5.3.2006 Mezinárodní výstava psů ZAGREB - Chorvatsko
5.3.2006 International dog show ZAGREB - Croatia

Australský ovčák Australian Shepherd
Posuzoval pan
judge Mahmoud al Daghistani ze Srbska a Černé hory from Serbia and Montenegro

PSI MALES
Mezitřída
Intermedial class

Výborný 1, CAC,CACIB, BOB Ex.1, CAC,CACIB, BOB
Jch.Shallow River´s WESAN TEPA

---
Výborný 2, rez.CAC, rez.CACIB  Ex.2, rez.CAC, rez.CACIB
Silver Dream Aussie´s BASAME MUCHO

---
FENY FEMALES

Mezitřída Intermedial class
Výborný 1, CAC,CACIB Ex. 1, CAC,CACIB
MultiJch. Shallow River´s WAHE HULI TEPA ACRO

Exclusive handler Lana Premk.
-----

Třída otevřená Open class
Výborný 1, CAC, rez.CACIB  Ex.1, CAC, rez.CACIB
Thornapple Iced Latte

SHIH-TZU
Posuzovala paní
judge Heidi Kirschbichler z Rakouska from Austria

PSI MALES
Třída štěňat Baby class
Velmi nadějný 1  Very promissing 1
BELTASOR
(Ch.Purple Jade´s Crimestopper + Solo Per i Tuoi Occhi)
---
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1, BIS štěně  Very promissing 1, BIS puppy
ICE COLD Bohemia Acro
( Ch.Hamlet Bohemia Acro + AceaKiss Bohemia Acro)

----
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
KHAL Bel of the Biodich´s
(Dago de Chandaril + Angel Bel of the Biondichs)
---------------------
Třída mladých Young Class

Výborný 1, Prvak Mladih, nejlepší mladý plemene Ex.1, Young winner, Best young in breed
Dilemma LOOK AT ME
(Ch.MidnightDream Front Runner + Ch.Rebel Rose Key to my Heart)
-------------------
Mezitřída
Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex. 1, CAC
Jch. WIN GATES Bohemia Acro
( Ich.Acro Boy SolarisAvis + Joy Red Princess Bohemia Acro)

---------------

Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB Ex. 1, CAC, CACIB, BOB
NINO FROM KIMBERLY´s HELL
(Ich.Ypaparazzi from Audrey´s Paradis + Ich.Ultra Top from Audrey´s Paradis)
------

Velmi dobrý 2 Very good 2
Vivax DARK SIDE OF THE MOON
(Santosha Midnight Caller + Vivax Amber)
-----------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, rez.CACIB Ex. 1, CAC, rez.CACIB
Ch.DAY BREK Bohemia Acro
( Ich.Tuscany Challenger At Acte + Sannie´s Ke-San C´An´Die)

-----
Výborný 2, rez.CAC Ex.2,rez. CAC
Ch.ShowCase AIKO
(Ch.Hallmark Jolei Joe Boxer + Honeysuckle di Casa Corsini)
--------------------------------
FENY FEMALES
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
BESSA Domenika Coppa Flori
(Santos-Salvatore Letibo + Pia Bardo Deedkiss-Do)
-----------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
Cong.Taiyang Tzu GUIENHWER
(Cong Taiyang Tzu Chac + Leng hat Sek Fee of The Wicarus)
------------------------

Třída mladých Young Class

Výborný 1, Prvak Mladih Ex.1, Young winner
Dilemma DON´T FORGET ME
(Ch.MidnightDream Front Runner + Ch.Prime Moon Hot Stuff)
-------
Výborný 2 Ex.2
HEAVEN ANGEL Bohemia Acro
(Ch.Only You Forewer Bohemia Acro + Y´M Angel from Audreys Paradis)
-----
Velmi dobrý 3 Very good 3
ZETA-ZOE Letibo
(Vivax Dark Side of the Moon + Samba-Salsa Letibo)
------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC Ex. 1, CAC
AMALIA Delle Fiabe
(Ch.Wenrick´s Legendary Man + Gilda Delle Fiabe)
---
Výborný 2,rez.CAC Ex. 2,rez.CAC
SONAM
(Kyaring Thso Diabloblue + Naisha del Cardinal Gherarando)

------------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC, rez.CACIB Ex. 1, CAC, rez.CACIB
PAT-TATA KIKI HOLLE
(Ich.Ypaparazzi from Audrey´s Paradis + Ich.Ultra Top from Audrey´s Paradis)

----
Výborný 2,rez.CAC Ex. 2,rez.CAC
Pingxiang DAREME
(Purple Jade´s Crimestopper)

-------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB Ex. 1, CAC,CACIB
Ch.Prime Moon HOT STUFF
(Ultra no Fear at PrimeMoon + Prime Moon Let´s Celebrate the Rain)

----
Výborný 2,rez.CAC Ex. 2,rez.CAC
Ch.JOYBELL di Casa Corsini
(Wenrick´s Travelling in style + Hollywood VIP di Casa Corsini)

----
Výborný 3 Ex.3
SHANEL KOKO MOYA OTRADA Show Best
(Ricky Fly + Adriana)

---
o BOB

Závěrečné soutěže Final contests

BIS štěně  BIS puppy
ICE COLD Bohemia Acro

--------

Nejlepší chovatelská skupina Best breed station
1.místo zlatý retrívr  
1.place golden retriver

2.místo Nejl.chov,skupina rez.Best breed station
BOHEMIA ACRO shih-tzu

--------
Junior handling
1.místo
1st place THE BEST HANDLER Lana Premk

Thank you for Way so much and congratulation to Junior handling and to Aaron´s BOB:-)

---
IX.FCI skupina

---

Kompletní výsledky závěrečných soutěží včetně fotografií na www.hks.hr
Výsledky chovatelské stanice našich přátel PIBARO na www.pibaro.com

MARTINA