23.+ 24.6.2007 MVP Brno 23rd + 24th June 2007 International show BRNO

Více než 3400psů a fen mohli vidět návštěvníci a vystavovatelé na letošním Intercanisu v Brně. Tradičně tuto výstavu psů doprovázely i výstavy další - koček, koní, hlodavců a akce PROPET. Několik desítek stánků, krásní psi a příjemné počasí přilákalo mnoho lidí. I o zahraniční rozhodčí nebyla letos nouze!!! Z 55rozhodčích pozvání přijalo 15rozhodčích z cizích zemí, jako například Velká Británie, Rakousko, Švédsko, Finsko, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Irsko!!! Pořadatelé připravili opravdu pěknou výstavu! Atmosféra při závěrečných soutěžích byla velice příjemná, ceny pro vítěze krásné:-) Také musím pochválit, že se v závěru vybíral nejen Nejlepší mladý pes a fena, ale také Nejlepší dorost! Ale teď už k našim vynikajícím výsledkům také z MVP Krakow v Polsku, které jsou úplně dole!

Sobota Saturday

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozhdodčí judge Miroslav Václavík, přihlášeno entry  11 jedinců

Psi Males
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC, res.BIS junior  Excelletn 1, Young winner, res.BIS junior
BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro

---
Výborný  2 Excelletn 2
AGASSI RED Svěží vítr

---
Velmi dobrý  3 Very good 3
ACHILLES Svěží vítr

---
Velmi dobrý  4 Very good 4
A-SEM TAM Amazonka

-------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, res.CACIB Ex.1, CAC, res.CACIB
Jch.CALICO BOY Puella Fera
(Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba +Beckie Puella Fera)

---------------------------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, res.BIG  Ex.1, CAC, CACIB, BOB, res.BIG
MultiCh.Sunshine SHANTI SHALLOW RIVERS

---------------------------------
psi o CACIB

------------------------------------
Feny Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1, užší výběr 5 na BIS dorost Very promissing 1, short choice 5dogs on BIS puppy
Tanmar´s ASIAN ICE RICE

----------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1 Excelletn 1
BE SUNNY FLASH Bohemia Acro

-----
Výborný  2 Excelletn 2
Jch.EXPRESSDELIVERY del Whymper delle G.Jorasses

----------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborná 1, CAC  Ex.1, CAC
Ch.ANAIS ANAIS Bohemia Acro

-------------------------------
o BOB

Děkujeme panu rozhodčímu za ocenění našich psů!!!
----------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Junior handling
I.kat.

---
II.kat.
 
-------------------------
Senior handling

1.místo
1st place Martina + Sunny
Me + Sunny;-)užší výběr 5Portugalský vodní pesvýměna psů
Moc děkuji panu rozhodčímu Kanásovi za moje vítězství !!!!!!!I Kačence za Sunny, která se ve svých pouhých 9měsích vystavovala jako profík!
--------------------------
Nejlepší veterán  BIS veteran

------------------------
Nejlepší pár psů Best couple dog

-----------------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best kennel

Bohemia Acro 2.místo
2nd place

Velice děkujeme paní rozhodčí Tiché, která naši ch.st. umístila ve velké konkurenci na 2.místo! Předvedly jsme 3jedince po 2otcích a 2matkách! Vítězní Kokři měli 6psů po rekordních 5otcích a 5matkách!!! Děkujeme!!!!!
----------------------
Nejlepší dorost BIS Puppy

---------------------------
Nejlepší mladý pes  BIS young male

Chip 2.místo
2nd place
užší výběr
Děkujeme panu rozhodčímu Vondroušovi, který Chipa vybral z více než 60mladých psů!!!
---------------------------
Nejlepší mladá fena  BIS young female

------------------------
FCI I

Rock 2.místo!!!
2nd place res.BIG
část FCI 1uřší výběr 8psůRock si takto doběhl pro res.BIGchvíle napětí mezi 2nejlepšími psy z FCI 1
Děkujeme panu Řehánkovi a krásné res.BIG, protože se v 1.skupině předvedlo mnoho pěkných jedinců!!!
--------------------
FCI III

