Světová výstava psů POZNAŃ - Polsko
World dog show POZNAN - Poland

Na letošní Světovou výstavu se přihlásilo celkem 20808psů a fen celkem 354plemen!!! Z nichž nejpočetnější bylo plemeno Labrador Retrívr (432), 2.místo patřilo Americkým Staf. teriérům (414), 3. Golden retrívři (386), 4. Jorkšírští teriéři (301) a je jistě obrovský úspěch, že Světový vítěz pes putoval do České republiky a získal ho pes CHAMPION LAFIT Bohemia Platina, majitelky Ingrid Dedkové! Němečtí ovčáci získali 40.místo s počtem 143přihlášených psů, hned za nimi 41. byli Shih-tzu (142) a Australští ovčáci s počtem 103 obsadili 71.místo!
Vystavovatelé přijeli z 54 zemí světa! Nejvíce přihlášených psů mělo domácí Polsko - 5993! 2. místo obsadilo Rusko - 2238! 3. Česká republika - 1704!!! 4.Německo - 1641! 5. byla Itálie  - 1410, velkým náskokem před Finskem, které skončilo 6. s počtem 950! Pro zajímavost, 1pes byl přihlášen z Indonésie, Azerbajdžánu, Uruguaje a Uzbekistánu! Naopak 57psů přiletělo z USA!
Čeští vystavovatelé se na této světové výstavě určitě neztratili! Mnoho titulů Světových vítězů putovalo právě do České republiky!!!

 9. listopadu 2006 - 1. den 9th November 2006 - 1st day
FCI Skupiny 1, 4 a 5 
FCI Groups 1, 4 and 5


Německý ovčák
 
German shepherd
přihlášeno 143 z Běloruska, Čech, Estonska, Holandska, Itálie, Německa, Polska, Rumunska, Ruska a Ukrajiny
entry 143 from Belarussia, Czech, Estonia, Germany, Holland, Italy, Poland, Rumania, Russia and Ukraina
pro štěňata a mladé jedince rozhodčí puppy and young classes judge Piotr Śliwka PL


Světový vítěz mladých 2006 pes
World young winner 2006 male
IDOL WOLF-GANG
(Ken v. Elzmundungsraum + Fina v. Lichtetal)
maj. owner Joanna, Ireneus Kajak POLAND
-----------

Světová vítězka mladých 2006 fena World young winner 2006 female
WILMA TENSOR
(Va Pakrost d´Ulmental + Vineta v. Fourniermühlenbach)
maj. owner Joanna Adma Domańcy POLAND
WILMA TENSOR
--------------------------------------
pro všechny ostatní třídy psů i fen rozhodčí all others classes for males and females judge  Wolfgang Babilon D

 
Světový vítěz pes + BOB
World winner 2006 male + BOB
třída pracovní working class
V1, CWC, CACIB, BOB Ex. 1, CAC, CACIB, BOB
HASPER FEST KIEFER
(Endrefalva Michigan + Eike vom Schossgässchen)
maj. owner Belov + Belova ESTONIA
HASPER FEST KIEFER
----

Rezervní Světový vítěz pes reserve World winner 2006 male
třída šampionů champion class
V1, CWC, res. CACIB Ex. 1, CAC, res. CACIB
Ch. HARDY AMFITRION
(Erasmus van Noort + Pasja Amfitrion)
maj. owner Struk POLAND
Ch. HARDY AMFITRION
---------------

 Světová vítězka fena
World winner 2006 female
třída pracovní working class
V1, CWC, CACIB Ex. 1, CAC, CACIB
KARIBIK von BELUGA
(Ghandi von Arlett + Ola zu den Sieben Burgen)
maj. owner Köppe + Quind GERMANY

----

Rezervní Světová vítězka fena  reserve World winner 2006 female
třída šampionů champion class
V1, CWC, res. CACIB Ex. 1, CAC, res. CACIB
MultiCh. QUEEN BOHEMIA ACRO
(Fabio Územie Zázrakov + Ch. Gilette Bohemia Acro)
maj. owner J.+A. Podzemských CZECH REP


----------------------------------

Australský ovčák Australian shepherd
 přihlášeno 103 psů a fen z Čech, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Holandska, Itálie, Izraele, Lotyšska, Maďarska, Německa, Polska, Španělska, Švýcarska a USA!!!

