9.+10.2.2008 MVP Brno 9th +10th February 2008 International dog show Brno

První výstava pořádaná ČMKU byla opravdu vydařená a to nejen díky naším skvělým výsledkům:-) čekalo nás mnoho překvapení a změn... přihlášeno bylo 4599 psů a fen, které posuzovalo 51 rozhodčích a z nich 15 bylo zahraničních!!! Což je na české poměry snad rekord!!! V závěrečných soutěžích pořadatelé a sponzoři (firma Zvěrokruh a Purina ProPlan) připravili 5 cen pro 5 nejlepších ve všech soutěžích (kromě JH a SH) a nejen, že se vybíral nejlepší mladý pes a fena (což je v Čechách rarita) ale i nejlepší dorost a štěně! Škoda jen, že to pořadatelé nenapsali do propozic výstavy, určitě by nás, kdo bychom svého prcka, rádi přihlásili!!! I tak ale byla ve všech soutěžích velká konkurence krásných psů a jsme rádi, že i naši pejskové se dostali na stupně nejvyšší!
Musím také pochválit přípravný kruh, velký hlavní kruh celý potažený kobercem, profesionální komentování od paní Tiché a hlavně mnoho zahraničních rozhodčích, kteří vybírali ty nejlepší jedince v mnoha soutěžích (dokonce ve VŠECH FCI skupinách!). Poprvé se také oba dny konala Velká národní cena, které se zúčastnilo mnoho krásných psů! V sobotu vyhrál Český teriér a v neděli Český horský pes! Je dobré ukázat naše národní plemena se slávou, jakou si zaslouží! V sobotu mě překvapila velká účast australských ovčáků - 34, kteří by si ale zasloužili větší kruh, než nám byl dopřán. Nejvíce přihlášených psů bylo v plemeni Labrador retrívr 118, Rhodézský ridgeback 110, Zlatý retrívr 98 a Beagle 78! Nejvíce psů posoudil v neděli pan Otakar Vondouš a to přes 100!
V sobotu jsem na výstavě zůstávala s Patrikem a pejsky, kteří se vystavovali v neděli. Nic ale nemůže být jen pěkné, takže nám sobotní den pokazil někdo, kdo ukradl Patrikovi z tašky!!! foťák a peněženku se všemi doklady:-( večer jsme strávili hodinu na policii, kterou bychom ale určitě nenašli bez pomoci Igora Stehna, kterému moc děkuji!!! Pak jsme se skvěle najedli a do pozdních nočních hodin klábosili na hotelu. Teď už ale ke skvělým výsledkům!

Sobota Saturday

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozhodčí judge Otakar Vondrouš CZ, přihlášeno entry  34jedinců

kompletní fotografie Australských ovčáků naleznete ZDE All photos of Aussies are HERE

PSI MALES
Třída dorostu  Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
DOUBLE-O-SEVEN Puella Fera
---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
EXCELLENT SYDNEY Puella Fera
----------------------------------
Třída mladých   Young class

Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior Winner
Shoreland´s  SMART HOBBIT WILLIE
---
Výborný 2 Excellent 2
EBONIT Prosto Chudo
(Ch.ChupaChups del Whymper delle G.J. + Fiti Blue Elegance)
----
Výborný 3 Excellent 3
COOKIE Mladá žíva
(Ch.ChupaChups del Whymper delle G.J. + Ruby Colour Dream)
---
Výborný 4 Excellent 4
ALADDIN Gorzowska Panorama
---
Velmi dobrý Very good
ARIJE MI SION Gentle Mate
---
Velmi dobrý Very good
ARTHUR WILLIAM Gentle Mate
-------------------------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborný 1, CAC, r.CACIB Excellent 1, CAC, r.CACIB
MultiJch.BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro

----
Výborný 2, r.CAC Excellent 2, r.CAC
BLACK DIAMOND DRAGON Bohemia Acro

---
Velmi dobrý 3 Very good 3
CALICO BOY Puella Fera
----------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC Excellent 1, CAC
Jch.ACHILLES Svěží vítr
---
Výborný 2, r.CAC Excellent 2, r.CAC
KARLS COOL BERGEN
---
Výborný 3 Excellent 3
ARWEN z Kamilkové Zahrady
----------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, r.BIG !!!!!! Excellent 1, CAC, CACIB, BOB, r.BIG !!!!!
MultiCh.Sunshine SHANTI SHALLOW RIVERS

---
Výborný 2, r.CAC Excellent 2, r.CAC
Ch.CZUKAN Ew-Bor
------------------------------------
CACIB psi
males

---------------------------------------
FENY  Females
Třída štěňat  Baby class

Velmi nadějný Very promissing
CARCASSONNE CASEY des Chemins Cathares
-------------------------------
Třída dorostu  Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
DAINTY SWEET Puella Fera
-----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
BUTTERFLY ADELLE Svěží vítr
---
Nadějný 3 Promissing 3
EUROPA GIRL od Diamantové řeky
---
Nadějný 4 Promissing 4
ELITE RED GOLD od Diamantové řeky
----
Nadějný  Promissing
BERUSCHKA Svěží vítr
----
Nadějný  Promissing
BLUE BABY BOOM Svěží vítr
---------------------------------
Třída mladých   Young class

Výborný 1, CAJC, dokončen Český junior šampion a r.BIS ml.fena!!! Excellent 1, Junior Winner, finished Czech junior champion and r.BIS junior female!!!
Jch.BE SUNNY FLASH Bohemia Acro

----
Výborný 2 Excellent 2
ELECTRA Prosto Chudo
(Ch.ChupaChups del Whymper delle G.J. + Fiti Blue Elegance)
---
Výborný 3 Excellent 3
CARAMEL SWEET COOKIE of Crystal Lake
---
Výborný 4 Excellent 4
CAPRICE SWEET DARK of Crystal Lake
---
Výborný  Excellent
Tanmark´s ASIAN ICE RICE


---------------------------
Mezitřída   Intermedial class

Výborný 1, CAC Excellent 1, CAC
MultiJch.EXPRESSDELIVERY del Whymper delle G.J.

---
Výborný 2, r.CAC Excellent 2, r.CAC
Ch.CATAWBA ACRO Puella Fera

--------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC, r.CACIB a dokončen Český šampion Excellent 1, CAC, r.CACIB and finished Czech champion
Ch.BALLANTINE´S Puella Fera
------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB a dokončen Český šampion Excellent 1, CAC, CACIB and finished Czech champion
MultiCh.ANAIS ANAIS Bohemia Acro

---
Výborný 2, r.CAC Excellent 2, r.CAC
Ch.ANGELLES REDY od Diamantové řeky
---------------------------
CACIB feny
females

--------------------------
BOB

Děkujeme panu rozhodčímu za skvělé posudky, umístění a tituly pro naše psy!!!!!

Závěrečné soutěže Final contests

kompletní fotografie ze sobotních závěrečných soutěží naleznete ZDE All photos from Final Contests on Saturday are HERE

Junior handling

II.kategorie - Míša 1.místo s Chipem!!!
--------------------------
Senior handling

Já a Sunny 1.místo z 25 handlerů!!!!!
--------------------------
Nejlepší chovatelská stanice
Best kennel

BOHEMIA ACRO 2.místo Nejlepší chovatelská skupina!!!
-------------------------
Nejlepší mladá fena
BIS junior female

Sunny 2.místo Nejlepší mladá fena!!!
------------------------
FCI 1

Rock r.BIG!!! Děkujeme panu rozhodčímu za  Rocka!!!
----------------------
FCI 3

Saša a Wabby BIG!!!
---------------------
BOD

Thomas a Winston:-)!

Děkujeme všem rozhodčím za skvělé umístění našich psů!!!!! Thanks to all judges for great placement for our dogs!!!!

