3. + 4. 9. 2005 MVP Mladá Boleslav
3rd + 4th  September 2005 International dog show Mladá Boleslav - Czech rep.

Sobota Saturday

NĚMECKÝ OVČÁK German Shepherd
 
Rozhodčí judge pan Dobromil Strnad, přihlášeno 30 entry
Psi 
Males

třída dorostu puppy class
velmi nadějný 1very promissing 1
ARAMIS Sherak
---

třída mladých   young class 
Výborný 1,CAJC = dokončen Český junior šampion ex.1, Young winner = finished Czech young champ.
MATCHO Hartis Bohemia

---
mezitřída 
 intermedil class 
Výborná 1, CAC excellent 1,  CAC
UNIQUE  Sherak
---
třída otevřená 
open class 
Výborná 1, CAC  excellent 1,  CAC
RICHMOND  Sherak
---
třída pracovní  working class 
Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIG  excellent 1,  CAC, CACIB, BOB, BIG
LESKO  Sherak
(Wito Pressenblut + Quinta Bohemia Acro)
---
FENY Females

třída dorostu puppy class
velmi nadějný 1very promissing 1
BERENIQUE Sherak
---
třída mladých  
young class 
Výborný 1,CAJC ex.1, Young winner
DELI Ibis Bohemia
---
mezitřída 
 intermedil class 
Výborná 1 excellent 1
QUERA Ornis-Bohemia
---
třída otevřená 
open class 
Výborná 1, CAC, rez. CACIB  excellent 1,  CAC, rez. CACIB
ORNELA Ornis-Bohemia
---
třída pracovní 
working class 
Výborná 1, CAC  excellent 1,  CAC
XANTA Nisa-Bonn
---

třída šampionů feny  champion class females
Výborná 1, CAC, CACIB excellent 1,  CAC, CACIB
Multichampion QUEEN BOHEMIA ACRO

----------
AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian Shepherd
rozhodčí judge pan Tibor Havelka ze Slovenska, přihlášeno 9 entry

PSI  males
třída mladých young class
Výborný 1,CAJC,BOB, BIS junior pes ex.1, Young winner , BOB, BIS Young male
Shallow River´s WESAN TEPA

---
mezitřída  mediall class
Velmi dobrá 1 very good 1
Ch. Shallow River´s WAHPEEH CATAWBA

---
třída otevřená
open class
Výborný 1, CAC,  CACIB - excelletnt 1, CAC,  CACIB
CZUKAN Ew-Bor

---
FENY
females
třída mladých  young class
Výborný 1, CAJC ex.1, young winner
ASPEN  Mladá Živa

-
Výborný 2 
ex.2
Shallow River´s WAHE HULI TEPA ACRO

-
Výborný 3 
ex.3
Auxarc´s FAIR WINDS

-

---
mezitřída 
 intermedil class 
Výborná 1, CAC, rez. CACIB  excellent 1, CAC, rez.CACIB
AMÉLIE  Mladá Živa

---
třída šampionů feny 
champion class females
Výborná 1, CAC, CACIB excellent 1,  CAC, CACIB
Ch.Lost Greek DIANDRA TRACY

---
o BOB

------------------------------------------
Závěrečné soutěže
Final contests

-
Junior handling - starší kat.
older kategory
judge
rozhodčí Ing.A.Košťálová

---
Nejlepší pár psů Best couple dog
judge rozhodčí M.Václavík



---
Nejlepší chovatelská skupina 
Best breed station
judge rozhodčí B.Jindřichovský

---
BIS junior pes
Male
judge
rozhodčí L.Ubrová

---
BIS junior fena Female
judge
rozhodčí V.Tichá

---
rozhodčí  judge I.Selimovič


Australský silky teriér Ch.BOMBIX MOREN AMRON´S TOPCOPY
Majitel a handler Saša Grygarová!!!

