3.+4.12.2005 VI Barborková výstava psů - Nová Ruda , Polsko
3rd + 4th December VI National show - Nova Ruda, Poland

Tato, letos již šestá, výstava vždy uzavírala naši výstavní sezonu v tom kterém roce. Letos nás ještě čeká chorvatský Samobor.Také vždy, co na tuto výstavu jezdíme, byla naše dvě plemena z I. a IX.FCI skupiny v jeden den-v sobotu! Letos tomu bylo také jinak, takže jsme na výstavu vyjeli v sobotu nad ránem a domů se vrátili až v neděli v noci. Víkend to byl náročný, ale stál za to:-)

SOBOTA Saturday

Australský ovčák Australian Shepherd

Entry
7 přihlášených jedinců posuzovala paní judge Krystyna Opara.

PSI Males
Třída dorostu
Puppy class

Velmi naděli Very promissing
Sakuro AMERICAN IDOL

---
Třída mladých
Young class

Výborný 1, Zw.Ml=CAJC, Nejlepší mladý v plemeni Excel.1, Young winner, Best Young in breed
CHPACHUPA del Whymper Delle G.Jarosses

---
Mezitřída
Intermedial

Výborný 1, CWC=dokončen Polský šampion, Nejlepší pes v rase, BOB a užší výběr 6psů v I.FCI skup.
 Excel.1, CWC=finished Poland champion, Best male in breed, BOB and short choice 6 dogs in Ist group
Ch. Shallow River´s WAHPEEH CATAWBA


---
FENY Females
Třída mladých Young class

Výborný 1, Zw.Ml=CAJCExcel.1, Young winner
Shallow River´s WAHE HULI TEPA ACRO

---
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CWC, Nejlepší fena v rase Excel.1, CWC, Best female in breed
JONFI New Sensation

---
o BOB

---
Australský silky teriér Australian Silky ter.
Entry 7 přihlášených jedinců posuzovala paní judge Dorota Witkowka.

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB Excel.1, CWC, Best male in breed, BOB
Bombix Moren AMRON´S TOPCOPY

---
Výborný 1, CWC Excel.1, CWC
ONIS Bohemia Alké

---
Anetka Grygarová je sice šikovnou a úspěšnou " agilitérkou" ale vystavování v kruhu si zkusila poprvé:-) a že jí to šlo svědčí i BOB pro Topíka:-)

---
Závěrečné soutěže Final contests

Nejlepší dorost výstavy

---
Nejlepší mladý výstavy BIS Junior

---
Nejlepší veterán Best veteran

---


---


---


---


---



NEDĚLE Sunday

Shih-Tzu

Entry 11 přihlášených jedinců , posuzoval all- round rozhodčí pan  judge Janusz Opara.

PSI Males
Třída mladých Young class

Výborný 1, Zw.Ml=CAJC, Nejlepší mladý v plemeni, Ex.1, young winner, Best young in breed
BIS JUNIOR BIS Young dog on show
Jch.WIN GATES Bohemia Acro

---
Mezitřída Intermedial

Výborný 1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB, BIG3 Excel.1, CWC, Best male in breed, BOB, BIG3
Jch.UNIQUE CHACHA Bohemia Acro


---
Výborný 2 Excellent 2
AMOR Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zearlotry Bohemia Acro)

----
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CWC Excel.1, CWC
BOCCACIO GRAND Hajan Polonia

---
o Nejlepšího psa v rase

---
FENY
females
Třída dorostu Puppy class

velmi nadějná 1 very promissing1
Na Przyklad MADAM BUTTERFLY

---
velmi nadějná 2 very promissing 2
Na Przyklad MO-LI

---
Třída mladých
Young class

Výborný 1, Zw.Ml=CAJC Ex.1, young winner
Jch. YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro

---

Třída otevřená
Open class

Výborný 1, CWC Excel.1, CWC
Jch. ICY BEAUTY Bohemia Acro

---
Třída šampionů  champion class

Výborný 1, CWC=dokončen Polský šampion, Nejlepší fena v rase  Excel.1, CWC=finished Poland champion, Best female in breed
Ch.MidnightDream ESPECIALLY MADE

---
o Nejlepší fenu v rase

---
o Nejlepšího mladého v rase

---
o BOB

---
Lhasa Apso
rozhodčí pan  judge Janusz Opara

Výborný 1, Zw.Ml=CAJC, Nejlepší mladý v rase Ex.1, young winner, Best young in Breed
Jch.BIG BOSS Pibaro

--
Výborný 1, CWC, Nejlepší fena v rase, BOB, rez.BIG Ex.1, CWC, Bestfemale in Breed, BOB, rez.BIG
Ch.AFÉRA Pibaro

---
Závěrečné soutěže Final contests

Nejlepší dorost výstavy

---
Nejlepší mladý výstavy BIS Junior


---
Nejlepší veterán Best veteran

---


---


---


---


---


---



Fotogalerie Gallery


Martina

p.s. ve stejný den byla i mezinárodní výstava v rakouském Welsu a pes HOLLYWOOD IT (jak doufáme budoucí otec našich štěňátek) získal CACA, CACIB, BOB, BIG!!!