2.+.3.12.2006 40.jubilejní výstava psů NOWA RUDA, Polsko
2nd +3rd December 2006 40th jubilee dog show NOWA RUDA, Poland

Cesta byla čistě dámskou jízdou :-) ve složení Kačenka+Martina +6 psojíků :-)
 

SOBOTA Saturday

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozdhodčí judge Andrzej Kaźmierski, přihlášeno entry 8jedinců z Čech a Německa!

Psi Males
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CWC Ex.1, CAC
Darling Down´s Angus of Snowfield


------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CWC=dokončen Polský šampion, Nejlepší pes v rase, BOB a BIG!!!
 Ex.1,CAC=finished Poland champion, Best male in breed, BOB, BIG!!!
Ch. Sunshine SOONER OR LATER

---
Výborný 2 Excellent 2
ALLISTER

-------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CWC=dokončen Polský šampion Ex.1, CAC=finished Poland champion
Ch.Sunshine SHANTI SHALLOW RIVERS

-----------------------
Feny Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
CAME STAR Puella Fera
(MultiCh.Shallow River´s Wahpeeh Catawba + Beckie Puella Fera)

-------------------------
Třída mladých Young class

Výborný 1, Zw.Ml(CAJC), Nejlepší mladý v rase, užší výběr 6 BIS junior
 
ex.1, young winner, Best young in breed, short choice 6 on BIS Young
ANAIS ANAIS Bohemia Acro

---
Výborný 2 Excellent 2
BEAUTY Mladá živa

----------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CWC Ex.1, CAC
BONNY SUE Puella Fera

----------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CWC Ex.1,CAC
CAROLINA Calai´s Royal Raven

----------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CWC=dokončen Polský šampion, Nejlepší fena v rase Ex.1, CAC=finished Poland champion, Best female in breed
MultiJch.Shallow River´s WAHE HULI TEPA ACRO
i šampioni odpočívají:-D
---------------------
o BOB
Děkujeme mnohokrát panu rozhodčímu!!!
Thanks so much to Mr Judge!!!

---------------------

Závěrečné soutěže
Final contests

Nejlepší mladý výstavy BIS YOUNG
rozdhodčí judge Andrzej Kaźmierski

Mladí nastupovali po skupinách FCI, z každé pan rozhodčí vybral 3, kteří postoupili do finále nejlepších 15! Naše Anais z I.FCI postoupila spolu s PONem a Velškorgi. Poté ze všech 15mladých jedinců vybral pan rozhodčí ještě 6nejlepších a mezi ně i Anais:-)
Na stupních vítězů stáli 3.místo Sibiřský husky, 2.místo PON a 1.místo Anglický špringl španěl

------------------
FCI I
rozdhodčí judge Teresa Stupincka

Ch. Sunshine SOONER OR LATER BIG 1!!!!



---------------------------
Vzhledem k tomu, že v Polsku se dělá opravdový BIS, tedy soutěží všech 10 vítězů skupin, až druhý výstavní den, čekala nás cesta v neděli na výstavu znovu. Pořadatelé sice nabízeli hotel, jako tomu je v Polsku samozřejmostí, ale Kačenka, která byla v sobotu za řidiče, musela domů na nedělní oslavu:-)! Bylo až nezvyklé vstávat až v 8 hodin, nakrmit pejsky, a v 11hodin teprve vyjíždět na výstavu:-)

NEDĚLE Sunday

SHIH-TZU
judge rozhodčí paní Adam Chabik  přihlášeno entry 17jedinců
Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB a BIG!!!  Ex.1,CAC, Best male in breed, BOB, BIG!!!

Ich.MAGNAT Acte
(Ich. Tuscany´s Challenger At Acte + Jch. Jessika Bohemia Acro )

------------------------------------

Závěrečné soutěže
Final contests

--------------
BIS dorost  BIS puppy

------------------------------------
BIS junior  BIS young


------------------------------------
BIS veterán BIS veteran

-----------------------------
FCI II

-----------------------------
FCI IV


-----------------------------
FCI VI

-----------------------------
FCI IX


-----------------------------
BIS