ok se s rokem sešel a přátelé a milovníci psů se opět sešli na Summer Campu, tentokráte s podtitulem Mission Impossible. Myslela sem si , že loňský Summer Camp (čti ZDE), který byl nezapomenutelnou akcí, jen tak něco nepřekoná… ale letošní TRIO akce byla mnohem lepší! Všem, kdo se na přípravě a průběhu letošního SC, děkuji nejen za sebe, ale hlavně za naše pejsky, kteří byli opravdu šťastníJ. I tentokrát se vám pokusím přiblížit jak skvělý čas jsme zde strávili, doufám proto, že vás nebudu nudit, protože my jsme se rozhodně nenudili!

…. Po mnoha změnách našich plánů ohledně odjezdu, díky rozbitému autu Kačenky a dovolené našich, jsem s Anaiskou, Skyppy a mnoha věcmi vyrazila s našima v sobotu večer směr Benátky. Tam mě vyzvedl Pepa, který jel z Lukové, přeložili jsme věci a pejsky z auta do auta a pokračovali v naší cestě do Sušna. Tam přisedla poslední část naší výpravy – Kačenka, která tak dokončila naše člověčí TRIO, Idrusek, Ginger, Queen a Expert. Ve 23hodin se auto plné věcí, lidí a psů rozjelo směr Svojanov, kam jsme dorazili před 2hodinou ranní. Přivítali nás první účastnící campu a zároveň poslední taneční vytrvalciJ. Znaveni cestou jsme hned zapluli do své chatky a ihned usnuli…

Naše chatka:-))))))))))) Expertík hlídač naší chatky
!!!!Téměř všechny fotografie mají zajímavý doprovodný komentář, který se objeví, pokud na foto najedete kostičkou, tedy myší:-)))!!!!!

 ….  Nedělní den jsme zahájili brzy. Po probuzení jsme se šly s Kačenkou projít s psojíčky a pořídily jsme tak i první fotografie. Prozkoumaly jsme okolí a já srovnávala, co se změnilo. Prošly jsme se lesem, kde se nám pejsci „vykoupali“ v blátě, což dokazuje fotka AnaiskyJ. Takže další kroky naší procházky směřovaly  k místnímu rybníku, abychom pejsky bláta zbavily. Sluníčko svítilo už i v 9hodin a tak pohled na dovádějící pejsky byl fajn. Nejvíce se voda líbila Ginger a její dceři Queence a Anaisce, která skákala do vody za klackem i kameny. Jediný, kdo se nekoupal byla Skyppy, ta vše pozorovala ze břehu! Pak se pejskové honili na louce, aby uschnuli a mohli jít odpočívat.  Pak jsme se šli nasnídat do místního hotelu. Historku se zkaženým kečupem si raději nechám pro sebe…

první kroky po Svojanově zajíčci v jeteli? Ne, Anais a Skyppy na poli:-) hurá do bláta:-( Anais a její nový look pokus o smytí bláta Anaiska umí nejen plavat ale i se potápět!:-D Hop a Skok Skyppy: já té vodičce nevěřím, lepší vše pozorovat se suchou tlapkou!
parádní honička dokolečka dokola... úúúúúúúprk

