31.1.2010 Speciální výstava Britských plemen a Australských ovčáků
31st January 2010 Specialty show of British breeds and Australian Shepherds

LUXEMBOURG


VIDEA úplně dole 
VIDEOS down

Všechny naše fotky najdete ZDE All our photos are HERE

Fotografie z výstavy od pořadatelů Photos from show by organizers

Výjezd v sobotu ve 21hodin ze Zhoře, posádka Toník, Jája, Alena, Wait, Happy, Exi, Fany a malý Impuls, který cestoval s námi k novým majitelům do Holandska. První zastávka v Praze, kde se přidal čtyřnohý spolujezdec Hony a pokračování do Plzně, kde jsem přisedla já a byli jsme kompletní. Chvíli jsme si povídali a hlavně poslouchali dojmy ze Šampiona šampionů, který se konal v sobotu a kde Alena s Waitíkem zářili, více najdete ZDE! Pak na nás padla únava a nadále pokračoval Toník "sám", my jsme upadly do říše snů :-) Cesta bohužel příliš neutíkala, neboť sníh a led ležel i na udržovaných německých dálnicích a doprovázelo nás místy husté sněžení nebo mlha. Ještě, že jezdíme vždy včas a tak i přes zdržení jsme vše stihli. Za to patří náš velký dík Tonikovi, který v sobotu odpoledne přijel z práce a před touto cestou spal jen hodinu! Díky navigaci jsme bez problémů našli halu Viktora Huga a v 8hodin už jsme byli na místě. Vyvenčili jsme pejsky a nastěhovali vše do haly, která se postupně začala zaplňovat, ale bylo tu dost místa pro všech téměř 300přihlášených psů!
Pořadatelé klubu ASBL (klub pro britská plemena ovčáků a australské ovčáky) měli vše pěkně zorganizované, kruhy byly prostorné ale bohužel povrch velmi klouzavý a to se podepsalo především na dobře zaúhlených psech, kteří se snažili v pohybu "zabrat" a na klouzavé podlaze nemohli! To jsme shledali jako jediné, ale bohužel velmi podstatné mínus celé akce! Pro návštěvníky byla připravená tombola, která pomohla klubu vydělat nějaké euro navíc :-) my jsme si koupili 5 lístků a vyhráli jsme zajímavé ceny:-) Posuzování bylo naplánované až na 11 hodinu, takže jsme měli spoustu času na snídani, vyfocení pejsků a prohodili jsme pár slov s přáteli. Posuzování začalo o pár minut později, posuzovalo se ve 4 kruzích a jen zahraniční rozhodčí - v kruhu 1 začal posuzovat Miroslav Redlicki z Polska štěňátka australáčků a po nich Dlouhosrsté kolie, Bobtaily a obě varianty Welsh Corgi. Kruh 2 patřil panu Alanu Jonesovi z Itálie, který posuzoval Bearded kolie, v krhu 3 rozodoval o Border koliích pan Joesf Hartich z Německa a v kruhu 4 posuzovala jediná dáma Anna Redlická z Polska. Pro každého umístěného psa byla připravená kokarda, pro psi ti tituly CACL, r.CACL či CHdJ poháry a pro vítěze plemene granule a větší pohár, který jim byl předán až v závěrečných soutěžích.

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozhodčí judges Miroslaw Redlický PL (třídy štěňat/baby classes), Anna Redlická PL, přihlášeno entred 95jedinců

PSI MALES
třída štěňat  baby class
Velmi nadějný 1  Very promissing 1
Troublemaker´s SHANTI AMITABHA
(Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers + Tru Friend´s My Summer Love)
---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
Prosto Chudo HONEY ACRO BEAR "Hony"

(Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers + Ch.Anais Anais Bohemia Acro)

