS SAUVAGE DE MENESTRUEL
2 EXC TENDER RED DES GARDIENS D HADES
3 EXC SHALLOW RIVERS UDO CHEROKEE
4 TB SHAMAN S BLACK PEARL
5 TB ULTIM CHOICE DES CHEMINS CATHARES
6 TB SHALOW RIVERS TARAM
7 TB PUZZLE RED THUNDER DES YEUX DE CRYSTAL
8 TB TUCKER DES CHEMINS CATHARES
9 TB TELL ME WHY DES CHEMINS CATHARES
10 TB V LAKOTA TATANKA DU MAGICIEN D OZ
--------------------
CHAMPION MALE

1 EXC MEILLEUR MALE
 HOLLYWOOD IT
2 EXC TORYAK S TUMAN
3 TB URBAN BLUE VIN! YL DES C HEMINS CATHARES
4 TB RISKY BUSINESS DES CHEMINS CATHARES
--------------------------
VETERAN MALE

1 EXC
STONECREST ELITE ABOVE ALL
-----------------------------------------------------------------
FENY -
Female

BABY FEMELLE

1 TP
SHALLOW RIVERS ALE CHEROKEE
2 TP BLOODY MARY DES YEUX DE CRYSTAL
3 TP BLACK BUTTERFLY DES CHEMINS CATHARES
4 TP ASTONE DES PHANTOMES DES CALLAS
5 TP SHALLOW RIVERS AMARACA TAINO
6 TP BRIGHT BURNING LOVE DES YEUX DE CRYSTAL
7 TP APATOIKA DES PHANTOMES DES CALLAS
8 TP ALIS BELLE DU PAYS AUX LONGS HIVERS
9 TP BESTY BLUE DU CHEMIN DE LA LUNE AUX REVES
10 TP ABY DE L ECLIPSE PROVENCALE
------------------------
PUPPY FEMELLE

1 TP
A HAPPY DAY DES CHEMINS CATHARES
2 TP A QUOI BLUE OF SURF PARADISE
3 TP AMANDLA DES PHANTOMES DES CALLAS
4 TP SHALLOW RIVERS ALABAMA TALWA
5 P ADAWE HI SAPA DES GARDIENS D HADES
6 P ANECA OF SOLEA LITTLE BLUE SPIRIT
7 P ANOTHER DARK DELIGHT DES COMPAGNONS DU BERGER
8 P ALYSSE PORZGWEN
----------------------------------------
JEUNE FEMELLE

1 EXC MEILLEUR JEUNE AK CHIN INDIAN DITE AUSTRALE DU TEMPLE DE PALES
2 EXC ELEBELLE VAN NATTREJKA
3 EXC AUKAIA NOIRE EBENE DES TERRES DE TULICAINE
4 EXC AFTER EIGHT DES CHEMINS CATHARES
5 EXC SHALLOW RIVERS APACHE BAYA
6 EXC AUSSIE CHEYENNE RIVER DU DOMAINE D ARINELLA BIANCA
7 EXC BAYSHORE WAKE UP LITTLE SUZY
8 EXC AUSTRALIAN STELLA DU DOMAINE D ARINELLA BIANCA
9 EXC APPLE PIE OF SURF PARADISE
10 EXC AVA DES PHANTOMES DES CALLAS
-----------------------------------------
INTERMEDIAIRE FEMELLE

1 EXC
CRISSY CALAIS CAROLINA SECRET SKOR
2 EXC ISIWUN V WOUNDED KNEE SHALLOW RIVERS
3 EXC VANINA S A PAWNEE S DES GARDIENS D HADES
4 TB VELVET MOSAIC DE SOLEMEL
5 TB HARMONY HILL S VOX OF THE VOGUE
6 TB VOYCE S A PAWNEES DES GARDIENS D HADES
7 TB VARUM DES PHANTOMES DES CALLAS
8 TB V WILD RED MONKEY DU PARADIS SAUVAGE DE MENESTRUEL
9 TB VRILLE BLACK STAR DU DOMAINE DE TANHEILEY
10 TB SHALLOW RIVERS VVIHLI ALABAMA
-----------------------------------
OPEN FEMELLE

1 EXC CACS MEILLEURE FEMELLE BIS SETHI RED DIAMOND
2 EXC RCACS SALLY DES CHEMINS CARHA! RES
3 EXC VEGANE RED DE L OREE DES CHARMOIS
4 EXC RHAPSODY LADY BLUE DES CHEMINS CATHARES
5 EXC THE ONLY BLUE GIRL DE MAURISTAZIA
6 EXC ISIWUN U.S RED NEX DITE DODGE
7 EXC V WILD HAWK DE SOLEMEL
8 EXC VALY BLACK BEAUTY OF CRYSTAL LAKE
9 EXC POCKET DES CHEMINS CATHARES
10 TB SHIVAREE COPPER CONSTELLATION DU DOMAINE DE BARONNIERE
-----------------------------
CHAMPION FEMELLE

1 TB THAT S ALL FOLKS DES CHEMINS CATHARES
2 TB ULTRABLUE TARTUFA DES CHEMINS CATHARES
3 TB SUGAR BABY LOVE DES CHEMINS CATHARES
4 TB TESSIE RED DE L OREE DES CHARMOIS
--------------------------------
VETERAN FEMELLE

1 EXC OTTAWA DE LA HOOPA VALLEY