Zbytek neděle byl ve znamení psích her, výcviku, karet a odpočinku J. Pepa odjel na nákupy a já s Kačenkou a pejsky jsme dováděli. Den nám chtěli pokazit "kamarádi" z campu, k jejich smůle se jim to nepodařilo - ani jsme se nepohádali, ani nerozešli a ani neodjeli domů! Abyste byli v obraze: Agátka se mnou a Kačenkou pobývala u chatky, pak se sebrala a odešla. Říkala jsem si, že si jde asi lehnou za ostatními RR do naru či kuchyně. Večer se vrátil Pepa a sháněl Agátku. Řekla jsme mu, že je to asi 2hodinky co odešla od chatky. Sháněl se tedy po ní v budově. Ptal se všech přítomných a všichni zarytě mlčeli nebo tvrdili, že ji ani neviděli.... no asi tím chtěli naznačit, že jsem jí neuhlídala a ona utekla! Agátka a útěk? to je výsměchJ. Hned nám bylo jasné, že je někde zavřená, nejspíš u někoho v chatce. Nicméně začínali jsme o ní mít strach! Pepa se šel znovu zeptat přítomných, kde Agátka je... stejný scénář - někteří už byli dosti společensky unavení, jiní trochu přebrali "u ohniště" a ostatní opět nic nevěděli. Pepa se tedy vrátil do chatky a najednou za dveřmi Agátka - nebyla uřícená, jako kdyby někde lítala, jen byla trochu vystrašená. Takže se potvrdilo naše mínění, že byla někde zavřená a teď byla ráda, že je u nás. No nic, možná to měl být žert, možná pokus o to, jak udělat den zajímavější... Nicméně Agátku jsme měli, takže jsme zalehli do pelíšku a spaliJ. Následují fotografie z neděle...

Idrus se bavil pasením kobylek Kačenka u kávy já, Skyppy a Ginger klučičí hrátky Agátka před svým "útěkem" Kačenka při přetahované se Skyppy Skyppy Kačenku vyměnila za Queenku

....V pondělí bylo oficiální zahájení. Přijížděli další a další účastníci a camp se postupně zaplňoval smíchem i štěkotem. Naše TRIO se před obědem vypravilo na velikou procházku, při které jsme značili trasu Železného psa. Strávili jsme tak více než 2hodiny příjemného povídání na čerstvém vzduchu a psíčci se pořádně vyběhali. Po obědě se zprovoznil coursing a začaly tréninkové běhy. Anaiska se jednou proběhla za střapečkem na poměrně složité dráze a pak už tradičně probíhala hra v kostky, prší nebo žolíky. Následují fotografie z procházky a Anaisky coursingového běhu.

jedna ze složitých částí trati Exík mi bral klacek další zájemci o klacík Pepa značil trať velice podrobně
Anais na startu První rovinka Za zatáčkou před cílem

...Úterý - den ve znamení sportu. Na programu byla totiž OLYMPIÁDA:-))))))))) naše TRIO nesmělo chybět, takže jsme se všichni přihlásili - pro legraci a štíhlou líííniiJ. Soutěžilo se ve třech kategoriích - muži, ženy a děti. Trochu vám popíšu disciplíny a zároveň vás seznámím s našimi výsledky:

 1.HOD DŘEVĚNÝM ŠPALKEM - házelo se velkým kusem dřeva a rozhodující byla délka od startovní čáry k dopadu. Pepa byl z našeho TRIA nejúspěšnější, získal 2.místo!!! Já ani Kačenka jsme s 12. a 9. místem moc nezabodovaly.
Pepa v akciletíííííííííííííííííí Já jsem si to trochu spletla s hodem do výšky:-) ten bych ale zaručeně vyhrála:-D připravit, pozor, hodKačenky nazapomenutelné pózy při akci

2. SHOĎ PLECHOVKY, aneb kdy si byl naposledy na pouti? - Tři pokusy byly ke shození co nejvíce plechovek.
Tentokrát jsem zabodovala já a jako jediná z našeho TRIA jsem se trefila! A to hned první ranou, kdy padlo k zemi 17plechovek z 21!!! Tímto výkonem jsem byla 2.!!! (První zvláštností je, že ve všech soutěžích se říkalo, kdo se s kým dělí o jaké místo. Vítězka shodila také 17plechovek, ale já byla vyhlášená jako 2. ačkoli nevím, podle jakého klíče?!). Nevadí, popojedem...
Moje padající plechovky:-) ........ Pepův hod a Kačenka

3.MOTÝL, aneb otoč se kolem své osy a utíkej na cíl - třikrát se muselo otočit kolem kolíku v zemi, pak běžet s míčkem a hodit na plachtu, která měla 3bodové zóny. Při této disciplíně jsme se hodně nasmáli, proto se můžete podívat i na fotografie ostatních účastníků!
Kačenka naházela 4body a dělila se tak s dalšími dvěma ženami o 3.místo. Já se 3body byla 4. také spolu se dvěma dalšími. Pepa na tom opět z nás nejlépe. Hodil celkem 5bodů a tím byl také na 4.místě, kde byli stejně celkem 4muži.
dokolečka dokola...
...a hod - Kačenka MEzááásah Papanááápřah a hod
Kačka VlčkováLucinkai Michal se točil a točil :-)Hanka