Entry 103 dogs from Czech, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Holland, Hungary, Italy, Israel,  Latvia, Poland, Spain, Switzerland and USA!!!
pro štěňata a veterány rozhodčí puppy and veteran classes judge Rainer Vuorinen FIN
pro všechny ostatní třídy psů i fen rozhodčí
all others classes for males and females judge  Rafael De Santiago RU
Rafael De Santiago

Psi Males
Třída dorostu -přihlášeno 5/nastoupeno4 Puppy class registrated 5/judged 4


Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně plemene Very promissing 1, Best puppy in breed
EVERYMAN JACK OF THEM del Whimper delle G.Jorasses
(Sunnyrain´s Whitelighter + A Fish Named Wanda del Whimper delle G.Jor.)
EVERYMAN JACK OF THEM del Whimper delle G.Jorasses EVERYMAN JACK OF THEM del Whimper delle G.Jorasses
----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
BLUE STAR of Crystal Lake
(Crystal Lake Air France at No Shatsuko + Aladdin´s Spice up Your World)
BLUE STAR of Crystal Lake

----
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
CALICO BOY Puella Fera
(Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba + Beckei Puella Fera)
CALICO BOY Puella Fera CALICO BOY Puella Fera
----
Velmi nadějný 4 Very promissing 4
Silver Dream Aussie´s FAVOURITE
(Rueson Code Red + Pepsi de I´Igloo des Sables)
Silver Dream Aussie´s FAVOURITE

---------------------------------
Třída mladých 13/11 Young  class 13/11


Výborný 1, Zw.Ml, Světový vítěz mladých 2006 , Nejlepší mladý plemene Ex. 1, Young winner, World young winner 2006 Best young in breed
Melody´s CHAIRMAN OF THE BOARD
(Melody´s Blockbuster + Heatherhill Court´n Disaster)
maj. owner Patrick Weil FRANCE
Melody´s CHAIRMAN OF THE BOARD Melody´s CHAIRMAN OF THE BOARD
----
Výborný 2 Excellent 2
A DREAM OF TAZZ of Crystal Lake
(Nowaggas Call Me Tazz + Toryaks Just a Dream)
A DREAM OF TAZZ of Crystal Lake A DREAM OF TAZZ of Crystal Lake
-----
Výborný 3 Excellent 3
Fiann CHIMINDOA PILGRIM
(Briarbrook Silver Certificate + Briarbrook Private Reserve)
Fiann CHIMINDOA PILGRIM Fiann CHIMINDOA PILGRIM
----
Výborný 4 Excellent 4
Baeuwood MADE BY BEAR DESIGN
(Beauwood Sierra-Echo Yogiber + Heart-hside Beauwood Adlib)
Baeuwood MADE BY BEAR DESIGN Baeuwood MADE BY BEAR DESIGN
-----
další psi ve tř. mladých next dogs in young class
Alpine River´s BLUE ICE Paracortus AMERICA MESSENGER Paracortus ATASCHE Paracortus AUSSIES AMBASADOR AZUERO AURIGENA Bohemia Acro Silver Dream Aussies CABRIOLET Shepmate´s SUPER POWER
------------------------------------------------------------
Mezitřída 13/12 Intermedial class 13/12

Výborný 1, CWC Ex. 1, CAC
VERY IRRESISTIBLE of Whitsunda Ranch
(Stonecrest Fire it Up + Noteworthy a Song in My Heart)
maj. owner Sabina Guinebert FRANCE
VERY IRRESISTIBLE of Whitsunda Ranch VERY IRRESISTIBLE of Whitsunda Ranch
----
Výborný 2 Excellent 2
CASH´N´CARRY del Whimper delle G.Jorasses
(Propwash Northern Dancer + Brown Eye Girl del Whimper delle G.J.)
CASH´N´CARRY del Whimper delle G.Jorasses CASH´N´CARRY del Whimper delle G.Jorasses
----
Výborný 3 Excellent 3
BROWN SUGAR Morwhit
(Hollywood It + Threepine Bayshore Lady Marmeladier )
BROWN SUGAR Morwhit BROWN SUGAR Morwhit
----
Výborný 4 Excellent 4
Darling Down´s ANGUS OF SNOWFIELDS
(Wenlisa´s Only Time + Carolina Calais´ Royal Raven )
Darling Down´s ANGUS OF SNOWFIELDS Darling Down´s ANGUS OF SNOWFIELDS
----
další psi v mezitřídě  next dogs in intermedial class
ALL BLACK CATCHER du Chemin de la Lune Aux Reves Sakuro AMERICA  DREAM Sakuro AMERICAN IDOL CHUPACHUPS del Whymper delle G.Jorasses Crofrer Holdings DERRINGER Sentikki DURAN DURAN Keepsake INDEPENDENCE DAY Sunnyrains SPECIAL REPORT
-------------------------------------------------------------------
Třída otevřená 17/14 Open class 17/14