--------------------
FCI IV

--------------------
FCI VI

--------------------
FCI VII

--------------------
FCI VIII

--------------------
FCI X

--------------------
B O D

-----------------------------------------------------------
neděle
Sunday

Shih-tzu Shih-tzu
rozdhodčí judgeIng.Alena Košťálová, přihlášeno entry 39 jedinců

Psi Males
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
DELON BOY Airez

----------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excellent 1, Young winner
CHACK z Targenu

---
Výborný 2 Ex.2
ROLL THE BALL Premium Bohemia

---------------
Mezitřída Intermedial class

Výborná 1,CAC Ex.1,CAC
Jch.MAN IN BLACK Bohemia Acro

----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Jch.PRINC BAJAJA z Ivafre
(Vong-Kong Shah Abbas+ Ich.Vanity Bohemia Acro)

---
Výborný 3 Ex.3
ANDY Indian Chan

---
Výborný 4 Ex.4
Cheina Doll´s EIGHTBALL
(Ich. Cheina Doll´s Gucci + + Me Little Jaja Bohemia Acro)

----
Výborný  Excellent
ENDY Ma-Ca-Lu


------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborná 1,bez titulu Ex.1,without title
PLAY´N´WIN Premium Bohemia
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Ich.Extáze Bohemia Acro)

---
Výborný 2 Ex.2
DEVILYOU From Audrey´s Paradis

----
Velmi dobrý 3 Very good 3
AKIM Zvonky štěstí

---------------------------
Třída šampionů  Champion  class

Výborný 1, CAC,CACIB=dokončen Interšampion Ex.1,CAC, CACIB=finishe Interchampion
Ch.LUCIFER z Ivafre
(Ich.Zany Lunatic Bohemia Acro+ Cleopatra Lásenka)

----
Výborný 2, res.CAC, res.CACIB Ex.2, res.CAC, res.CACIB
Ich.Winterholme THAT BRODWAY MAN

-----------------------------
psi o CACIB

-----------------------------
Feny Females
Třída štěňat Baby class

Nadějná Promissing
FELICITY Ma-Ca-Lu

--------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
ULI FANTAZIA z Ivafre

---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
QVELLIN z Kraje Mlh

---
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
DIAMANINA Moravia Clér

---
Velmi nadějný 4 Very promissing 4
PONNY z Kraje Mlh

--------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excellent 1, Young winner
NOBLESA OF AMOR Iveko-Dog
(Ch.Amor Imperial Bohemia + Ch.Chocolate kiss Bohemia Acro)

-------
Výborný 2 Ex.2
JOY OF MY LIFE v.d. Altan Meng
(Dream Success Bohemia Acro + Ch. Tzu Shanghai Yhan Thi v.Tsai Sjen)

-----
Výborný 3 Ex.3
Jch.PRINCEZNA LADA z Ivafre
(Vong-Kong Shah Abbas+ Ich.Vanity Bohemia Acro)

-----
Výborný 4 Ex.4
DONELLA SUCCESS Sylvadog Bohemia
(Ch.Amor Imperial Bohemia + My Sweet Baby Bohemia Acro)

----
Výborný  Excellent
CHARMED z Targenu

----
Výborný  Excellent
SAKURA z Ivafre

-----------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Jch.QUEENIE ROSE Premium Bohemia

----------------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC, dokončen Český šampion,CACIB Ex.1,CAC, finished Czech champion, CACIB
PINA COLADA Premium Bohemia
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Ich.Extáze Bohemia Acro)

----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
AMY YOUNG LADY Jantar Moravy

----
Výborný 3 Ex.3
ANJA Indian Chan


-------------------------------------
Třída šampionů  Champion  class

Výborný 1, CAC,res.CACIB Ex.1,CAC, res.CACIB
Ch.ANABELL Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro+ Zealotry Bohemia Acro)

---------
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Ch.IMPATIENS z Ivafre
(Xeralane´s Absolute Power+ Ich.Vanity Bohemia Acro)

------------------------------------------
Třída veteránů  Veteran  class

Výborný 1, Nejlepší veterán, BOB, BIS veterán Ex.1,Best veteran, BOB, BIS veteran
Ich. KISS OF ANIERES Paprsek Tibetu

----------------------------------
feny o CACIB

----------------------------------
o BOB

---------------------------------------------------------------
Čínský chocholatý pes se srstí  Chinese Crested dog powder puff
rozhodčí judge Libuše Ubrová, přihlášeno entry 29jedinců!!!!!