4. BĚH SE PSEM - určila se trasa na oběhnutí se psem na vodítku a měřil se čas. Běhalo se samostatně i po skupinkách, jak kdo chtěl. My jsme běželi najednou, proto nemám žádnou fotku, zato ale napíši větší komentář...
Pepa běžel s Agátkou a už od začátku naše TRIO vedl a dovedl ho tak i do cíle. S časem 0:37:4 pak skončil na 5.místě v kategorii mužů. Já s Anaiskou jsem doběhla jako 2. s časem A TEĎ POZOR  0:38:0, což byl NEJRYCHLEJŠÍ ČAS ZE VŠECH ŽEN!!!! Myslíte, že jsem vyhrála? OMYL! Nebyla jsem na žádném místě! Můj čas se nějak nezapočítal... ptáte se proč? Sama nevím, možná jsem byla na špatné straně... ale nám nešlo o to vyhrát, ale pobavit se, proto jsem se také žádného vysvětlení nedožadovala... jen pro pobavení, výsledky nám pak na požádání byly zapůjčeny, takže jsem se mohla přesvědčit, že u mého času je místo pořadí 0! A můžete se zasmát i vy, protože jsem si výsledky vybleskla:-))))
fotečka bude o něco níže u vyhlášení. Nicméně Kačenka z našeho TRIA s Exíkem doběhla poslední, ale s časem 0:41:9 skončila 2.!!!!! Jen o 4setinky vteřiny byla rychlejší Bára, která tuto disciplínu vyhrála.

5. PŘECHOD NAD SVOJANOVSKOU NÁDRŽÍ - přechod přes úzkou a kluzkou kladinu, která byla připevněna k dvou prázdným kanistrům, které posloužily jako jakési bóje. Hodnotil se umělecký dojem, ale především čas. Každý musel dojít od začátku až na konec a zpět! Kdo spadl, musel znovu na start a celkem měl každý tři pokusy.
Kačenka jediná z nás přešla "suchou nohou", což znamená, že to zvládla na první pokus a že se nevykoupala. Vybojovala tak 5.místo!!! Já už jsem takové štěstí neměla, třikrát jsem spadla do vody, takže jsem tuto překážku nezdolala, ale zase si užijete lepší padací foto:-))) ale byla jsem až 10. Pepa, který tuto disciplínu vymyslel a připravil, se sice jednou vykoupal, ale do cíle dorazil metodou pana Hladkého "drtič koulí", což znamená, že se od konce zpět na začátek doplazil. Metodu používalo víc mužů a i pár žen, nad čím se můžete pobavit níže. Pepa si však za svůj výkon vybojoval 3.místo!!!
Jedna bonusová fotka, která si zaslouží komentář i sem, ne jen jako svůj popisek. Při cestě k vodě si Kačenka svůj pád vybrala a proto se pak udržela na kladině:-))))))))))))))))))))
Kačenky začátek......pak už to bylo jen lepší......měla namále...ale vydržela......a došla suchá i zpět!:-)
 Na první pokus jsem došla do poloviny.......ale vykoupala jsem se......při druhém pokusu jsem byla až na konci.......ale neudržela jsem se:-)))))))
Pepa měl být možná ohodnocen za umělecký dojem......na první pokus až na konec, ale pak...bum:-) ale nedotkl se nohama dna, takže mohl pokračovat dál a nemusel na start!kam se dostal pomocí plazení - aneb drtičem koulí:-))))))

první šel na řadu Mareček, který i zatančil a vyhrál tak umělecký dojem:-)Hanka se držela zuby nehtypan Hladkí, průkopník a vynálezce Drtiče...jeden úspěv do objektivu:-)Bára se sice vykoupala, ale zvládla to:-)
Michal se plazil tam i zpětMarek se pokoušel dojít, nakonec se stejně doplazil:-)))Marta se snažila, ale stejně se namočila:-Dpláááááááááckam zmizela ta tyčka???

