21.+22.7.2007 NVP Mladá Boleslav 21th + 22th June 2007 National show Mlada Boleslav

Rekordní počet téměř 3700 přihlášených psů přilákal po oba výstavní dny mnoho návštěvníků a milovníků psů. Po oba dny posuzovalo téměř 60rozhodčích, převážně z České republiky, dále pak dva z Polska, dva ze Slovenska a pan Nataletti z Itálie, který zastupoval paní Brockman. Nejpočetnějším plemenem byl Rhodéský ridgeback (91), hned za ním Čínský chocholatý pes (81) a jako třetí Bernský salaš.pes (79). Jsem ráda, že naši psi uspěli i v takové konkurenci...ale to se dozvíte z výsledků!:-)

Sobota Saturday

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozhdodčí judge Eva Hájková, přihlášeno entry  23 jedinců

Psi Males
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný  Very promissing
ARIJE MI SION Gentle Mate

--------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excelletn 1, Young winner
AND I AM HERE Diandra

---
Výborný  2 Excelletn 2
BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro

---
Výborný 3  Excelletn 3
A-SALTO MORTALE Amazonka
(Ch.Sunshine Sooner or Later + Ch. Born in Rosebud Tina-of-Bagfri)

---
odstoupil  step aside
BLACK DIAMOND DRAGON Bohemia Acro

---
Ve třídě mladých se paní rozhodčí o prvním místu dlouho rozhodovala (jak můžete vidět i na foto). Nakonec nad (dosud neporaženým) Chippem zvítězil starší a hotovější pes. S Dragonem jeho handler odstoupil, protože ho trápí zánět na tlapce a Dragon si silně ulevoval na pravou nohu, což je vidět i na foto nahoře.

--------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Jch.CALICO BOY Puella Fera
(Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba +Beckie Puella Fera)

---------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Jch.ALEX REDY od Diamantové řeky

---
Velmi dobrý  2 Very good 2
ARAMIS BLUE od Diamantové řeky

-------------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB,BIG 3 Ex.1, CAC,National winner, BOB, BIG 3
MultiCh.Sunshine SHANTI SHALLOW RIVERS

----------------------------
Třída veteránů Veteran class

Výborný 1, Nejlepší veterán Ex.1, Best veteran
Ch.Imagineer NOW OR NEVER

-----------------------------
PSI o Národního vítěz

----------------------------
Feny Females
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný  Very promissing
ALL THAT BRANDY Gentle Mate

-------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný  Very promissing
COMTESA CASTAWAY od Diamantové řeky

------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC, BOB 2 Excelletn 1, Young winner, BOB 2nd
Prosto Chudo DIRTY DANCER
(Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers + Ch.Shallow River´s Wacahkos AnaCree)

----
Výborný  2 Excelletn 2
ALL EXES ON ME Diandra

---
Výborný 3  Excelletn 3
BE SUNNY FLASH Bohemia Acro

---
Velmi dobrý  4 Very good 4
AGÁTA z Kamilkové zahrady

---
Paní rozhodčí se opět rozhodovala o první místo. Tentokráte ale zvítězila ta lepší, ne starší!

-----------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborná 1, CAC, Národní vítěz  Ex.1, CAC, National winner
Jch.CATAWBA ACRO Puella Fera

-------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Jch.EXPRESSDELIVERY del Whymper delle G.Jorasses

---
Výborný  2, res.CAC Excelletn 2, res.CAC
Jch. BALLANTINE´s Puella Fera

---
Výborný 3  Excelletn 3
ASPEN Mladá živa

---
Výborný 4  Excelletn 4
ANGELLES REDY od Diamantové řeky

---
Vtipné bylo, že 3 feny ze 4 si mohly dokončit ziskem posledního CACe Českého šampiona...vyhrála ale ta čtvrtá, Delli, která si tímto šampiona začala:-)

---------------------------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborná 1, CAC  Ex.1, CAC
Ch.ANAIS ANAIS Bohemia Acro

------------------------------------
FENY o Národního vítěze

------------------------------
o BOB

Paní rozhodčí si rovnou vybrala Rocka a Dirty a ostatním poděkovala. Rock získal titul BOB a Dirty je tudíž BOB 2. Moc děkujeme za skvělé výsledky!!!
---------------------------------------------------------------
Rodéský ridgeback  Shodesian ridgeback
rozhdodčí judge Janická Stanislava, přihlášeno entry 91 jedinců

Třída šampionů feny  Champion class females

Ch.AGATA Maka-Boma Exc.2, res.CAC Výborná 2, res.CAC

Agátku porazila česká šampionka Lilly, takže CAC zdědila a načala si tak Českého šampiona! Jsme rádi, že Agátka uspěla i v konkurenci 4 šampionek!

Také její polobratr zabodoval! BENTLEY Maka-Boma "FÍK"získal ve třídě pracovní také v konkurenci 4psů CAC! Gratuluji Kamile i handlerovi Márošovi:-)

více výsledků na www.ckrr.cz
---------------------------------------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Začalo se trochu netradičně, soutěží veteránů. Protože RR ještě běhali v kruhu o BOB, nemohl začít junior handling bez Lucinky, takže proběhla soutěž veteránů jako první. Díky velkému vedru to majitelé psích staříků uvítali!

Nejlepší veterán  BIS veteran

--------------------------
Junior handling
I.kat.

---
II.kat.