Výborný 1, CWC Ex. 1, CAC
Khetashio HEART OF A LEGEND
(Star Breeds Final Countdown + Gifion´s To Be)
maj. owner Kronstam J. DENMARK
Khetashio HEART OF A LEGEND Khetashio HEART OF A LEGEND
----
Výborný 2 Excellent 2
Propwash WISHING YOU WERE HERE
(Heatherhill Montel Williams + Propwash Stellar Nova)
Propwash WISHING YOU WERE HERE Propwash WISHING YOU WERE HERE
----
Výborný 3 Excellent 3
Aladdin´s IN THE HOLY LAND
(Heatherhill My Waterloo + Aladdin´s Picture Perfect )
 Aladdin´s IN THE HOLY LAND Aladdin´s IN THE HOLY LAND
----
Výborný 4 Excellent 4
AS DE COEUR of Crystal Lake
(Nowagga s Call me Tazz + Aladdin´s Mon Coeur Rouge )
AS DE COEUR of Crystal Lake AS DE COEUR of Crystal Lake
----
další psi ve tř. otevřené  next dogs in openl class
ALLISTER Bayshore TWILIGHT BLIND DATE CHEEK TO CHEEK del Whymper delle G. Jorasses CZARIK Ew-Bor Manikiss EVER MAGIC Cavalier´s NEW DAY Sunshine SHANTI SHALLO RIVERS V´MAX des Chemins Cathers VERDI BLUE LIGHT of Crystal Lake

---------------------------------------------------
Třída šampionů 14/14 Champion class 14/14


Výborný 1, CWC= šampion Polska, Nejlepší pes v rase Světový vítěz 2006 Ex. 1, CAC = Champion Poland, Best male in breed, World winner 2006
Ch.AKC Sunnyrain´s WHITELIGHTER
(Briarbrook Silversmith + Sunnyrains Social Butterfly)
maj. owner Gabriella Lovati ITALY
Ch.AKC Sunnyrain´s WHITELIGHTER  Ch.AKC Sunnyrain´s WHITELIGHTER
----
Výborný 2, rezervní Světový vítěz 2006  Excellent 2, reserve World winner 2006
Ch.AKC Gefion´s CHRONICLE
 
(Gefions Herald  + Gefions Beware)
Ch.AKC Gefion´s CHRONICLE Ch.AKC Gefion´s CHRONICLE
----
Výborný 3 Excellent 3
Ch.FR URBAN BLUE VINYL des Chemins Cathares
(Kinetic´s Sonic Boom + Moonlight´s Blue Butterfly )
Ch.FR URBAN BLUE VINYL des Chemins Cathares Ch.FR URBAN BLUE VINYL des Chemins Cathares
----
Výborný 4 Excellent 4
Ch.USA Thornapple AFTERSHOCK
(Ragtime Light It Up + Thornapple Silken Flame )
Ch.USA Thornapple AFTERSHOCK Ch.USA Thornapple AFTERSHOCK
----
v užším výběru dále in short choice
Výborný 5 Excellent 5
Ch.IT HOLLYWOOD IT
 
(Propwash Spectacular Bid + Pearl Black Whitney des Chemins Cathares)
 Ch.IT HOLLYWOOD IT Ch.IT HOLLYWOOD IT
----
Výborný 6 Excellent 6
Ch.IT Propwash SPECTACULAR BID
 
(McMatt´s Ez Going + Propwash Ghostchime)
 Ch.IT Propwash SPECTACULAR BID
----
další psi ve tř. šampionů  next dogs in champion class
BURNING BONFIRE CZUKAN Ew-Bor Energie´s ENERGIE Jurett´s NORTHLAND BOUND PIRATE OF THE MOON des Chemins Cathares TELL ME WHY des Cemins Cathares Toryak´s TUMAN Shallow River´s WAHPEEH CATAWBA
---------------------------------------------------
Psi o Světového vítěze Males in World winner competetion
Ch.AKC Sunnyrain´s WHITELIGHTER -  SVětový vítěz 2006Ch.AKC Sunnyrain´s WHITELIGHTER
 
Ch.AKC Sunnyrain´s WHITELIGHTER Světový vítěz Rezervní světový vítěz Ch.AKC Gefion´s CHRONICLE
---------------------------------------------------
Feny Females
Třída dorostu 3/3 Puppy class 3/3

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
EXPRESS DELIVERY del Whimper delle G.Jorasses
(Sunnyrain´s Whitelighter + A Fish Named Wanda del Whimper delle G.Jor.)
maj. owner Hanzlová + Podzemská CZECH REP

----
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
CATAWBA ACRO Puella Fera
(Ch.Shallow River´s Wahpeeh Catawba + Beckei Puella Fera)

----
Nadějný 3 Promissing 3
Legacy´s SUMMERNIGHT DREAM
(Briarbrooks State of the Art + Legacy´s Simply Scarlett)

---

-------------------------------------------------------
Třída mladých 13/12 Young  class 13/12