Po krátkém odpočinku a obědě jsme šli na procházku s psíčkama. Ty dováděli na poli i v lese, naštěstí už bez bahenní koupele! Před večeří se ještě běhal coursing. Zkusila jsem ho tedy ukázat Skyppulce! Tu to neskutečně zaujalo a musím říct, že jí to šlo náramně. Běžela jsem s ní, aby střapec neztratila, ale ona mě vůbec nepotřebovala! Běžela super start – cíl, kde si pak střapeček za odměnu zakousla.  Níž je pár fotek jako důkaz! Po coursingu bylo vyhlášení výsledků olympiády.

odpolední procházkakdyž není co přeskočit, tak klidně Skyppy:-)Anais běží s šiškou a malé holky za nía šišku získala Skyppy!Agátka dováděla s klacíkem!
nažhavení na běh:-)Skyppy poprvé v kontaktu se střapcemnechtěla se ho za žádnou cenu pustit:-)vypusťte krakena...padron Skyppy:-DVyběhla jsem za ní........ale zcela zbytečně.......Skyppy přesně věděla, co má dělat.......a neztratila střapec ani po zatáčcea do cíle!!!!!!!!

Dále bylo na řadě vyhlášení výsledků olympiády... Pepa se ve své kategorii umístil celkově na 4.místě ze 16! Na pomyslných stupních vítězů stáli - 1.místo Luboš Hladkí starší,  2.místo Michal Kincl a 3.místo Marek Vlček! Kačenka byla celkově na 5.místě a já o stupínek výš na 4. z 18žen! 3.místo obsadila Dáša Čechová, 2.skončila Bára Pozlerová a zvítězila Dáša Kynclová! Absolutním vítězem se ale stala Linda Kynclová z kategorie dětí!!! Večer ještě malá rvačka u nás v chatce a šlo se spát:-))) ...

vítěz mužů - Luboš Hladkíno coment:-(Kačenka přebírá cenu za 2.místo v běhu  holky asi od nás okoukaly sendvič:-))))))))))))))))

.... Celou středu již od brzkých ranních hodin probíhaly testy povah. Před dopoledne byl na programu Dětský železný pes. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – děti 6-10let a 11-15let. Disciplíny byly (vše se psem): jízda na kole, slalom mezi kužely s tenisákem na lžičce, shazování plechovek, plavání a pytlování, tedy běh v pytli na čas. Tato poslední disciplína se zalíbila i dospělým a tak se také vyhlásila soutěž:-) nejoriginálnějším stylem a nejrychlejším časem zvítězila naše Kačenka!!!!!!!!!!:-) nad fotografiemi se jistě pobavíte!

Mareček při slalomuHanička na startu slalomuLindy originální stylDěti skákaly..............taky padaly:-Da nejmenším se pomáhalo:-)
Že by nám děti vyrostly tak rychle....?ano, legrace veliká!:-))))další originál styl!Na Kačenku ale nikdo neměl!!!!!!!!!!Sice s pádem, ale až za cílovou čárou:-))))))styl pán a jeho pes:-)
já s Kačenkou na startuDáša se snažilalétá?Michalův doskokmimosoutěžní kvarteto s Michalovým pádemi Lucky se válel:-)

