28.+29.4.2007 MVP Praha
28th + 2th April 2007 International show Prague
 

SOBOTA

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozdhodčí judge Iljev Marius RO, přihlášeno entry 22 jedinců!!!

Psi Males
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro

-----------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC,dokončen Český junior šampion! Excell. 1, Young winner,finished Young champion Czech
CALICO BOY Puella Fera
(Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba + Beckie Puella Fery)

---
Výborný  2 Excelletn 2
A-SOONY Amazonka
(Ch.Sunshine Sooner or Later + Born in Rosebud Tina-of-Bagfri)

-----
Výborný  3 Excelletn 3
ANGEL OR DEVIL Bohemia Acro

----
Výborný  4 Excelletn 4
AND I WANT  Diandra

-----
Velmi dobrý   Very good
BUDDY Ganden Monge


----------------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, res. CACIB Ex.1, CAC, res.CACIB
MultiJch. Alpine River BLUE ICE
(Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba + Blazeruby van Nattrekja)

----------------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC,CACIB, BOB Ex.1,CAC,CACIB, BOB
MultiCh.Sunshine SOONER OR LATER

----
Výborný  2, bez titulu Excelletn 2, without title
ALEX REDY od Diamantové řeky


--------------------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
MultiCh.Sunshine SHANTI SHALLOW RIVERS

-----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Ch. Sunswept´s SHADOW

-----------------------------------
psi o CACIB

---------------------------
Feny Females
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
Sunnyrain THE STAR AT SAUSSUREA

-----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
CAROLLAIN PEARLS od Diamantové řeky

------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC Excell. 1, Young winner
EXPRESSDELIVERY del Whymper delle G.Jorasses

--------
Výborná  2 Excelletn 2
AGÁTA z Kamilkové zahrady

----
Výborná  3 Excelletn 3
CATAWBA ACRO Puella Fera

------
Výborná  4 Excelletn 4
ARLENE Ganden Monge

---------
Výborná   Excelletn
AROSSE Ganden Monge

--------
Výborná   Excelletn
ALL EYES ON ME Diandra

-------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborná 1, CAC, CACIB Ex.1, CAC, CACIB
Jch.Shallow River´s ANANI TAINO ACRO

-------------------------------
o BOB

--------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Junior handling
I.kat.

---
II.kat.

----------------------------
Nejlepší pár psů Best couple dog

------------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best kennel

--------------------------
Nejlepší veterán pes  BIS veteran male

---------------------------
Nejlepší veterán fena  BIS veteran female

------------------------
FCI I

--------------------
FCI III

--------------------
FCI IV

--------------------
FCI VI

--------------------
FCI VII

--------------------
FCI VIII

--------------------
FCI X

--------------------
B O D

Neděle Sunday

Čínský chocholatý pes se srstí  Chinese Crested dog powder puff
rozhodčí judge Harry Vella - M, přihlášeno entry 41jedinců!!!!!

Feny třída mladých - 10ve třídě Females young class - 10in class!!!
KEY FOR ACRO z Haliparku
Výborná 3 - pouze 3feny v této třídě!!!Celkem 4 chlupaté feny získaly známku výborná!!!!!
 Excellent 3 -
only 3females in this class won excellent!!! Totaly 4 powder puff females won excellent!!!!!!!

------------
Čínský chocholatý pes bez srsti  Chinese Crested dog hair less
rozhodčí judge Engh Espen N, přihlášeno entry 63jedinců!!!!!

Feny třída šampionů - 5ve třídě Females champion class - 5in class!!!
Ich. Zholesk PRIMAVERA 
Výborná 2, res CAC  Excellent 2, res.CAC

kompletní výsledky na www.nahaci.cz full results
---------------------------------------------------------------------

SHIH-TZU
judge rozhodčí Robert Kubeš, přihlášeno entry 26jedinců

Psi Males
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
JARY KAYSHA TIAMO v.d. Altan-Meng
(Dream Success Bohemia Acro+ Tzu Shangai Thi v. Tsai Sjen)

----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
ROLL THE BALL Premium Bohemia
(Play-N-Win Premium Bohemia + Top Premium Bohemia Acro)

----
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
JIN JAMBODSJI v.d. Altan-Meng
(Dream Success Bohemia Acro+ Tzu Shangai Thi v. Tsai Sjen)

--------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC, BOB, BIG3  Excell. 1, Young winner, BOB, BIG3
Jch.PRINC BAJAJA z Ivafre
(Vong-Kong Shah Abbas +  Ich.Vanity  Bohemia Acro)

-----
Výborný 2 Ex.2
UP TO THE TOP Bohemia Acro

-----
Výborný 3 Ex.3
MAN IN BLACK Bohemia Acro

----
Velmi dobrý 4  Very good 4
YANG OMESH- YASU von Ghang´Anlu

------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC,CACIB Ex.1,CAC, CACIB
VONG-KONG Shah Abbas

-----
Výborný 2, res.CAC, res.CACIB Ex.2, res.CAC, res.CACIB
DREAM SUCCESS Bohemia Acro

------
Výborný 3 Ex.3
DEVILOU from Audrey´s Paradis

-----
Výborný 4 Ex.4
SAMDRU-CHIC v.d.Altan Meng

-------
Výborný  Ex.
GEMBLER z Kraje mlh
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro+ Rosemary z Kraje mlh)

---------
Velmi dobrý   Very good
FLORECIE from Jacqueline´s Dream

------------------------------
Feny Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
JOY OF MY LIFE v.d. Altan-Meng
(Dream Success Bohemia Acro+ Tzu Shangai Thi v. Tsai Sjen)

-----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
QVELLIN z Kraje Mlh
(Satisfaction Bohemia Acro+ Zrada Bohemia Acro)

-----------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC Excell. 1, Young winner
UNANYMOUR NUMBER ONE Bohemia Acro

-----
Výborný 2 Ex.2
DONELLA SUCCES Sylvadog Bohemia
(Amor Imperial Bohemia + My Sweet Baby Bohemia Acro)
-------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Jch.ICE QUEEN z Kraje Mlh
(Ch.Quantico Bohemia Acro + Xara z Kraje mlh)

---------------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB Ex.1, CAC, CACIB
Ch. BIJOUX von Tangmai-Shan

-------
Výborný 2,res. CAC, res.CACIB Ex.2, res.CAC, res.CACIB
Ch.IMPATIENS z Ivafre
(Xeralene´s Absolute Power +  Ich.Vanity  Bohemia Acro)

-------
Výborný 3 Ex.3
Ch.EDDEKA ABATAJ Čo Oju

-------------------------------------
o BOB

-----------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Junior handling
I.kat.

---
II.kat.

----------------------------
Nejlepší pár psů Best couple dog

------------------------
Nejlepší chovatelská skupina Best kennel

--------------------------
Nejlepší veterán pes  BIS veteran male

---------------------------
Nejlepší veterán fena  BIS veteran female

------------------------
FCI II

--------------------
FCI V

--------------------
FCI IX

-------------------
Neuznaná plemena Non FCI breed

---------------------
B O D

---------------------
B I S

 

Moc děkujeme všem rozhodčím za skvělé posudky pro naše psy i potomky našich dětí:-) také za získané tituly a umístění v závěrečných soutěžích!
Thanks to all judges for nice results of our dogs and their offsprings
Dík samozřejmě patří Lence s Miškou:-) Holky, máme vás rádi! A ať si říká kdo chce, co chce... vy to víte!!!

úspěchy našich přátel na www.pibaro.com, www.nahaci.com, www.greatlady.wz.cz www.lukovsky-dvur.cz, www.ofdarkness.wz.cz

Martina