Výborný 1, Zw.Ml, Světová vítězka mladých 2006  Ex. 1, Young winner, World young winner 2006
Energie´s BLACK HOT ENERGIE
(Cavalier´s New Day + Cavalier´s Ops I did It again)
maj. owner Kertin + Maria Patzold GERMANY
Energie´s BLACK HOT ENERGIE Energie´s BLACK HOT ENERGIE
----
Výborný 2 Excellent 2
Thornapple WHAT THE DOC ORDERED
(Thornapple Aftershock + Thornapple Russian to a Party)
Thornapple WHAT THE DOC ORDERED Thornapple WHAT THE DOC ORDERED
----
Výborný 3 Excellent 3
Silver Dream Aussie´s CASABLANCA
(Elora Danan´s Ticke to Ride-+ Tonnerre de Brest du Clos des Duchesses)
Silver Dream Aussie´s CASABLANCA Silver Dream Aussie´s CASABLANCA
----
Výborný 4 Excellent 4
AMAZING GIRL  Paracortus
(Jurret´s Norhland Bound + Cari-s Ew- Bor )
AMAZING GIRL  Paracortus AMAZING GIRL  Paracortus
----
1.+2. místo 3.+4.místo
----
další feny ve tř. mladých  next females in young class
A HAPPY DAY des Chemins Cathares Shallow River´s AMARACA TAINO ANAIS ANAIS Bohemia Acro Shallow River´s ANANI TAINO ACRO BALANTINE´ S Puella Fera BLACK BUTTERFLY des Chemins Cathares Alpine River´s BLUEBERRY Bayshore Sonhauen TATTLETALE
------------------------------------------------------
Mezitřída 5/5 Intermedial class 5/5

Výborný 1, CWC= Polský šampion Ex. 1, CAC=Poland champion
Harmony Hill´s VAX OF THE VOGUE
(Paradox Propaganda + Harmony Hills Dust Bunny)
maj. owner Alain + Louis Aymard FRANCE
Harmony Hill´s VAX OF THE VOGUE Harmony Hill´s VAX OF THE VOGUE
----
Výborný 2 Excellent 2
ALWAYS BETTER BETTY of Crystal Lake
(Nowagga´s Call Me Tazz + Aladdin Spice up Your World)
ALWAYS BETTER BETTY of Crystal Lake ALWAYS BETTER BETTY of Crystal Lake
----
Výborný 3 Excellent 3
ANGELLES REDY od Diamantové řeky
(Goldstar Cauz´n A Ruckus + Afrodite of Secret Key)
ANGELLES REDY od Diamantové řeky ANGELLES REDY od Diamantové řeky
----
Very good 4 Very good 4
Myriad Y´ALL RIGHT SMART
(Malpaso´s Chaps´N Spurs + K-Aus Dont Be Fooled by Mira)
Myriad Y´ALL RIGHT SMART Myriad Y´ALL RIGHT SMART
----
poslední fena v mezitřídě  last female in intermedial class
Shallow River´s WEHONA´E CHEYENNE


-------------------------------------------------------------------
Třída otevřená 11/6 Open class 11/6

Výborný 1, CWC Ex. 1, CAC
Melody´s RUSH DELIVERY
(Heatherhill You Talk To Much + Melodys Coz´n a Commontion)
maj. owner Patrick Weil FRANCE
Melody´s RUSH DELIVERY Melody´s RUSH DELIVERY
----
Výborný 2 Excellent 2
VALY BLACK BEAUTY of Crystal Lake
(Toryaks Tuman + Aladdins Spece Up Your World)
 VALY BLACK BEAUTY of Crystal Lake VALY BLACK BEAUTY of Crystal Lake VALY BLACK BEAUTY of Crystal Lake
----
Výborný 3 Excellent 3
RHAPSODY LADY BLUE des Chemins Cathares
(Sante Mataeo of Starscross + Sunshine Moka )
RHAPSODY LADY BLUE des Chemins Cathares RHAPSODY LADY BLUE des Chemins Cathares
----
Výborný 4 Excellent 4
Silver Dream Aussie´s ARIZONA
(Threepine Harypoter of Bayshore + Thats Fine du Clos des Duchesses )
Silver Dream Aussie´s ARIZONA Silver Dream Aussie´s ARIZONA
----
další feny ve tř.otevřené  next females in open class
Carolina Calais ROYAL RAVEN Sakuro STAR IN MONIONS

---------------------------------------------------
Třída šampionů 7/6 Champion class 7/6


Výborný 1, CWC= šampion Polska, Nejlepší fena v rase Světová vítězka 2006 + BOB + BIG 3 !!!!!!
Ex. 1, CAC = Champion Poland, Best female in breed, World winner 2006 + BOB + BIG 3 !!!!!

Ch.IT. EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY
(Briarbrooks Sharp Dressed Man + Kaleidoscope Shell´Be Mine)
maj. owner Nicola Luzuy ITALY
Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY
BIG 3

----
Výborný 2, rezervní Světová vítězka 2006  Excellent 2, reserve World winner 2006
Ch.DK Gefion´s TO BE
 