Odpoledne byly první běhy na licenci. Po krátké úvaze jsem přihlásila i Anais s Agátkou! „Holky to baví a i kdyby to nesplnily, alespoň si zaběhají“ říkala jsem si! Závod uspořádalo Sdružení moravskoslezského coursingu, které pozvalo dvě rozhodčí (mezinárodní a národní). Běhy byly celkem 3. První 2 běhy na 600m se běžely ve středu a byly to párové běhy. Pes tak musel prokázat, že není agresivní a že se o kořist (střapec) zajímá. Poslední sólo běh na 450m se běžel ve čtvrtek odpoledne. Agátka běžela první s cizí fenkou a suverénně vyhrála start-cíl, i když licenční běhy nejsou na čas, ani na pořadí! Druhý běh pak běžely spolu s Anais. Agátka byla samozřejmě jako větší plemeno rychlejší, ale Anais stejně jako v prvním běhu, kdy běžela se psem (kterému běžela za patami), byla chytřejší, takže do cíle doběhla o setinky dřív. Jsem moc ráda, že obě holky si licenci splnily a určitě se brzy dočkáte reportáží i ze závodů:-) zatím tady je několik fotografií z akce:-))))

během běhů ostatních psů nebyla Anaiska k udrženíAnais před startemStart...Anais snad zbytečně rozlišena červeným obojkem vpravo:-)Anais první!!!!!!!!:-)
Agátka (s červeným obojkem vlevo) po startu prvního běhuAgátka jasně vpředuAnais a Agátka při druhém běhuzatáčka před cílemspolečný zákus střapečku:-)

Tolik událostí ale náročný den není ještě ani zdaleka u konce! Před večeří jsme ještě stihli BABY Tábor, aneb udělej své štěně šťastné. Je to jakýsi trénink s miminkem. Zdolávání překážek (jistě si pamatujete na Anaisku z loňského roku, kdy se jako 6měsíční mimi také účastnila), které jsou z pet lahví, plechovek čí fáborků, chod po lavičce či běh tunelem. Skyppynce i Queence se to nááááramně líbilo! Dováděly, ale také moc hezky poslouchaly ,a co je hlavní, překážky zdolávaly levou zadní (nebo přední?) :-))))

Fáborky pro Queenku žádný problémza míčkem šla i pod plachtu!Skyppy pet lahve díky pamlsku ani nevnímala:-)za míčkem i tunel:-))))))a přeskok přes lavičku...že by agility? Ne, ty až zítra...
dovádění miminekholky opět hrály přetahovanou, tentokrát s klacíkem s fáborkem"a tobě my nic nepůjčíme":-))))O klacík byl zájem holky to vyřešili po svém - Ridgebackům utekly

No a po „véče“ vypuklo veselí. Popíjelo se, tančilo, zpívalo a hlavně jsme se neskutečně bavili! Také díky Stáně a Slávkovi, kteří jsou super společníci. Nikdy bych nevěřila, že budu zpívat veřejně a světe div se, stalo se. S Kačenkou jsme daly duo od Helenky Vondráčkové „Dvě malá křídla“. Jednoznačně to byla píseň večera, protože z úst zpěváků zněla alespoň 5x. A jak přibývalo zpěváků s touto písní a pití, postupem času to byla křídla tři:-))))). Pepa si dal se Slávkem hitovku od Kabátů „Colorado“. Každopádně do chatky jsme se odebrali hooodně pozdě...to jsme ještě netušili, že ve čtvrtek je železný pes již od brzkého rána.....

...Eukanuba Železný pes byl čtvrteční akcí number 1! Po středečním veselí jsme se chtě nechtě vykopali ráno z postele a začali se připravovat. Já s Kačenkou jen jako morální podpora pro Pepu, který byl z našeho TRIA jediným želízkem v ohni:-). Já s Kačkou jsme sice chtěly původně závodit v kategorii baby, ale po nespravedlivém počínání při olympiádě a kocovině z předešlé noci, jsme se odhlásily. Já s foťákem jsme byla připravená na hrázi, kde vše začínalo plaváním. Opravdu jsme těm odvážným lidičkám nezáviděla, protože lézt v 9ráno do studené vody, ještě když nesvítilo slunce, foukal vítr a teplo si také představuji jinak, to chce odvahu! Zase na druhou stranu to asi dost probralo:-))) Kategorie zůstaly z loňského prvního ročníku stejné (A1 – muži od 15let + pes/fena od 15měsíců, B1 – ženy od 15let + pes/fena od 15měsíců, A2 – muži od 15let + pes/fena od 6 do 15měsíců, B2 – ženy + pes/fena od 6 do 15měsíců a C1 – psi a feny do 6měsíců věku bez rozdílu pohlaví a věk vůdce). Také trať se nezměnila – plavání napříč nádrží, jízda na kole cca. 8km a běh kolem areálu. Ani letos nechyběla televize a dav fandících lidí:-)

