28.2.2010 Šampion šampionů LESZNO, Polsko   28 february 2010 Champion of Champions LESZNO, Polandvšechny fotografie ZDE all photos HERE

Letošní výprava do Leszna čítala pouze 3 osoby :-) (Kačenka, Tonda a moje maličkost :-) ) ale hned několik pejsků. Vystavovali se sice jen tři : ausíci  Sugar a Sunny + šicák Uno, ale výlet si udělal i maličký Jumbík ( Saffron Sherhy JUMBO KANGAROO)  a Gentík  ( Prosto Chudo Inteligent Acro Agent). Oba najdete ve fotogalerii ZDE .
Výpravu ještě doplnila fenka afgánského chrta Miška, která jela ke své chovatelce do Francie a v Leszně měla jen "přestupní stanici" kde si jí chovatelka vyzvedla. Jednoznačně Gent
( čti česky Gent :-) ) byl pasován za nejhodnějšího pejska výpravy a to se byl na výstavě podívat poprvé! Rovněž Jumbo ( čti anglicky Džambo :-) ) okusil výstavní atmosféru v premiéře a oba jí zvládli na jedničku a mohou směle do výstavního kruhu (již to bude za chvilku). Oba se těšili a užívali si pozornost velmi početných návštěvníků,kteří každoročně výstavu navštěvují. Toník ještě než výstava začala "čerpal síly" na cestu zpět :-))
 

Počty psů se sice každý rok na této ojedinělé akci v Polsku liší,ale kvalita přihlášených a předvedených psů se zvyšuje. Sami to můžete porovnat a podívat se na výstavu pro šampiony z let  2005, 2006, 2007, 2008, 2009 kterých jsme se samozřejmě aktivně a úspěšně ( tak jako v tomto roce) účastnili. Letos bylo přihlášeno 343 šampionů z Polska, Slovenska, Německa, Francie a České republiky. Posuzovali 4 rozhodčí z Polska a po jednom rozhodčích z Ruska, Bulharska a Švédska. Naše psy v plemeni a bohužel pak i ve skupinách posuzovali rozhodčí z Polska, ale i tak naše výsledky byli skvělé a moc děkujeme.
 

AUSTRALSKÝ OVČÁK  Australian shepherd
CWC, nejlepší pes v rase  CAC , Best male
ICH. BROWNSUGAR

----
CWC, Nejlepší fena v rase , BOB a užší výběr na BIG  CAC, Best female, BOB + short choice on BIG
Ch.BE SUNNY FLASH Bohemia Acro

do finále FCI I. skupiny se však dostali tito jedinci

----------------------------------------------------------------------------------

SHIH-TZU

CWC, nejlepší pes v rase, BOB a užší výběr na BIG  CAC, Best male , BOB + chort choice on BIG
Ich. UNIQUE CHA CHA Bohemia Acro

do finále FCI IX. skupiny se dostali tito jedinci
 
Mops je pozdější BIS celé výstavy !
 

všechny fotografie ZDE all photos HERE

Na výstavě vzniklo několik opravdu krásných fotografií :-)