---
Velmi nadějný 3  Very promissing 3
ELDENBERRIES LAYING LOW de L´Oree des Charmois
(Doors on my Mind de L´Oree des Charmois + Calamity Jane des Phantomes des Callas)
---
Velmi nadějný 4   Very promissing 4
EARTHWATER LITTLE DIAMOND´S de L´Oree des Charmois
(Sunchaser Jagged Little Diamond´s at Charmois + Crazy Kate Brown de L´Oree des Charmois)
---
Nadějný   Promissing
Troublemaker´s LUCKY STAR LIAM
(Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers + Tru Friend´s My Summer Love)
---


--------------------------
třída dorostu  puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
Opal Aussies EFFECT CHARMOIS
(Ch.Peppertree´s Magie By Moonlight + Ch.Velvet Smile de Solemel)
---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
ENOLA INDIAN CREEK FAUS of Angel´Crossings
(U´Lrquois Fire Keeper de Solemel + Banshee Red Du Paradis Sauvage de Ménestruel)
--------------------------
třída mladých  junior class

Výborný 1 Champion des Jeunes, Lucemburský junior šampion Excellent 1, Champion des jeunes, Luxembourg junior champion
DUSTY FOR EVER du Chemin de la Lune aux Reves
(All Black Catcher Du Chemin de la Lune aux Reves + Valentine´s Dream des Chemins Catheres)

---
Výborný 2 Excellent 2
ELDORADO BLU CATCHER du Chemin de la Lune aux Reves
(Ch.Urban Blue Vinil des Chemins Cathares + Ch.Black Keyah de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý 3 Very good 3
HIGH HOPE des Forces Vivis
(Strandly Kidjo Making a Point + Astoria Red Tail de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý 4 Very good 4
ECLIPSE OF THE SUN de Solemel
(Black Canyon Gunisson de Solemel + A Pretty Little Ditty de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
JOY IN RED du Chemin de la Lune aux Reves
(Ch.Ty Willow Creek de Mauristasia + Britney Red de L´Oree des Charmois)


--------------------------
mezitřída  intermedial class

Výborný 1, CACL, Nejlepší pes Excellent 1, CACL, Best male
Thornapple MERCURY CROSSFIRE
(Ch.Thornapple All Fired Up + Ch.Thornapple Straight Up)

---
Výborný 2, r.CACL Excellent 2, r.CACL
T-N-T´s ALMOST FAMOUS
(Ch.Excellent Choice Artic Bear + At Sunchaser Zoey Black de L´Oree des Charmois)
---
Výborný 3 Excellent 3
DUNCAN MAC LEOD du Chemin des Korrigons
(Ch.Urban Blue Vinil des Chemins Cathares + Black Butter Fly des Chemins Cathares)
---
Výborný 4 Excellent 4
DIEGO du Rivage des Mille Étangs
(Bodyguard du Rivages des Mille Étangs + Vet Memphis du Rivages des Mille Étangs)
---
Velmi dobrý  Very good
DIME STORE MYSTERY de L´Oree des Charmois
(Ch.Melody´s Hard to Concentrate + Ch.Vegane Red de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
DR HOUSE du Grand Germance
(Bayshore D-Day + Bayshore Wake Up Little Suzy)
---

Velmi dobrý  Very good
Na Caorrun DESPERADO
(Thornapple Grinding Gears + Thornapple Cashmere List)
---
Velmi dobrý  Very good
Some Kind Of Magic´s HE´S ALL THAT
(Ch.Kinring I Am All That + Ch.Some Kind of Magic´s Dazzled By Me)
---
Diskvalifikován  Disqualified
Na Caorrun DUST N´SPURS
(Thornapple Grinding Gears + Thornapple Cashmere List)


------------------------
třída otevřená  open class

Výborný 1, CACL Excellent 1, CACL
A DREAM OF TAZZ of Crystal Lake
(Ch.Nowaggas Call me Tazz + Toryaks Just a Dream)