Neděle
Sunday

SHIH-TZU
rozhodčí byla paní
judge RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc. a bylo entry 19 přihlášených jedinců

PSI

třída mladých young class

Výborný 1, CAJC= dokončen Český junior šampion  ex.1, young winner= finished Czech young champion
UNIQUE CHACHA Bohemia Acro

---
Výborný 2 
ex.2
LUCIFER z Ivafre
(ch.Zany Lunatic Bohemia Acro + Cleopatra Lásenka)

---
Výborný 3  ex.3
BRONKO RED z Kraje Mlh
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Qwendy z kraje Mlh)

---

-------------------------
mezitřída  intermedial class
Výborný 1, CAC  Ex.1,CAC
Jch. ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro

---
Výborný 2,rez.CAC 
ex.2,rez.CAC
QUANTICO Bohemia Acro

---

-------------------------
třída otevřená
open class
Výborný 1, CAC, CACIB, BOB BIG3  Ex.1,CAC,CACIB, BOB, BIG3
ch. LARGE SUCCESS Bohemia Acro

---
Výborný 2,rez.CAC 
ex.2,rez.CAC
IVÁNEK z Ivafre
(Weralane Absolute Power + Ich.Vanity Bohemia Acro)

-------------------
třída šampionů champin class
Výborný 1, CACEx.1,CAC
Ch. DAY BREK Bohemia Acro

---------------
o CACIB psi

------------------
FENY

třída dorostu puppy class
Velmi nadějný 1 very promissing 1
CHANDLERA z Medvědího doupěte
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Francesca z Medvědího doupěte)

---
Velmi nadějný 2 very promissing 2
DRESS IN SUCCESS Bohemia Acro

---
Velmi nadějný 3
very promissing 3
CHERISH CHU-CHU z Medvědího doupěte
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Francesca z Medvědího doupěte)

---
Velmi nadějný 4 very promissing 4
ALANIS Floweret

-----------------
třída mladých
young class
Výborný 1, CAJC+ BIS junior fena ex.1, young winner+BIS young female
YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro

---------------
mezitřída 
intermedial class
Výborný 1, CAC, CACIB  Ex.1,CAC, CACIB
CHOICE TOP Iveko-Dog
(Ich.Prime Moon ChaChaCha + Ch.Chocolate Kiss Bohemia Acro)

---
Výborný 2,rez.CAC  ex.2,rez.CAC
NICK-NACK Bohemia Acro

---
Velmi dobrá 3
very good 3
ABIGAYLE Ima Bohemia

---

-----------------
třída otevřená
open class
Výborná 1, CAC, rez. CACIB  Ex.1,CAC, rez. CACIB
ICY BEAUTY Bohemia Acro

---
Výborný 2,rez.CAC 
ex.2,rez.CAC
IMPATIENS z Ivafre
(Weralane Absolute Power + Ich.Vanity Bohemia Acro)

---

---------------------
o CACIB feny

---
o BOB

----------
ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE
Final contests

PÁR PSŮ couple dog
rozhodčí  judge T.Havelka, Slovensko

1.místo 1st place pár mopsů pes Kay Dog-Lome a fena GLORIA Pibaro
---
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE
Best breed station
rozhodčí  judge paní Z.Jílková

1.místo 1st place BOHEMIA ACRO.4 jedinci po 4otcích a 4matkách!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---
Nejlepší mladý pes
BIS Young - male
rozhodčí  judge Mgr.B.Ovesná


Unique ChaCha Bohemia Acro - užší výběr short choice 7 psů

3rd  place 3.místo BigBoss Pibaro
---
Nejlepší mladá fena
BIS Young - female
rozhodčí  judge P.S.Delerue, Portugalsko


1.místo
1st place You Are My Love Bohemia Acro
---
FCI skupina II
rozhodčí  judge M.Václavík

---
FCI skupina V
rozhodčí  judge T.Leenen

---
FCI skupina IX
rozhodčí  judge Ing.L.Jančík




------------
Neuznaná plemena FCI
Non FCI
rozhodčí  judge Z.Holmerová


--------------
rozhodčí  judge J.Němec



Lhasa Apso ch. AFÉRA PIBARO
Chovatel, majitel a handler Patrik Panýrek!!!
---------
rozhodčí  judge L.Ubrová

o titul BIS se "utkali" dva naši nejlepší PŘÁTELÉ - Sašenka a Páťa:-)

---------

------------

Martina a tančící Domino zdraví:-))))))))))