4.3.2006 Mezinárodní výstava psů ZAGREB - Chorvatsko
4.3.2006 International dog show ZAGREB - Croatia

Australský ovčák Australian Shepherd
rozhodčí Judge Dubravka Reicher - Chorvatsko Croatia

PSI MALES
Mezitřída
Intermedial class

Výborný 1, CAC,CACIB, BOB,dokončen Chorvatský Junior šampion 
Ex.1, CAC,CACIB, BOB, finished Young champion Croatia

Jch.Shallow River´s WESAN TEPA

---
Výborný 2, rez.CAC, rez.CACIB  Ex.2, rez.CAC, rez.CACIB
Silver Dream Aussie´s BASAME MUCHO

-----
FENY FEMALES

Mezitřída Intermedial class
Výborný 1, CAC,CACIB Ex. 1, CAC,CACIB
MultiJch. Shallow River´s WAHE HULI TEPA ACRO

Exclusively handled by Lana Premk. Thank you Lana:-)
-----

Třída otevřená Open class
Výborný 1, CAC, rez.CACIB  Ex.1, CAC, rez.CACIB
Thornapple ICED LATTE

---
o CACIB feny

---
o BOB

SHIH-TZU
rozhodčí Judge Igor Selimovič - Chorvatsko Croatia

PSI MALES
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný 1,BIS štěně 3.místo  Very promissing 1, 3rd place BIS byby
BELTASOR
(Ch.Purple Jade´s Crimestopper + Solo Per i Tuoi Occhi)

---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
BETHOWEN Domenika Coppa Florio
(Santos-Salvatore Letibo + Pia Bardo Deedkiss-Do)

---------------------

Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1,rez.BIS štěně  Very promissing 1, rez.BIS puppy
ICE COLD Bohemia Acro
( Ch.Hamlet Bohemia Acro + AceaKiss Bohemia Acro)

----
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
KHAL Bel of the Biodich´s
(Dago de Chandaril + Angel Bel of the Biondichs)

---------------------
Třída mladých Young Class

Výborný 1, Prvak Mladih, nejlepší mladý plemene Ex.1, Young winner, Best young in breed
Dilemma LOOK AT ME
(Ch.MidnightDream Front Runner + Ch.Rebel Rose Key to my Heart)

-------------------
Mezitřída
Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex. 1, CAC
Jch. WIN GATES Bohemia Acro
( Ich.Acro Boy SolarisAvis + Joy Red Princess Bohemia Acro)

---------------

Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC, CACIB Ex. 1, CAC, CACIB
NINO FROM KIMBERLY´s HELL
(Ich.Ypaparazzi from Audrey´s Paradis + Ich.Ultra Top from Audrey´s Paradis)

------

Výborný 2,rez.CAC Ex. 2,rez.CAC
Vivax DARK SIDE OF THE MOON
(Santosha Midnight Caller + Vivax Amber)

----
Výborný 3 Ex.3
PRETTY BELLE Flower
(???) Neuveden v katalogu!

-----------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, rez.CACIB Ex. 1, CAC, rez.CACIB
Ch.ShowCase AIKO
(Ch.Hallmark Jolei Joe Boxer + Honeysuckle di Casa Corsini)

-----
Výborný 2, rez.CAC Ex.2,rez. CAC
Ch.DAY BREK Bohemia Acro
( Ich.Tuscany Challenger At Acte + Sannie´s Ke-San C´An´Die)

-----------
o CACIB psi

--------------------------------

FENY FEMALES
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
BESSA Domenika Coppa Flori
(Santos-Salvatore Letibo + Pia Bardo Deedkiss-Do)
-----------------

Třída mladých Young Class

Výborný 1, Prvak Mladih Ex.1, Young winner
Dilemma DON´T FORGET ME
(Ch.MidnightDream Front Runner + Ch.Prime Moon Hot Stuff)

-------
Výborný 2 Ex.2
HEAVEN ANGEL Bohemia Acro
(Ch.Only You Forewer Bohemia Acro + Y´M Angel from Audreys Paradis)

-----
Výborný 3 Ex.3
ZETA-ZOE Letibo
(Vivax Dark Side of the Moon + Samba-Salsa Letibo)

------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex. 1, CAC
AMALIA Delle Fiabe
(Ch.Wenrick´s Legendary Man + Gilda Delle Fiabe)

---
Výborný 2,rez.CAC Ex. 2,rez.CAC
SONAM
(Kyaring Thso Diabloblue + Naisha del Cardinal Gherarando)

------------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC=dokončen Chorvatský šampion, rez.CACIB Ex. 1, CAC=finished champion of Croatia, rez.CACIB
PAT-TATA KIKI HOLLE
(Ich.Ypaparazzi from Audrey´s Paradis + Ich.Ultra Top from Audrey´s Paradis)

----
Výborný 2,rez.CAC Ex. 2,rez.CAC
Pingxiang DAREME
(Purple Jade´s Crimestopper + Jadeis Arrogance)

-------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, rez.BIG Ex. 1, CAC,CACIB, BOB, rez. BIG
Ch.Prime Moon HOT STUFF
(Ultra no Fear at PrimeMoon + Prime Moon Let´s Celebrate the Rain)

----
Výborný 2,rez.CAC=dokončen Chorvatský šampion Ex. 2,rez.CAC=finished champion of Croatia
Ch.JOYBELL di Casa Corsini
(Wenrick´s Travelling in style + Hollywood VIP di Casa Corsini)

----
Výborný 3 Ex.3
SHANEL KOKO MOYA OTRADA Show Best
(Ricky Fly + Adriana)
----
o BOB


Závěrečné soutěže
Final contests

rez.BIS štěně rez.BIS puppy
ICE COLD Bohemia Acro

--------

Nejlepší chovatelská skupina
Best breed station

BOHEMIA ACRO shih-tzu

118. vítězství a ocenění NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE 118.
win and judgement BEST BREED STATION
V konkurenci 7chovatelských stanic byli předvedeni 3 jedinci po 3otcích a 3matkách!!!
--------
Junior handling

Naše kamarádka Lana se spolu s Winíčkem dostala mezi 5nejlepších mladých handlerů!Lana was in shor choise 5 the best junior handlers on show
---------
3.místo na BIS štěně BIS baby 3rd place

Shih-tzu
BELTASOR
------------
IX.FCI skupina


----------



Kompletní výsledky závěrečných soutěží včetně fotografií na www.hks.hr
Výsledky našich přátel Patrika a Jirky, kterým tímto děkuji, že sem s nimi mohla na výstavu jet, na www.pibaro.com

MARTINA