Pokyny před startempříchod závodníků i podporykameramanMároš i letos ve svém plavacím úborupřed samotným startem...všimněte si Kačky Vlčkové (třetí zprava), která má čepici a bundu...a ostatní se museli koupat Dáša první ve vodě!
Pepa s Agátkou, kterou do vody donesl, aby neztrácel čas přemlouvánímtopícího se psa si páneček z vody vynesl do sucha:-)loňský vítěz prvenství neobhájilPepa s Agátkou v cílové rovince, kdy už silně pršelo. Přesto obhájil 2.místo z loňska v nejzastoupenější kategorii A1!!!

Oběd i kategorie juniorů a baby jsem bohužel zaspala, nějak na mě dolehl spánkový deficit... pak se ale konalo vyhlášení a na něm už jsem se svým foťákem nechyběla:-) Lucinka zabodovala v kategorii B1 a přestože loni nezávodila, suverénně zvítězila stejně jako na Winter Campu:-) Pepa obhájil loňské 3.místo v kategorii A1, která byla nejvíce obsazená!

starosta na vyhlášeníBára s Pepíčkem 2.místo v juniorechLucinka vítězka kategorie B1!!!Pepa 3.místo!Vítěz dospělácké kategorii i absolutní vítěz!cena pro nejstarší účastnici závodu!Vítěz kategorie Juniorů

Ještě před večeří se konal trénink agility. Já vzala Skyppy a Kačenka Ginu s Idrusem, kteří byli přihlášení na sobotní závod. Jsem na Skyppulku moc pyšná, protože ve svých 4měsících viděla tunel po druhé v životě (poprvé u nás na zahradě v 8týdnech a už tehdy si to užívala), ale byla na parkuru jako doma:-) zkusili jsme jen tunel, jednu skokovou překážku a Ačko:-) byla to legrace, ale příští rok se účastníme závodů rr-sportu C.+A. a troufám si tvrdit, že i zabodujeme!:-))))) nejvíce mě pobavilo přemlouvání jedné fenky do tunelu... no trvalo to více než hodinu (nepočítám přestávky na odpočinek, jen čistý čas přemlouvání a pokusů, a nakonec byl úspěch jen ten, že vlezla dovnitř na metr. Tento večer jsme šli na kutě opravdu brzy:-) a další den byl ve znamení výletu....

Gina a slalomsuper dotyková zóna na AčkuSkyppy také poprvé zkoušela Ačko:-)chůze u nohypříprava tunelu
pochvala za super výkon
začátek přemlouváníani za pánečkem dovnitř nešlaBára nakonec uspěla - na metr do tunelu pro pamlsek 

... Sláva nazdar výletu, výletu, výletu, nezmokli jsme.... tak by se dal popsat pátek. Ve Svojanově se totiž konala IV.klubová přehlídka ridgebacku, a protože jsme Agátku nepřihlásili, měli jsme den volna! Vyrazili jsme proto s pejsky do ZOO v Olomouci. Bohužel, když viděli, jaká smečka se valí, tak přestože byli na vodítkách, povolili nám u vchodu jen dva:-( šli jsme tedy nejdřív všechny vyběhat a pak vybrali jen ty dva:-( Já měla jasno, že beru Skyppy, aby se podívala do nového prostředí. Pepa řekl, že Agátka se raději prospí a tak vybírala Kačenka. Padl los na Idruska, který se bude chovat slušně, protože v ZOO už byl vícekrát. Užili jsme si spoustu srandy, doporučuji určitě číst popisky u fotek (pokud to neděláte již od začátku), které se objeví po najetí myší. Idrus byl opravdu hodný a Skyppy také! Nejvíce se jí líbili lvi, kozičky a vlci. Pořídili jsme neskutečné množství fotek, tak ty nejlepší jsou tu:-)