(Gefions William Shakespeare  + Gefions Ohtobe Oughtobe)
Ch.DK Gefion´s TO BE Ch.DK Gefion´s TO BE Ch.DK Gefion´s TO BE
----
Výborný 3 Excellent 3
Ch.ES ULTRA BLUETARTUFA des Chemins Cathares
(Pirate of The Moon des Chemins Cathares + Sunshine Moka)
Ch.ES ULTRA BLUETARTUFA des Chemins Cathares Ch.ES ULTRA BLUETARTUFA des Chemins Cathares
----
Výborný 4 Excellent 4
Ch.SM Sunnyrain´s ENDLESS SUMMER
(Briarbrooks Silversmith + Sunnyrains SummerSoltice )
Ch.SM Sunnyrain´s ENDLESS SUMMER Ch.SM Sunnyrain´s ENDLESS SUMMER
----
další feny ve tř.šampionů  next females in champion class
RAVEN des Chemins Cathares Glendouse´s GRACE DOLLY
-----------------------------------------------------------
Třída veteránů 2/1 Veteran class 2/1


Výborný 1, Nejlepší veterán v rase Excellent , Best veteran in breed
ALWAYS BETTER BETTY of Crystal Lake
maj. owner Gailliaert, di Tommaso Francie

------------------------------------
Feny o Světového vítěze Females in World winner competetion
Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY

Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY Světová vítězka Světová vítězka a rerervní světová vítězka Ch.DK Gefion´s TO BE Rezervní světová vítězka
-----------------------------------------------------------
o Nelepší štěně v rase Best puppy in breed competetion
Bratr a sestra v soutěži o nejlepší dorost plemene Brother and sister in Best puppy competetion

----------------------------------------------------------------
o Nelepšího mladého jedince v rase Best young in breed competetion

----------------------------------------------------------------
o BOB BOB competetion
Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY Ch.IT, EW2005 Kaleidoscope EPIPHANY

-----------------------------------------------------
Fotogalerie z prvního dne 
Photogallery from first show day
 

Kdo si hraje, nezlobí Jednou jsi dole, jednou nahoře... Taneční? Ne, chvilka oddychu:-D Instrukce z kruhu:-) ChupaChups del Whymper delle G.J.
Naprostá soustředěnost!!! Melody´s RUSH DELIVERY I v kruhu je láska!!! Když má pes rád svého pána...! Hollywood It Když má pár rád svého psa...! Kaleidoscope EPIPHANY
Wahpeeh:-) Anais a Cherry Úsměv, prosím...Harmony Hill´s VAX OF THE VOGUE Pozóóór, vyletí ptáček...Aladdin´s IN THE HOLY LAND


12. listopadu 2006 - 1. den
12th November 2006 - 1st day
FCI Skupiny 7,8,9 
FCI Groups 7,8,9

SHIH-TZU
přihlášeno 142 z Belgie, Čech, Francie, Filipín, Finska, Holandska, Chorvatska, Itálie, Kanady, Litvy, Německa, Norska, Polska, Ruska, Švédska, Ukrajiny a Velké Británie
entry 142 from Belgia, Canada, Croatia, Czech, France, Finland, Germany, Great Britan, Holland, Italy, Lithuana, Norway, Phillipines, Poland, Russia, Sweden and Ukraine
 rozhodčí pro psy judge for males Christopher Habig D

Psi Males
Třída dorostu -přihlášeno 8/nastoupeno8 Puppy class registrated 8/judged 8

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
BELMONDO Merlot
(Magnat Acte + Arantxa Merlot)
maj. owner Tomasz Misiuk POLAND

---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
LUKIER Wark-Ot
(Monte Carmello z Tagulskiej Góry + Candy Gandzista)

---
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
ATTILLA
(Hallmark Jolei Joe Boxer + Oldever del Cardinal Gherado)

---
Velmi nadějný 4 Very promissing 4
Showcase JEREMY
(Wenrick´s Legendary man + Honeyslicke di Casa Corsini)


-----
další psi v dorostu  next males in puppy class

Velmi nadějný Very promissing
ARES
Velmi nadějný Very promissing
DEMON Vemi
Nadějný Promissing
ADVOCAT Jade Ito
Nadějný Promissing
Ziams FLOORFILLER


Třída mladých 21/20 Young  class 21/20

Výborný 1, Zw.Ml, Světový vítěz mladých 2006, B O B, Kvalifikace na Cruft 2007
 
  Ex. 1, Young winner, World young winner 2006, B O B , Cruft qualifications 2007

Jch. KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro
(Wenrick´s Legendary Man + Prime Moon Red Orient of Acro
maj. owner J.+A. Podzemských CZECH REP.