---
Výborný 2, r.CACL Excellent 2, r.CACL
UTILITY BLUE KEOPS de L´Oree des Charmois
(Ruth-Booster des Chemins Cathares + O´Red Wendy de L´Oree des Charmois)
---
Výborný 3 Excellent 3
C- SHADOW OF THE BUFFALO des Gardiens d´Hades
(Ch.V´Lakota Tatanka des Magicien d´Oz + Vanina S´a Pawness des Gardiens d´Hades)
---
Velmi dobrý 4 Very good 4
COOK IN RED de L´Oree des Charmois
(A Dream of Tazz of Crystal Lake + CG Velvet Smile de Solemel)
---
Velmi dobrý  Very good
BEAVER TALIMENA SKY de Solemel
(Ch.Kaleidoscope´s Ramble On  U´lroquois Spirit Walk de Solemel)

------------------------
třída šampionů champion class

Výborný 1, CACL, šampion Lucemburska Excellent 1, CACL, champion of Luxembourg
Ch.Elites NO DOZE´N AT STONECREST
(Ch.Elites Forecast for Sunshine + Ch.Stonecrestes Morning Mist)

---
Výborný 2, r.CACL Excellent 2, r.CACL
Ch. A EXCELENT WEIHAIWEI New Acro "Wait"
(Ch.Terra Blue Outa This World + Ich.Shallow River´s Wahe Huli Tepa Acro)

------------------------
FENY
FEMALES
třída štěňat  baby class

Velmi nadějný 1, BEST IN SHOW ŠTĚNĚ   Very promissing 1, BEST IN SHOW BABY
Prosto Chudo HONOUR AND ACRO GLORY "Happy"

(Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers + Ch.Anais Anais Bohemia Acro)

---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
EAST IN INDIANA de L´Oree des Charmois
(T-N-T´s Almost Famous + Ch.Tess´e Red de L´Oree des Charmois)
---
Velmi nadějný 3  Very promissing 3
EVER FOR EVER of Crystal lake
(Hearthside Secret Afair + Catch Me if You Can of Crystal Lake)
---
Nadějný   Promissing
EBONY CREEKS de La motte Cadilac
(Daytona Drops De La Bergarie d´Argent + Douma)
---
Nadějný   Promissing
EMY LOVELY GIRL du Chemin de la Lune aux Reves
(Back to Roots de la Villa Loubet + Black Keyah de L´Oree des Charmois)
---
Nadějný   Promissing
Troublemaker´s SUMMER OF JOY
(Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers + Tru Friend´s My Summer Love)

------------------------
třída dorostu  puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
E´MANDY du Grand Germance
(Ch.Elites No Doze´n at Stonecrest + Science Fiction du Grand Germance)

---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
ENJOY BLACK of Crystal Lake
(As de Coeur Happy of Crystal Lake + Coffee´n Cream Connie of Crystal Lake)
---
Velmi nadějný 3  Very promissing 3
ENERGY KISS MAGIC de L´Oree des Charmois
(Ch.Melody´s Hard to Concentrate + Ch.Vegane Red de L´Oree des Charmois
---
Velmi nadějný 4   Very promissing 4
Bluesand KISS ME KATE
(Scrap Liberty vom Steigerwald + Dynamits T´only Dainty Queen)
---
Velmi nadějný    Very promissing
ENOLA GREAT SMOKY MOUNTAINS of Angel´Crossings
(U´Lrquois Fire Keeper de Solemel + Banshee Red Du Paradis Sauvage de Ménestruel)
---
Velmi nadějný    Very promissing
ETERNAL BLUE FOR EVER du Grand Germance
(Try me Baby de Carpathia + Bayshore Islewood Mata Hari)
---
Velmi nadějný    Very promissing
Silver Dream Aussie´s SUMMER LOVE
(Silver Dream Aussie´s Land Rover + Tonnere de Brest du Clos des Duchesses)
---
Nadějný   Promissing
EKER des Compagnons du Berger
(V´Hart It´s Real Texas Rancher + V´Hart It´s French Hope)
---
Diskvalifikována  Disqualified
ECLIPS OF MY HEART des Ancetres Sauvages
(Shoney Dark de L´Oree des Charmois + Bossa Nova Black du Paradis Sauvage de Menetruel)