Neděle Sunday

Shih-tzu Shih-tzu
rozdhodčí judge RNDr.Jaroslava Ovesná, přihlášeno entry 29 jedinců

kompletní fotografie Shih Tzu naleznete ZDE All photos of Shih tzu are HERE

PSI MALES
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
DANISH PRINCE Roy´s Sun
---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
KEIBY ze Slavonína
------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC, BIS junior pes 4.místo Excellent 1, Young winner, BIS junior male 4th
Saffron Sherhy O.K.STARS ACRO

---
Výborný 2 Ex.2
VALENTINO z Ivafre
---
Velmi dobrý 3 Very good 3
FANTASTIC WINNER Sylvadog-Bohemia
---
Velmi dobrý 4 Very good 4
KIMBO z Targenu
---------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborná 1,CAC, r.CACIB a dokončen český šampion Ex.1,CAC, r.CACIB and finished Czech champion
Jch.PRINC BAJAJA z Ivafre
(Vong Kong Shah Abbas + Ich.Vanity Bohemia Acro)
----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Saffron Sherhy KEEP IN STEP
---
Výborný 3 Ex.3
ROLL THE BALL Premium Bohemia
---------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborná 1,CAC, CACIB a dokončen český šampion Ex.1,CAC, CACIB and finished Czech champion
Ch.LUCIFER z Ivafe
(Ich.Zany Lunatic Bohemia Acro + Cleopatra Lásenka)
----------------------------------------
FENY FEMALES
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
Kentauro MILKY WAY
--------------------------
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1  Very promissing 1
LAMBORGINA od Mnichů
---
Velmi nadějný 2  Very promissing 2
KONVALINKA ze Slavonína
-------------------------------
Třída mladých Young class

Výborný  1, CAJC Excellent 1, Young winner
Lashalimar ABSOLUTELLY STUNNING
---
Výborný 2 Ex.2
CHO OYU Čo Oju
---
Výborný 3 Ex.3
DOMENICA Moravia Clér
---
Velmi dobrý 4 Very good 4
DALMANTINA Moravia Clér
---
Velmi dobrý  Very good
BOMBASTIC BABY Imperial Bohemia
---------------------------
Mezitřída  Intermedial class

Výborná 1,CAC, r.CACIB Ex.1,CAC, r.CACIB
Jch.NOBLESA OF AMOR Iveko-Dog
(Ch.Amor Imperial Bohemia + Ch.Chocolate Kiss Bohemia Acro)
----
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
HEYDI z Targenu
---
Velmi dobrý 3 Very good 3
SAKURA z Ivafre
----------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborná 1,CAC, CACIB, BOB Ex.1,CAC, CACIB, BOB
Ch.MILADY Ad Acte
---
Výborný 2Ex.2
AMY YOUNG LADY Jantar Moravy
-------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC Excellent 1, CAC
Ch.Kaybaroshi Kan&Har SENSUAL LADY
---
Výborný 2Ex.2
Ch.AMERICAN BEAUTY Czech Triumph
----------------------------
Třída veteránů Veteran  class

Výborný 1, r.BIS veterán Excellent 1, r.BIS veteran
Ich.VANITY Bohemia Acro

-----------------------------
BOB


Závěrečné soutěže Final contests

kompletní fotografie z nedělních závěrečných soutěží naleznete ZDE All photos from Final Contests on Sunday are HERE

Senior handling

zúčastnila jsem se s veteránkou Ich.Vanity Bohemia Acro! Děkuji moc za její půjčení;-)
----------------------------------
Nejlepší mladý pes
BIS junior male

Sam 4.místo Nejlepší mladý pes a zvítězil Patrik a Berry!!!
---------------------------------
BIS Veteran

Vanity Bohemia Acro 2.místo!!!
---------------------------------
BOD

----------------------------------
BIS

      

úspěchy našich přátel najdete na  www.pibaro.comwww.tender-flash.com , www.kazari-acd.com , www.great-lady.com, www.nahaci.cz, www.toklaramas.com