příjezd na Svatý kopeček u Olomoucenaši skupinku nepustilitakže se psojíčci alespoň vydovádělihoničkaAgátka
no coment:-)))))))))))))))))))))))))))
Pozorujeme hrošíkaIdrus hypnotizoval malého Výrka sově se nelíbila naše přítomnost méďa zezadu...... a zepředu
Pózování začíná - u vláčkuVelký krokodýlna "divokém medvědovi"
malá roztomilá lamaSkyppy lákala kozy s hlavou ve výběhupak se pusinkovalynám se víc než kozy líbily srandovní lamylegrační sestříh jim slušel
Pepa obdivoval spícího Rysacesta po schodech v rámi ochočování:-)"opravdu musím dolů? Mě se tu líbí"Idrus a Skyppy přilákali pozornost lvů ležících opodálkdo z koho???????
Puma? Kdepak Levhartspící Binturongvýběh s klokanySkyppy marně čekala na líné klokanyPozorování tygra
podmořský svět je okouzlujícíznáte film Dobrej striptér? :-)mě uchvátil Rejnokmetroví žraloci
:-)Skyppy chtěla vidět všechna zvířátkaTaková podoba - sleduj Idruse a šipku:-)Nejvíce chtěla Skyppy za vlkyvlci nebyli agresivní, chtěli si hrát
"pojďte, budeme si hrát""vydržela bych tu hodiny, nebo mě k nim pusťte""Fakt už jdeme? tak čau kámoši"I kamzíci byli nesmírně zajímavíIdrus se nebál ani velkých ptáků, já se trochu bála o něj:-)"jé, malá černá opička....""...a skáče sem další i s miminkem"
venku před zoo je zaujala hračka kočky na baterkyMezitím, co se Idrus nemohl vynadívat.......daly jsme si se Skyppčkou cukrovou vatu:-)výýýborné

Po návratu z výletu, kde jsme opravdu nezmokli:-) se konal karneval pro psy a jejich pány. Bohužel jsme o něm nevěděli dopředu, tak letos jsme byli bez masek. I bez nás jich ovšem bylo dost:-) a všechny krásné! A letošní vítězové? HLAS POROTY:

1.místo a maska roku Vězni z Mírova
HLAS POROTY: 1.místo a maska roku Vězni z Mírova
2.místo Ladlo Bojing 747
2.místo Ladlo Bojing 747
a 3.místo Berušky.

3.místo Berušky
HLAS LIDU: 1.místo a maska Sympatie Berušky, 2.místo fotbalista Beckham a 3.místo Vězni z Mírova

Berušky fotbalista Backham
Ostatní masky
sportovciblondýnaMochomůrka červenáčarodějnice:-)školák odhodil brašnu, vždyť jsou prázdniny

Sobota 7.7. a III.C+A. Svojanov, aneb finálový rozstřel. Poslední závod coursing + agility byl tu! Protože jsme se nezúčastnili druhého závodu, jelikož jsme byli na dovolené, tak ani Agátka, která měla super našlápnuto 1.místem v coursingu z prvního závodu, nemohla zasáhnout do pořadí, ani Anaiska, které se vydařilo tohle poslední kolo. Nicméně jsme se opět pobavili a zasoutěžili si!:-) Kačenka se přihlásila na agility a to jak s Idrusem, tak s Ginger. V kategorii příchozích se začátečnice Gina umístila na 3.místě a Idrus na 2. jen díky jedné shozené překážce. Agátka v nejobsazenější kategorii dospělých fen B1 obsadila pěkné 8.místo. Největší radost mi udělala Skyppy s Anaiskou. Skyppča běžela coursing po druhé v životě a poprvé závodila. Skončila na super 2.místě v kategorii AB příchozí baby, kde zvítězila o něco starší ale hlavně zkušenější kříženečka. Anaiska měla v kategorii příchozích velkou konkurenci – šampionku minulých ročníků Bibi, vítězku příchozích 2007 Ritu, super rychlého retrívra a další a další. Proto jsme nesmírně ráda, že z 11!!!! skončila na 2.místě právě za nepřekonatelně rychlým retrívrem. Kačenka slavila úspěch v Agility. Idrus skončil na 2.místě s jednou chybou a Ginger na místě 3. jen za čas.