---
Výborný 2 Excellent 2
Popeye´s PULL THE TRIGGER
(Fossella Kama Sutra + Huxor Triggered Fantasy)

---
Výborný 3 Excellent 3
Saffron Sherhy GIVANCHY
(BlackJack from Audrey´s Paradis + Saffron Sherhy Anais-Anais)

---
Výborný 4 Excellent 4
GAWAIN Acte
(Winterholme That Brodway Man + Alexa At Acte Astarte Gold)

----
v užším výběru dále in short choice


Výborný 5 Excellent 5
Ch.ICE COLD Bohemia Acro
(Hamlet Bohemia Acro + Ace Kiss Bohemia Acro)

----
Výborný 6 Excellent 6
Milan´s INSIDE OUT
(Hearty Omega 1´s Hot and Strong + Ziams Gimmi Gimmi)

---
Výborný 7 Excellent 7
VEEMENTELE FUDTE NOIRE
(Magic Merlin Acte + Eksen Loy Alabama)
---
Výborný 8 Excellent 8
FIRE CRACKER from Audrey´s Paradis
(Ymversace from Audrey´s Paradise + Cplaygirl from Audrey´s Paradise)
--------------
další psi ve tř.mladých  next males in young class

Výborný Excellent
         BARLO from the Golden Lions
Výborný Excellent
BELTASOR Filogrosso Marilena
Výborný Excellent
Kentauro FERERO
Výborný Excellent
GALLANT RED BOY ze Slavonína
             
Velmi dobrý Very good
BIG BALU from the Golden Lions
Velmi dobrý Very good
ELSING Bat-Hang
Velmi dobrý Very good
MAIUS Red-Amo
Velmi dobrý Very good
MIKADO Red-Amo

 
   
 
Velmi dobrý Very good
Renn Kenn NEW YEAR SURPRISI
Velmi dobrý Very good
ROYAL MANOR C´BUDDHAS FIRE DRAGON
Dobrý Good
MAXIM z Kraje Mlh


Mezitřída 8/8 Intermedial class 8/8

Výborný 1, CWC Ex. 1, CAC
ZEIN PRINC VOSTOCA
(Chinua New King Tamerland + Sindi Krouford)
maj. owner Marina Avdonina RUSSIA

---
Výborný 2 Excellent 2
Ragsol BARIN
(Buxuianshi + Ragsol Natali)

---
Výborný 3 Excellent 3
Jch.GLAMOUR DANCER Bohemia Acro
(MidnightDream Dancing Joe + Jessica Bohemia Acro)

---
Výborný 4 Excellent 4
Dilemma DREAM RUNNER
(MidnightDream Front Runner + Prime Moon Hot Stuff)

----
další psi v mezitřídě  next males in intermediall class

Výborný Excellent
CAMO BOY Adamaria
Výborný Excellent
INDIAN KING z Kraje Mlh
Velmi dobrý Very good
SIMPLY THE BEST Pumilo





 
Velmi dobrý Very good
ULUBIENIEC Tangulska Gora





 


Třída otevřená 15/12 Open class 15/12

Výborný 1, CWC Ex. 1, CAC
VONG-KONG Shah Abbas
(Sukara´s Twist of Fate + Jaleeh Ts´In Fatinat Al Sjark
maj. owner Iva Fremrová CZECH REP

---
Výborný 2 Excellent 2
Hin Chen´s JAY-WALKER
(Fossella Kama Sutra + Hin Chen´s Foxy Lady)

---
Výborný 3 Excellent 3
Showcase FLASH
(Wenrick´s Legendary Man + Showcase Cuoreebatticuore)

---
Výborný 4 Excellent 4
STYLISH ELEGANCE Ew-Dar
(Xplosion from Audreys Paradis + Ra Kayla Songe Ew-Dar)

-----

další psi ve tř.otevřené  next males in open class

Výborný Excellent
Mifacahs CATCH ME IF U CAN
Výborný Excellent
EROS from Audrey´s Paradise
Výborný Excellent
Hearty´s HOT CHALLENGER
Výborný Excellent
Winterholme´s THAT BROADWAY MAN

 

Velmi dobrý Very good
Amstars ADORABLE TEDDYBEAR
Velmi dobrý Very good
ne Quid Nimes JOVIAL JUNIOR
Velmi dobrý Very good
Chinua NORD MEGA STAR
Dobrý Good
San Fun WISH ME LUCK

 
   


Třída šampionů 22/19 Champion class 22/19

Výborný 1, CWC=Polský šampion, CACIB, Světový vítěz 2006 Ex. 1, CAC=Poland champion, CACIB, World winner 2006

Ch. Raptures PRELUDE TO OVATIONS
(Lashalimar Reddy for Hollywood + Raptures Magic Dancer)
maj. owner Stoddart P. + Ulltveit-Moe A. SWEEDEN

---
Výborný 2,res. CACIB, rezervní Světový vítěz 2006  Excellent 2, res. CACIB, reserve World winner 2006

Ch. Rebel Rose TANCREDI
 
(Wenrick´s Top Man in Roostinwood + Wenrick s Hollywood Glamour)

----
Výborný 3 Excellent 3
Ich.KANGAROO Bohemia Acro
(Wingate´s Greatest for Acro + Sannie´s Ke-San C´An´Die)

---
Výborný 4 Excellent 4
Ch. SEVEN DAYS-OF-LOVE Taihe Dian
(Quindor Langpur Dagwood + Runabour Canablan Demi Marvel)

