26.10.2008 Klubová výstava Shih Tzu klubu ČR - Praha, Počernice
26th October 2008 Club show Shih Tzu - Prague, Pocernice

Všechny fotografie najdete ZDE All photos are HERE

SHIH-TZU
judge rozhodčí Tanya Ahlman-Stockmari z Finska from Finland, přihlášeno entred 58jedinců dogs!!!!!!

Psi Males
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
BERRY Czech Dreamer
(Gjalthang Čo Oju + Bernadett Darbó Krajina snů)
------------------------------------------------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
BOND J.Jantar Moravy
(Saffron Sherhy Keep in Step + Janis J.Premium Bohemia)
-----
Nadějný 2 Promissing 2
GREAT LUCKY BOY Sylvadog Bohemia
(Klenot Bohemia Acro + My Sweet Baby Bohemia Acro)
-----
Nadějný 3 Promissing 3
RICCO z Kraje Mlh
(Ch.Man in Black Bohemia Acro + Zrada Bohemia Acro)
------------------------------------------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC   Exc. 1, Young winner
BAMBOO z Ivafre
(Virtus-Atrei Kirabzer + Ch.Hanity z Ivafre)
------
Výborný 2, Klubový vítěz mladých Excellent 2, Club young winner
ALFRÉD z Ivafre
(Princ Bajaja z Ivafre + Cleopatra Lásenka)
-----
Výborný 3 Excellent 3
Saffron Sherhy WELCOME
(Ch.Large Success Bohemia Acro + Ich.Extaze Bohemia Acro)
-----
Výborný 4 Excellent 4
Logya Lopeun - CHANG´YE
(Tiku-Fu Shah Abbas + Domyself from Audreys Paradis)
-----
Velmi dobrý  Very good
UWHAREE Premium Bohemia
(Saffron Sherhy Keep in Step + Top Premium Bohemia Acro)
-----
 dobrý  good
BELTINE od Šumavské brány
(Vong-Kong Shah Abbas + Cheiny Chein z Ivafre)
------------------------------------------------------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
Jch.DANISH PRINCE Roy´s Sun
 (Ich.Big Choice Mei Royal Air Force + Ich.American Beauty Czech Triumph)
-----
Výborný 2, res.CAC Ex.2,res.CAC
FANTASTIC WINNER Sylvadog Bohemia
(Ch.Amor Imperial Bohemia + My Sweet Baby Bohemia Acro)
-----
Velmi dobrý 3 Very good 3
AMOR Magic Moravia
(Ch.One in A Milion Premium Bohemia + Erika Číman Mon -Lang)
-----
 dobrý  good
ARTHUR Czech Dreamer
(Czech Rebel od Mnichů +  Dress in Success Bohemia Acro)
------------------------------------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC, Klubový vítěz 2008  Ex.1,CAC, Club winner 2008
Jch.ROLL THE BALL Premium Bohemia
(Plan´N´Win Premium Bohemia +  Top Premium Bohemia Acro)
-----
Výborný 2, res.CAC Ex.2,res.CAC
FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
(Ch.Amor Imperial Bohemia + My Sweet Baby Bohemia Acro)
-----
Výborný 3 Excellent 3
Ch.LEE-KUNG-ATREI Kirabzer
(Pure Red Gold Bohemia Acro +  Faidra Kirabzer)
-----
Výborný 4 Excellent 4
ANDVARI Ornamentum Bohemia
(Ich.Love Boy Bohemia Acro +  Ave Maria Aurum Bohemia)
-----
Výborný  Excellent
ARCHIBALD od Šumavské brány
(Xeralane´s Absolute Power + Cheiny Chein z Ivafre)
------
Velmi dobrý  Very good
I WANT CANDY Premium Bohemia
(Ch.Atlanta From Audrey´s paradis + Boom-Bon Bag)
------------------------------------------------------------------
Třída vítězů  Winner class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
Ch.VONG-KONG Shah Abbas
(Sukara´s Twist of Fate + Jaleeh Ts´In Fatinat al Sjark)
-----
Výborný 2, res.CAC Ex.2,res.CAC
MultiCh.Saffron Sherhy O.K.STARS ACRO
(Ich.WW.EW.Rapture´s Predlude to Ovations + Ch.Saffron Sherhy Amaridge)

-----
Výborný 3 Excellent 3
Ch. Star-Fighter´s STREETS OF FIRE
(Prime Moon Take Your Time N´Do it Right + Smile´s With All my Heart§
------------------------------------------------------------------
Třída čestná  Honour class

Výborný 1 Excellent 1
Ch.FYER-PA ABATAJ Čo Oju
(Ch.Benny Ispamán + Kimmi Abataj)
------------------------------------------------------------------
třída veteránů veteran class

Výborný 1 Excellent 1
Ch.SOCRATES Paprsek Tibetu
(Ch.Louwan Rebel Son + Ich.Fantasie Paprsek Tibetu)
------------------------------------------------------------------
FENY FEMALES
třída štěňat baby class

Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně plemene SUPER PUPPY Very promissing 1, Best baby of breed SUPER PUPPY
YZZI-ATREI Kirabzer
(Benjamín Lásenka + Santana-Atrei Kirabzer)
------
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
PRINCESS MENDY OF Iveko-dog
(Play´N´Win Premium Bohemia + Ch.Choice Top Iveko-dog)
-----
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
BEATRICE Czech Dreamer
(Gjalthang Čo Oju + Bernadett Darbó Krajina snů)
-----
Velmi nadějný 4 Very promissing 4
QUALITY IN THE END Iveko-dog
(
Saffron Sherhy Keep in Step + Ch.Chocolate Kiss Bohemia Acro)
-----
Velmi nadějný Very promissing
AMBER QUIN of Bohemia Kingdom
(
Saffron Sherhy Keep in Step + Heydi z Targenu)
------------------------------------------------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost plemene PRIMUS MINOR  Very promissing 1, Best puppy of breed PRIMUS MINOR
GENEVIEVE Sylvadog Bohemia
(Klenot Bohemia Acro + My Sweet Baby Bohemia Acro)
-----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
GOLDEN SWEETY Sylvadog Bohemia
(Klenot Bohemia Acro + My Sweet Baby Bohemia Acro)
-----
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
RÉZY z Kraje mlh
(Ch.Man in Black Bohemia Acro + Zrada Bohemia Acro)
-----
Velmi nadějný 4 Very promissing 4
ALISON Lenshi
(Roll The Ball Premium Bohemia + Charmed z Targenu)
-----
Velmi nadějný Very promissing
CARMEN z Ivafre
(Virtus-Atrei Kirabzer + Manity z Ivafre)
-----
Velmi nadějný Very promissing
VANDA-ATREI Kirabzer
(Star-Fighter´s Streets on Fire + Anuket-Atrei Kirabzer)
-----
Nadějný Promissing
FINAL FANTASY Born To Success
(Bigbell´s Fire Storm + Julia z Kraje mlh)
-----
Nadějný Promissing
FREE LOVE Born To Success
(Bigbell´s Fire Storm + Julia z Kraje mlh)
------------------------------------------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých Excell. 1, Young winner, Club young winner
LAMBORGINA od Mnichů
(Fu-Lin od Mnichů+ Camllien od Mnichů)
---
Výborný 2 Excellent 2
KONVALINKA ze Slavonína
(One in a Million Premium Bohemia + Hopeful Red Iveko-dog)
-----
Výborný 3 Excellent 3
Saffron Sherhy WHO IS WHO
(Ch.Large Success Bohemia Acro + Ich.Extaze Bohemia Acro)
-----
Velmi dobrý 4 Very good 4
ELLA Born to Success
(Bigbell´s Fire Storm + Chanel z Kraje mlh)
-----
Velmi dobrý Very good
BEEZIE od Šumavské brány
(Vong-Kong Shah Abbas + Cheiny Chein z Ivafre)
-----
 dobrý  good
Kentauro MILKY WAY
(Sunnyside Wild Moments + Kentauro Darlena)
------------------------------------------------------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborný 1, CAC, Klubový vítěz 2008 Ex.1,CAC, Club winner 2008
CHO OYU Čo Oju
(Fu-Lin od Mnichů + Ich.Agapé čo Oju)
-----

Výborný 2, res.CAC Ex.2,res.CAC
BRIA SHANTI Helfra
(Quentin Rose Premium Bohemia + Wlite Red Tracy z Medvědího doupěte)
------------------------------------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Ex.1,CAC
REBELIES SPIRIT Premium Bohemia
(
Plan´N´Win Premium Bohemia +  Top Premium Bohemia Acro)
-----
Výborný 2, res.CAC Ex.2,res.CAC
ULI FANTAZIA z Ivafre
(Ch.Vong-Kong Shah Abbas + Ch.Hanity z Ivafre)
-----
Velmi dobrý 3 Very good 3
ROZÁRKA z Ivafre
(Xeralane´s Absolute Power + Cleopatra Lásenka)
-----
 dobrý  good
BRILLIANT STAR Imperial Bohemia
(Wenrick´s Mover and Shaker + Zealotry Bohemia Acro)
------------------------------------------------------------------
Třída vítězů  Winner class

Výborný 1, CAC a nový Český GRAND šampion Ex.1,CAC and New Czech GRAND Champion
Ch.PINA COLADA Premium Bohemia
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro+ Ich.Extaze Bohemia Acro)
-----
Výborný 2, res.CAC Ex.2,res.CAC
Ch.EDDEKA ABATAJ Čo Oju
(Ch.Benny Ispamán + Kimmi Abataj)
------------------------------------------------------------------
Třída čestná  Honour class

Výborný 1, Nejlepší ze třídy čestné Excellent 1, Winner of honour class
ANABELL Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zealotry Bohemia Acro)
------------------------------------------------------------------
Třída veteránů  Veteran class

Výborný 1, Nejlepší veterán, BOB Excellent 1, Best veteran of breed, BOB
Ich.AGAPÉ Čo Oju
(Ch.Benedetto z Krásné noci+ Ich.Amanda Aglaya Bohemia)
------------------------------------------------------------------
Pár psů Couple dog

1.místo 1st place Saffron Sherhy Welcome + Saffron Sherhy Who is Who, maj.Lenka Bejčková
------------------------------------------------------------------
Chovatelská skupina Best kennel

1.místo 1st place SAFFRON SHERHY

3jedinci po 2 otcích a 2 matkách :-) MultiCh.Saffron Sherhy O.K.Stars Acro + Saffron Sherhy Who is Who +  Saffron Sherhy Welcome

Všechny fotografie najdete ZDE All photos are HERE

Martina