------------------------
třída mladých  junior class

Výborný 1 Champion des Jeunes, Lucemburský junior šampion Excellent 1, Champion des jeunes, Luxembourg junior champion
E-MAIL FOR YOU of Crystal Lake
(Risingstar USA of Crystal Lake + Always Better Betty of Crystal Lake)

---
Výborný 2 Excellent 2
Prosto Chudo FOREVER FRIEND ACRO "Fany"
(Cavalier´s Zick Zack Energie + Ch.Catawba Acro Puella Fera)

---
Výborný 3 Excellent 3
EARTH WIND AND FIRE dite Fire
(By a Saturday Night was Born Balcit + Watsonia Red Beauty de L´Oree des Charmois)
---
Výborný 4 Excellent 4
ENJOY´N´ROLL du Rivage des Mille Etangs
(Air Force One + Vet Memphis du Rivage des Mille Etangs)
---
Výborný  Excellent
EASY BLUE du Chemin de la Lune aux Reves
(Big Ben des Phantomes de Callas + Calamity Jane Blue de L´Oree des Charmois)
---
Výborný  Excellent
ERELL RUZ Du Chemin de La Lune aux Reves
(Ch.Ty Willow Creed de Mauristasia + Britney Red de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
DARK DANCING RED de L´Oree des Charmois
(Brown Bower de L´Oree des Charmois + Kinoak Black Dalia By Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
DEMY RED de L´Oree des Chamois
(Bandaras Antonia du Grand Germance + Velvet Smile de Solemel)

------------------------
mezitřída  intermedial class
 

Výborný 1, CACL, Nejlepší fena, BOB Excellent 1, CACL, Best female, BOB
DELIGHT LOVING TY´A du Chemin de la Lune aux Reves
(Ch.Mysharas Dream Catcher + Fiann´s Way de la Lune aux Reves)

---
Výborný 2, r.CACL Excellent 2, r.CACL
Born in Rosebud DELIGHT IN RED
(Born In Rosebud Upper Meverick + Born in Rosebud And Religion Too)
---
Výborný 3 Excellent 3
KISS IN THE RING del Whymper delle Grandes Jorasses
(Ch.Bayshore Red White and Blue + Ch.Browneyegirl del Whymper delle G.J.)
---
Výborný 4 Excellent 4
DINKY WITCH of Angels Mind
(Ch.Tanais Soft Black de Mauristasia + Shallow River´s Véhona´e Cheyenne)
---
Výborný  Excellent
DARYL de Vanikoro
(Ch.Tanais Soft Black de Mauristasia + US Rio Lobo de Solemel)
---
Výborný  Excellent
DICKY SHODOW of Angels Mind
(Ch.Tanais Soft Black de Mauristasia + Shallow River´s Véhona´e Cheyenne)
---
Velmi dobrý  Very good
DAKOTA DREAMCATCHER´S SPIRIT of Sipawaban
(Ch.Mysharas Dream Catcher + Vvrenn Park de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
DENALI LUPINE de Solemel
(Brumbie Brown Diamond des Crinieres de L´Aube + A Pretty Little Ditty de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
DO NOT DISTURB MELODY of Whitsunday Ranch
(Melodys Blue Star + Noteworthy A Song In My Heart)
---
Velmi dobrý  Very good
Lollypop´s SWEET´N SALTY
(Lollypop´s Gentle Bosanova + Lollypop´s I´m I Not Sweet)

------------------------
třída otevřená  open class

Výborný 1, CACL Excellent 1, CACL
AK CHIN INDIAN du Temple de Palés dite Australe
(Aladdin´s Panama Jack + Taiji du Temple de Palés dite Australe)