-----
v užším výběru dále in short choice

Výborný 5 Excellent 5
Ch. MAGIC MERLIN Acte
(Tuscany´s Challenger At Acte + Jessica Bohemia Acro)
---
Výborný 6 Excellent 6
Ch. Bai Kuin GOLD RAIN
(Chinua Macle Mafflu + Solaro Laona)
---
Výborný 7 Excellent 7
Ch. Hin Chen´s FOUNDATION
(Whisky Man + Chen´s Electra Glide)

---
Výborný 8 Excellent 8
Ch. Showcase AIKO
(Hallmark Joeli Joe Boxer + Honeysuckle di Casa Corsini)

--------
další psi ve tř.šampionů  next males in champion class

Výborný Excellent
Artemis BET´N ROVAL FLUSH
Výborný Excellent
BILLY THE KID COCA Bast
Výborný Excellent
Ziams GREASE LIGHTNING
Výborný Excellent
Mai-Tai´s LORD OF THE DRAGONS

 

Výborný Excellent
MAGNAT Acte
Výborný Excellent
MONTE CARMELLO z Tangulskiej Góry
Výborný Excellent
Chinua NORINGEM SCOT ROBIN
Výborný Excellent
Oh!DARLING Bohemia Acro

 

Výborný Excellent
Wenrick´s THE LEGEND CONTINUES
Výborný Excellent
USIAO de Dewa Thang

 
Velmi dobrý Very Good
ne Quid Nimes GENIUS ID GENUS
 

---------------------------
psi o Světového vítěze


 rozhodčí pro feny judge for females Zdena Jílková CZ

Feny Females
Třída dorostu -přihlášeno 4/nastoupeno4 Puppy class registrated 4/judged 4

Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně plemene Very promissing 1, Best puppy in breed
Showcase JULIA
(Wenrick´s Legendary man + Honeyslicke di Casa Corsini)
maj. owner Marisa Mandadori ITALY

---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
Gol Den Meri ZHUSTIN ZHUL ZHILETTA
(Megic Merlin Acte + Persival s Girl Acte)

---
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
San Fun HIPPY HENRIETT
(San Fun Wish me luck + San Fun Dame Jeannett)

---
Velmi nadějný 4 Very promissing 4
DOSHIDA Vemi
(Zakochany Zadzior Martel + Demi Vega II Kosmate Pupile)


Třída mladých 23/21 Young  class 23/21

Výborný 1, Zw.Ml, Světová vítězka mladých 2006, Kvalifikace na Cruft 2007
 
  Ex. 1, Young winner, World young winner 2006, Cruft qualifications 2007

Jch. KISS OF NIGHT Bohemia Acro
(Wenrick´s Legendary Man + Prime Moon Red Orient of Acro)
maj. owner J.+A. Podzemských CZECH REP.

---
Výborný 2 Excellent 2
Kaybaroshi Han & Jar SENSUAL LADY
(Tuscany´s Challenger at Acte + Hana z Babvi Ogrodu)

---
Výborný 3 Excellent 3
Saffron Sherhy FELICITA
(Seven Days-of-Love Tathe Dian + Epsylon Yue-Kaang-Kou)

---
Výborný 4 Excellent 4
MILADY Acte
(Artemis Bet´n Roval Flush + Morgana Le Fay Acte)

--------------
další feny ve tř.mladých  next females in young class

Výborný Excellent
ARMA Sun of Tybet
Výborný Excellent
COTTON CANDY Pumilo
Výborný Excellent
Cheina Doll´s ET MELYSTRA
Výborný Excellent
Solaro HOLGA
             
Výborný Excellent
Laneja HONEY GIRL
Výborný Excellent
KLERO KAPUCINO ALIRAIN
Výborný Excellent
MARA Red-Amo
Výborný Excellent
MORRIGHAN Acte

 
   
 
Výborný Excellent
Na Przyklad NEFRETETE
Výborný Excellent
OWUSUA Bohemia Acro
Velmi dobrý Very good
ATEA Sun of Tybet
Velmi dobrý Very good
CANDY BABY Pumilo

 

Velmi dobrý Very good
MALENA Red-Amo
Velmi dobrý Very good
Artemis MEGA WINNING BET
Velmi dobrý Very good
ONLY YOU ADAMARIA Romantyczne Spotkanie
 
       
  Velmi dobrý Very good
SARA ATENA Ach! Ach!
Velmi dobrý Very good
TOSHI Elmork
   


Mezitřída 10/8 Intermedial class 10/8

Výborný 1, CWC Ex. 1, CAC
ESCAPE from Audrey´s Paradis
(A Love Story from Audreys Paradis + Acapulco from Audreys Paradis()
maj. owner Angelo Rossolen ITALY

---
Výborný 2 Excellent 2
Ch.HEAVEN ANGEL Bohemia Acro
(Only You Forewer Bohemia Acro + Ym Angel from Audrey´s Paradis)

---
Výborný 3 Excellent 3
Aise Bijou EUROPA
(Artemis Bet´n Roval Flush + Aise Bijou Antalia)