--------------------------
Nejlepší pár psů Best couple dog

--------------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best kennel

Bohemia Acro 1.místo
1st place

Moc děkuji panu rozhodčímu Dvořákovi, protože naše ch.st. zvítězila ve velké konkurenci 7 chovatelských stanic,kde se například předvedli i angličtí kokršpanělé, kteří zvítězili na MVP Brno (report ZDE). Bohemia Acro tak má již své 134.vítězství!!!
----------------------------
Nejlepší mladý pes  BIS young male

--------------------------
Nejlepší mladá fena  BIS young female

v této soutěži jsem předváděla fenku Irského vlkodava KLEMENTINE Irmidu
--------------------------
FCI I

Rock 3.místo!!!
2nd place BIG 3
Děkujeme panu Václavíkovi, protože konkurence byla veliká a takové vedro není Rockovo nejoblíbenější počasí na běhání v kruhu, raději by si zaplaval:-)
--------------------
FCI III

--------------------
FCI IV

--------------------
FCI VI

--------------------
FCI VII

--------------------
FCI VIII

--------------------
FCI X

--------------------
B O D


neděle Sunday

Shih-tzu Shih-tzu
rozdhodčí judge Libuše Ubrová, přihlášeno entry 35 jedinců

Psi Males
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný  Very promissing
VALENTINO z Ivafre

------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný  Very promissing
DELON BOY Airez

--------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excellent 1, Young winner
BAMBOOCHA Orso Antro
(Ich.Zany Lunatic Bohemia Acro + Francesca z Medvědího doupěte)

------
Výborný 2 Ex.2
LEE-KUNG-ATREI Kirabzer
(Pure Red Gold Bohemia Acro + Faidra Kirabzer)

------
Výborný 3 Ex.3
SHOWMAN Bohemia Acro

----
Výborný 4 Ex.4
LU-KUNG-ATREI Kirabzer
(Pure Red Gold Bohemia Acro + Faidra Kirabzer)

-----
Výborný  Excellent
DOMINIK Sylvadog Bohemia

-----
Dobrý Good
NICOLAS z Kraje mlh


-------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborná 1,CAC Ex.1,CAC
DEVILYOU from Audreys Paradis

-----
Výborná 2,res.CAC Ex.2,res.CAC
Jch.MAN IN BLACK Bohemia Acro

-----
Výborný 3 Ex.3
ASSIM Bohemia Kanson

-----
Výborný 4 Ex.4
GEMBLER z Kraje mlh
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Rosemary z Kraje mlh)

-------
Velmi dobrý Very good
MY LOVE STORY Bohemia Acro


---------------------------------
Třída šampionů  Champion  class

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG!!!!!! Ex.1, CAC, National winner, BOB, BIG!!!!!!
Ich.Winterholme THAT BRODWAY MAN

----------------------------------
PSI o Národního vítěze

-------------------------------

Feny Females
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný  Very promissing
CHO OYU Čo Oju

-------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný Very promissing
ELISHA ze Sluneční pláně
(Satisfaction Bohemia Acro + Valentýnka z Kraje mlh)

----
Velmi nadějný  Very promissing
QUELIN z Kraje mlh
(Satisfaction Bohemia Acro + Zrada Bohemia Acro)

----------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excellent 1, Young winner
NOBLESA OF AMOR Iveko-Dog
(Ch.Amor Imperial Bohemia + Ch.Chocolate kiss Bohemia Acro)

-------
Výborný 2 Ex.2
JOY OF MY LIFE v.d. Altan Meng
(Dream Success Bohemia Acro + Ch. Tzu Shanghai Yhan Thi v.Tsai Sjen)

---------
Výborný 3 Ex.3
AMBROSIE Orso Antro

--------
Výborný 4 Ex.4
DAISY z Vatomy

----------
Výborný  Excellent
CHEWY ze Slavonína

---------
Výborný  Excellent
REBELIES SPIRIT Premium Bohemia

---------
Velmi dobrý  Very good
AMY TRIXIE Bohemia King
-----------
Velmi dobrý  Very good
HEYDI  z Targenu

-------
odstoupila step aside
YANKA Bohemia Acro


-----------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, bez titulu Ex.1, without title
Jch.ICE QUEEN z Kraje mlh
(Ch.Quantico Bohemia Acro + Xara z Kraje mlh)

---
Výborný 2 Ex.2
COMTESA CAMELIE z Vatomy
(Wizard Bohemia Acro + Impatiens z Ivafre)

-----
Velmi dobrý 3  Very good 3
AISCHA Helfra

--------------------------------------
Třída veteránů Veteran class

Výborný 1, Nejlepší veterán Ex.1, Best veteran
Ch.AGAPÉ Čo Oju

------------------------
o BOB

Děkujeme paní rozhodčí! Máme velkou radost, že z 35přihlášených psů byla více než polovina z naší chovatelské stanice nebo po našich psech!
------------------------------------------------
Čínský chocholatý pes se srstí  Chinese Crested dog powder puff
rozhodčí judge Olga Dolejšová, přihlášeno entry 32jedinců!!!!!

Feny třída mladých - 5ve třídě, 4výborné Females young class - 5in class, 4excellent
Jch.KEY FOR ACRO z Haliparku

Výborná 1, CAJC, dokončen český junior šampion, užší výběr na BIS mladá fena
Excellent 1, Young winner, finished Czech young champion, short choice on BIS young female

-------
Feny třída šampionů  Females Champion class
Ch.JURAJA z Haliparku
Výborná 1, CAC Excellent 1, CAC

kompletní výsledky na www.nahaci.cz
------------------------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Junior handling
I.kat.

---
II.kat.

--------------------------
Nejlepší veterán  BIS veteran

--------------------------
Nejlepší pár psů Best couple dog

--------------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best kennel

----------------------------
Nejlepší mladý pes  BIS young male

--------------------------
Nejlepší mladá fena  BIS young female

--------------------
FCI II

--------------------
FCI V

--------------------
FCI IX

Tailor BIG

----------------------
Neuznaná plemena Non FCI breeds

-------------------------
BOD


-----------------------
BIS