Prázdniny ve Zhoři 2005
Holidays in Zhoř :-) 2005


zleva: Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba "Wapík" + Shallow River´s Wahe Huli Tepa Acro " Way" + Multich. Queen Bohemia Acro "Queena" + Ginger Brown Gasko Prim"Gina" + Ich. Idrus Bohemia Alké"Idrousek-Ubrousek":-)

Krásný týden prázdnin jsme měli možnost být ve společnosti dvou skvělých ( a hlavně chytrých :-) ) borderek Ich. Idruse Bohemia Alké ( foto zcela vpravo) a Ginger Brown Gasko Prim (druhá zprava), především také ve společnosti jejich majitelky a nejlepší kamarádky naší Martiny - Kačenky Dědičové ( tu na této stránce na foto nenajdete :-(, ale když si prohlédnete některé výsledky našich výstav, tak tam jí i její borderky či australskou honačku najdete :-) ).Nebo navštivte její internetové stránky

Na dalších fotografiích pak můžete vidět že opravdu horký týden si užili hlavně všichni naši ovčáci , německý i australský :-), Bordery k neutahání a šťastní naši psi s novými kamarády :-)!!
 

Zhoř
Toto není statek z pohádky Princezna ze Mlejna, ale stateček ve Zhoří, s klasickým rybníčkem "kačeňákem" ve kterém nacházejí ochlazení naši ovčáci.

Finta Idrus Finta + Idrus
To není trik,to je Finta s Idrusem,coby první parta,která se šla koupat. Idrus jen tak aby se neřeklo,nijak zvlášť vodu nemiluje,s tím si mohl s Fintou podat ruce :-)!


Gina Gina s Queenou si plavou ani neví jak Queena
Zato Gina,to je plavec,pěkně "odtáhnout" Queenu do prostřed rybníka a tam si spokojeně plavat! Ale Queena raděj hned zpět,aby jí nic neuteklo!


Queena vodník Česílko nebojte já se wapíkem zahanbit nedám:-) ale přeci jen jsem ovčák německý a skákání mají víc v krvi ti australci:-)
Pro aport si Queen pěkně zaskákala :-) ale raděj si s Ginou vzaly každá svůj aportek a šly si svou cestou.
 

Skokan obecný Wapík Podzemský:-)))))))  pod vodou to také žije!  ale nad vodou se mi lépe dýchá!
Jako největší borec skokan tohoto výletu byl pasován Wapík! Bezhlavě a hlavně po hlavě se vrhal do vody ať už za aportem,nebo jen tak na povel hop.Vůbec mu nevadilo,že se za ním zavírala voda,spokojeně si doplaval ke břehu a hurá na další skok!
a znovu hup tam,vždyť jsem slyšel HOP :-)

----

každý začátek je těžký:-( já ten aport donesu statečně až na břeh,ne jako wapík vyplivnout ho u břehu! Kdyby mě ta voda v tom uchu tak nesvěděla!
Way se Wapíka statečně snažila napodobovat,ale každý začátek je těžký,tak se občas musela vytřepat voda z uší,ale aportek to Way ráda i ve vodě!:-)

---

Wapík skok vysoký pro piškot Way skok vysoký pro piškot
Pak nutné prolítání po louce,aby pejskové trochu oschli, a také ukázali,že je skoky opravdu baví i na souši.
aby se neřeklo abych byl hooodně pochválen tak raděj hoooodně vysoko

A že jim to jde i na souši ihned ukazovali :-)!

čas ovčáků- shepherd timeZhoř u Mladé Vožice

Tak zas někdy nashledanou ve Zhoři u Mladé Vožice! :-)

Jája