---
Výborný 4 Excellent 4
Na Przyklad MADAM BUTTERFLY
(Magnat Acte + Margot z Brygady Tu-Fu)

----
další feny v mezitřídě  next females in intermediall class

Výborný Excellent
Saffron Sherhy ENVY ME
Výborný Excellent
ICE QUEEN z Kraje Mlh
Výborný Excellent
I WAN YOU Bohemia Acro
Velmi dobrý Very good
SELENA Pumilo


Třída otevřená 11/10 Open class 11/10

Výborný 1, CWC=Polský šampion Ex. 1, CAC=Poland champion
Ch.AMALLIA DELLE FIABE Di Mercateli Agostino
(Wenrick´s Legendary Man + Gilda delle Fiabe)
maj. owner Marilena Filogrosso ITALY

---
Výborný 2 Excellent 2
Ch.MISS ITALIA di Casa Corsini
(Jambojet di Casa Corsini + Hollywood VIP di Casa Corsini)

---
Výborný 3 Excellent 3
Hin Chen´s JACK POT
(Fossella Kama Sutra + Hin Chen´s Foxy Lady)

---
Výborný 4 Excellent 4
Na Przyklad MO-LI
(Magnat Acte + Margot z Brygady Tu-Fu)

-----

další feny ve tř.otevřené  next females in open class

Výborný Excellent
BIJOUX von Tangmai-Shan
Výborný Excellent
Harmony´s SUNSHINE
Výborný Excellent
Solaris Avis LITTLE PRINCESS
Výborný Excellent
LORELEI Eli-Sen

 

Velmi dobrý Very good
FLORENCIA Cabo Verde in Ukraine
Velmi dobrý Very good
NIKA SUPER STAR GALAXY
   
 
   


Třída šampionů 16/16 Champion class 16/16


 

Výborný 1, CWC=Polský šampion, CACIB, Světová vítězka 2006 Ex. 1, CAC=Poland champion, CACIB, World winner 2006

Ch. JOY BELL di Casa Corsini
(Wenrick´s Travelling in Style + Hollywood VIP di Casa Corsini)
maj. owner Marilena Filogrosso ITALY

---
Výborný 2,res. CACIB, rezervní Světová vítězka 2006  Excellent 2, res. CACIB, reserve World winner 2006

Ch. Symarun´s RAIN DANCE
 
(Fantasy´s Cu at Waardenburg + Symaruns Who a Nellie)

----
Výborný 3 Excellent 3
Ch. Letvord KAMPARI ROSSO
(Artemis Bet´n Roval Flush + Letvord Vesennya Kapel)

---
Výborný 4 Excellent 4
Ch. Rebel Rose WINONA RYDER
(Wenricks The Legend Continues + Souyens Rebel Rose)


--------
další feny ve tř.šampionů  next females in champion class

Výborný Excellent
ALICA from the Golden Lions
Výborný Excellent
Ziams COCO CHENEL
Výborný Excellent
FARIA FASANGA Gandźista
Výborný Excellent
Showcase FORGET ME NOT
       
Výborný Excellent
Hin Chen´s FOXY LADY
Výborný Excellent
Aylas IMPERIAL WISH
Výborný Excellent
Hearty´s LOVE IN MY MIND
Výborný Excellent
Mifcah´s MOVE OVER DAD

Výborný Excellent
SOPHIE Grandiflora

Výborný Excellent
TASHA Astarte Gold

Výborný Excellent
Bai Kuin ULLA FENTEZI

Velmi dobrý Excellent
PRIMAVERA Weritas

-----------------------------------
feny o Světového vítěze


Třída veteránů 4/4 Veteran class 4/4

Výborný 1, Nejlepší veterán Excellent 1, Best veteran
Ich. AMANDA Aglaya Bohemia
(Tameron Mr Maxim + Cessy Ket-Bar)
maj. owner D.Gottfrídová + R.Kubeš CZECH REP.

---
Výborný 2 Excellent 2
Ch. RAPSODIA Dwa Gandi
(Krishna von Heydpark + Cyganeczka Xizang)

---
Výborný 3 Excellent 3
Ch. ABI NAMGJAL Amusant
(Aming Singli Marevels´s + Tracy Jabomakr)
----
Výborný 4 Excellent 4
CHRRY Modny Drobiazg
(Wig Makers Will Tell + Cyntia Modny Drobiazg)


-------------------------
o nejlepšího mladého v rase

--------------------------------------------
o BOB


Mnohokrát děkujeme obou rozhodčím za úžasné výsledky všech našich psů! Naše sny se staly skutečností!
Many thanks to both judges for great results of our dogs! Our dreams come true!



www.123dog.net


Výsledky ze závěrečných soutěží naleznete ZDE
HERE Results from Final competetion

Výsledky našich přátel na www.pibaro.com, www.lukovsky-dvur.cz, www.bohemiaalke.com, www.nahaci.cz
-------------------------------------------------------