Kačenka se s Michalem kousek svezla na čtyřkolce:-) Lucky - rozhodčí na coursing Ulrika běžela spolu se svým štěňátkem
Agátky první běh Hurá na něj! Monty - konkurent naší Skyppy v kategorii Baby příchozí, který skončil 3. Anaisky první běh... Do kopečka to nebylo snadné:-) nic pro tlusťochy:-))))
Skyppynky druhý kontakt se střapečkem - před během si musela trochu pohrát a tak se i nažhavit:-)))) Tešně před startem svého premiérového závodu:-) A už běžííííí Hop a skok už v cíli " za chvíli tě dostanu":-)
Kačenky první běh s Ginger - bez chyby!Idrus také první běh bez chyby:-) Druhý běh Idruska, bohužel jedna skokovka šla k zemi a to ho stálo vítězství Speciální závodník na trati - prozkoumejte pořádně tunel:-) I slalom zvládl na jedničku:-)

Po coursingu jsme ještě vyrazili na velikou procházku, aby nebyli smutní ostatní psojíčci co nezávodili. Pořídili jsme jen několik málo fotek, které jsou níže. V podvečer se konalo vyhlášení vítězů třetího kola i absolutních Masterů za rok 2007. Po převzetí cen jsme se ještě vyfotili. My jsme si pak užili poslední společný večer grilováním, skleničkou dobrého pití, zpěvem a tancem:-)

Queen zakusovala Skyppy stále:-( odpočinek během focení... ...fotila se Queenka... ...také Skyppulka... ...Exík.... ...i Agátka... ...a všichni společně :-)))))))))
příprava na předávání Stáňa převzala krmení pro útulek Zpracování výsledků - snad zpravedlivé... Kačenka přebírá cenu za Ginger 3.místo v agility ...a za Idruskovo 2.místo Lucinka Skyppy 2.místo Anaiska 2.místo
naše TRIO a psojíci
Na zdraví

Poslední den, neděle, byl ve znamení úklidu, balení a odjezdu. Člověk by nevěřil, kolik práce dá uklidit malou chatku po týdenním obývání:-) Níže se ještě můžete podívat, jak nadšená byla Agátka s Anais v neděli ráno:-) očividně se jim chtělo vstávat. My ale vyskočili časně, abychom vše stačili. Kačenka si ještě zacvičila s Exíkem a pak jsme relaxovali. Po obědě mě s Kačenkou vyzvedli naši, kteří přijeli novým kočárem. Tím myslím naše nové autíčko:-) Dali jsme si ještě ve Svojanově poslední kávu a zmrzlinku a vyrazili směr Zhoř, kde na Kačenku čekala maminka i s jejich novým přírůstkem do rodiny, Shinou.

Agátka po ránu Anaiska:-) k noze

Doufám, že se mi podařilo vám alespoň trochu přiblížit skvělou dovolenou a pobavit vás svým článkem. Vím, že se v něm mnozí poznali a to mě těší nejvíce. Za tento super týden děkuji svým dvěma láskám, tedy Pepovi i Kačence! Bylo mi s vámi fajn a doufám, že si to někdy zopakujeme, ať už na Summer Campu 2008 nebo jinde.

A ještě malý bonus na závěr! Skyppy a její mazlení, které nepotřebuje komentář, protože fotografie mluví za vše:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
se mnou... s Pepou... s Kačenkou... zase se mnou:-)
  a zase s Kristýnkou...s Kristýnkou... u coursingu pusa s Míšou s Anetkou...s Bárou   

Další reportáže a mnoho fotek naleznete na stránkách:

TAILOR MADE,  Lukovský Dvůr,  LIBAMI, Inyanga a brzy snad také na RR Sportu !?

 

Web Page EditorWeb Page EditorWeb Page EditorWeb Page EditorWeb Page EditorWeb Page EditorWeb Page Editor