Národní výstava psů MLADÁ BOLESLAV 23.+24.7 2005
National dog show MLADA BOLESLAV 23
rd + 24th July 2005

Sobota Saturday

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian  Shepherd

Posuzoval judge Ing.Leoš Jančík za hospitace pana Karla Hořáka. Přihlášeno bylo Entry 11 jedinců.

PSI
třída dorostu 
puppy class
Velmi nadějný 1 very promissing 1
Shallow Riwer´s Wesan Tepa
---
mezitřída
intermedial class
Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB ex.1, CAC, National winner, BOB
 Shallow Riwerś Wahpeeh Catawba


--

Výborný 2, rez. CAC ex.2, rez. CAC
CZUKAN Ew-Bor
-----
FENY
třída dorostu 
puppy class
Velmi nadějná 1 very promissing 1
Shallow Riwer´s WAHE HULI TEPA ACRO
-----
třída mladých
young class
Výborná 1, CAJC  ex.1, young winner
Auxarcs FAIR WINDS
--
výborná 2
ex.2
ASPEN Mladá Živa
-----
mezitřída
intermedial class
Výborná 1, CAC  ex.1,CAC
AMELIE Mladá Živa
-----
třída otevřená
  open class
Výborná 1 bez titulu excellent
Rising Sun True a. GENTLE MATE
-----
třída vítězů
champion class
Výborná 1, CAC, Národní vítěz
ex.1, CAC, National winner
Lost Creek DIANDRA TRACY
---------------
NĚMECKÝ OVČÁK
German Shepherd

Posuzoval judge pan Ing.Josef Hurt, přihlášeno  Entry 23 německých ovčáků.

třída šampionů feny champion  class bitches
Výborný 1,CAC,CACIB, BOB a BIG 4.místo ex.1,CAC, CACIB, BOB and BIG 4.place
QUEEN BOHEMIA ACRO

----------------

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE Final contests

PÁR PSŮ couple dog
v této soutěži,kterou posuzovala paní Olinka Dolejšová, se předvedl i náš pár psů:-)

---
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE Best breed station
Velmi početná konkurence 15 chovatelských stanic, vybíral pan Petr Studeník

třetí místo chovatelské stanice SHALLOW RIVERS:-))))))))))
---
FCI skupina I
Posuzovala Niciewicz Joanna z Polska, předvedl se zde náš Wapík

a naše Queena se umístila na super 3.místě. Konkurence byla veliká a tak nás to moc těší:-) Vyhrál, stejně jako na MVP Brno, krásný Berded Kolie NatterJack Jay Kay našich přátel Volkových.


Neděle Sunday

SHIH-TZU
Entry 26 jedinců posuzovala judge paní Zdena Jílková

PSI
třída dorostu 
puppy class
Nadějný promissing
ANDREAS z Diamantové záře

------
třída mladých young class
Výborný 1, CAJC  ex.1, young winner
UNIQUE CHACHA Bohemia Acro " Uno"

---
Výborný 2  ex.2
QUANTICO Bohemia Acro "Quantík"

---
Výborný 3  ex.3
LUCIFER z Ivafre

---
Výborný 4  ex.4
BRONKO RED z Kraje Mlh
---

------
mezitřída  intermedial class
Výborný 1, CACEx.1,CAC
ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro " Ferda"

------
třída otevřená open class
Výborný 1, CAC, Národní vítěz Ex.1,CAC, national winner
LARGE SUCCESS Bohemia Acro " Domino"

---
Výborný 2,rez.CAC  ex.2,rez.CAC
NETT Z kraje Mlh

---

------
třída šampionů champin class
Výborný 1, CACEx.1,CAC
INDIANA JONES Pýcha Potaly

---
Výborný 2,rez.CAC  ex.2,rez.CAC
Ch. DAY BREK Bohemia Acro " Day"


o Národního vítěze - psi

------
FENY

třída dorostu puppy class
Velmi nadějný 1 very promissing 1
YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro " Wella"

Wellinka na této výstavě zahájila svou výstavní kariéru a paní rozhodčí se moc líbila
------
třída mladých young class
Výborná 1, CAJC a dokončen Český junior šampion  ex.1, Young winner= finished Czech young champion
ULTRA CUTE  Bohemia Acro " Ledvinka"

---
Výborná 2 
ex.2
MANITY z Ivafre

---
výborná 3
ex.3
ABIGAYLE Ima Bohemia

---
výborná 4 ex.4
FAUX PAS ze Slavonína

---
výborná excellent
JOYFUL SUN Iveko-Dog

---

-------
mezitřída  intermedial class
Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
QUEEN STAR Bohemia Acro " Quees"

---
Výborný 2,rez.CAC 
ex.2,rez.CAC
GOWA-KHARAKHYI Čo Oju

---
výborná 3
ex.3
NICK-NACK Bohemia Acro " Niky"

---

------
třída otevřená open class
Výborná 1, CACEx.1,CAC
ICY BEAUTY Bohemia Acro " Ajša"

-------
třída šampionů
champin class
Výborná 1, CAC, Národní vítěz ex.1,CAC,National winner
MidnightDream ESPECIALLY MADE " May"

-----
o Národního vítěze - feny

 

-----
třída veteránů
výborná 1, Nejlepší veterán, BOB ex.1, best veteran, BOB

Ich. AMANDA Aglaya Bohemia
-----
o BOB


---------------------


ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE Final contests

Nejlepší  Veterán Best veteran

---
PÁR PSŮ couple dog
rozhodčí  judge Adlt Vladimír

skvělé 2.místo - Patrik a jejo mopsové
---
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE Best breed station
rozhodčí  judge Niciewicz Joanna z Polska

107. vítězství naší chovatelské stanice BOHEMIA ACRO!!!Děkujeme kamarádce Janě Drbalové za pomoc a to již po druhé:-) ( i MVP Brno 2005, kde jsme také zvítězili)
Skupina 6ti jedinců  z 5 vrhů, po 4 otcích a 4 matkách ve věku 12-20 měsíců !!!!!!!

druhé místo Bernský salašnický pes a třetí Německá doga
---
Nejlepší mladý pes BIS Young - male
rozhodčí  judge Ing. Hana Petrusová

Zde se předvedl teprve roční pes UNIQUE CHACHA Bohemia Acro " Uno" manželů Johanovských. V početně zastoupené soutěži mnoha krásnými mladými jedinci se umístil na super 2.místě
---
Nejlepší mladá fena BIS Young - female
rozhodčí  judge Zdena Jílková

---

BIG IX.FCI + BOD + BIS
Vítězka 9.skupiny, Nejlepší pes dne a dokonce nejlepší pes celé výstavy, která čítala téměř 3100 psů a fen různých plemen
AFÉRA PIBARO


na foto zleva: Ing.Jaromír Dostál (hlavní rozhodčí a rozhodčí BIS) + majitel a handler vítězné feny Patrik Panýrek + Otakar Vondrouš (ředitel výstavy a rozhodčí BOD)