Feny třída mladých - 7ve třídě, jen 4výborné Females young class - 7in class, only 4excellent
Jch.KEY FOR ACRO z Haliparku
Výborná 2 Excellent 2
-------
Feny mezitřída - 6ve třídě, jen 4výborné Females intermedial class - 6in class, only 4excellent
Ch.JURAJA z Haliparku
Výborná 3 Excellent 3


Kompletní výsledky a foto naleznete na www.nahaci.cz
-----------------------------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Junior handling
II.kat.
 
-------------------------
Senior handling

1.místo
1st place Martina + Tailor
užší výběrsenior handlingMe and Tilorspolečná figurapřed vyhlášením výsledků
Znovu moc děkuji panu Kanásovi!
--------------------------
Nejlepší veterán  BIS veteran

------------------------
Nejlepší pár psů Best couple dog

-----------------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best kennel

----------------------
Nejlepší dorost BIS Puppy

---------------------------
Nejlepší mladý pes  BIS young male

---------------------------
Nejlepší mladá fena  BIS young female

------------------------
Neuznaná plemena Non FCI breeds

---------------------------

FCI II

---------------------------
FCI V

---------------------------
FCI IX

--------------------------------
BOD

--------------------------------
BIS

Momentky z obou dnů Pictures from both show days

Jája a Rockjejich nový vzhled pro fotku svého favorita cokoli:-) hlavně, že je čistý pejsek:-))))))) Naše Skipy si v klícce hovila jako v posteli
šťastná Joyspící Joy Můj čertík a růžová:-) spící čumáčci - Kačenka a Tyson :-) Budoucí nový šampion

24.6.2007 MVP Krakow, Polsko 24th June 2007 International show Krakow, Poland

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozhdodčí judgeMARIOLA SEMIK, PL

Psi Males
Třída mladých Young class

Výborný  1, Zw.Ml.(CAJC), Nejlepší mladý v rase  Excelletn 1, Young winner, Junior BOB
BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro

-----------------
Mezitřída Intermedial

Výborný 1, CWCEx.1, CAC
ANGEL EYES FRANCUZ of Crystal Lake
-----------------------------

Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CWC, CACIB, BOB  Ex.1, CAC, CACIB, BOB
Ch.CZARIK Ew-Bor
---
Výborný 2, res. CACIB Ex.2 ,res.CACIB
Ch.CHUPACHUPS del Whymper delle G.Jor.

---------------
Feny Females
Třída štěňat Puppy class

Velmi nadějná Very promissing
Pogaduszka Duch Wrzosowisk
-----------------------------

Třída mladých Young class

Výborný  1, Zw.Ml.(CAJC)  Excelletn 1, Young winner
Prosto Chudo ELECTRA
(Ch.ChupaChups del Whymper delle G.J. + Ch.Abea Puella Fera)
---
Velmi dobrá Very good
Anabelle Regalia
---
Velmi dobrá Very good
HERTA von Hexenhaus

------------------------
Mezitřída Intermedial

Výborný 1, CWC, CACIB Ex.1, CAC, CACIB
Jch.ABEA PUELLA FERA Bohemia Acro

---
Výborný 2 Ex.2
Paracortus AMAZING GIRL

-----------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1 Ex.1
BEAUTY Mladá živa
-----------------------

Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CWC, res.CACIB Ex.1, CAC, res.CACIB
Shoreland´s EXPENSIVE HOBBY
--------------------------------
Výsledky Lenka Hanzlová, foto Altura