---
Výborný 2, r.CACL Excellent 2, r.CACL
Bayshore ISLEWOOD MATA-HARI
(Ch.Islewood Rolls Royse + Bayshore Islewood Candycane)
---
Výborný 3 Excellent 3
COFFEE BLACK de L´Oree des Charmois
Cheapandchic del Whymper delle G.J. + Uk´Sf Wodah Black de L´Oree des Charmois)
---
Výborný 4 Excellent 4
Shallow River´s WÉHONA´E CHEYENNE
(Ch.Sunshine Sooner or Later + Elite Sweet Patches of Sunshine)
---
Výborný  Excellent
Noteworthy A SONG IN MY HEART
(Ch.Noteworthy Swaynto the Music + Ch.Mc Kays the Heat is on)
---
Velmi dobrý  Very good
BECKY OF HAPPY Dream Valley
(Utility Blue Keops de L´Oree des Charmois + Tes Night de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
BELLE DU DOMAINE des Sans Collier
(Uderzo Red du Rivage des Milles Etanges + Pearl Whitfield Black de L´Oree des Charmois)
---
Velmi dobrý  Very good
Grateful-Mini-Ranch DIAMONDEYE
(Moon Rise Soft Breeze + Chrateful-Mini-Ranch Floh)

------------------------
třída šampionů champion class

Výborný 1, CACL, šampion Lucemburska Excellent 1, CACL, champion of Luxembourg
Ch. A EXTREM WAY New Acro "Exi"
(Ch.Terra Blue Outa This World + Ich.Shallow River´s Wahe Huli Tepa Acro)

------------------------
třída čestná  honour class

Výborný 1 Excellent 1
Ch.Aladdin´s VIVA LA FRANCE
(Ch.Medalion´s Fire By Aladdin + Aladdin´s Hot Event)

-----
o nejlepšího psa best male

-----
o nejlepší fenu  best female

---
o BOB

Všechny naše fotky najdete ZDE All our photos are HERE
------------------------------------------------------------------------
Závěrečné soutěže
Final competitions
baby BIS štěně

zvítězila naše malá Happy z 20 štěňátek
our small Happy won this competition from 20babies
---
puppy BIS dorost

---
best kennel Nejlepší chovatelská skupina

---
BEST IN SPECIALTY SHOW

zvítězila krásná Bearded kolie won beautiful Bearded Collie

Všechny naše fotky najdete ZDE All our photos are HERE

Video 1 - úvod, katalog, PSI tř.baby + dorost
Video 1 - opening, catalogue, MALES baby + puppy cl.
Video 2 - FENY tř.baby, PSI tř.mladých + mezitřída
Video 2 - FEMALES baby cl., MALES junior + intermedial cl.
 
   
Video 3 - PSI finále mezitřída + otevřená + šampionů A
Video 3 -MALES intermedial cl. final + open cl. + champion cl. A
Video 4 - PSI tř.šampionů B + Nejlepší pes, FENY tř.dorostu + mladých + mezitřída A
Video 4 -MALES champion cl. B + Best male, FEMALES puppy cl. + junior cl. + intermedial cl. A
   
   
Video 5 - FENY mezitřída B + otevřená + šampionů + čestná
Video 5 - FEMALES intermedial cl. B + open + champion + honour classes
Video 6 - Závěrečné soutěže - BIS štěně, BIS dorost, Nejlepší ch.st.
Video 6 - Final competitions - BIS Baby, BIS Puppy, Best kennel
   
   
Video 7 - BEST IN SHOW Video 7 BEST IN SHOW
 

Úspěchy našich přátel najdete na  www.pibaro.comwww.tender-flash.com, www.kazari-acd.com, www.nahaci.cz, www.of-darkness.com, www.toklaramas.com, www.provocativo.net, www.zkrajemlh.wz.cz, www.jantarmoravy.cz, www.beagle-tergy.cz, www.great-lady.com, www.beagle.cz, www.srdcove-eso.websnadno.cz, www.australaci.unas.cz

Martina & Jája