Cruft 2004 - Junior Handling

Anglie

Všichni zástupci svých zemích, všichni vítězové...

Největší Výstava na světě  Cruftova Výstava v Anglickém Birminghamu se konala tento víkend. Ze všech kontinentů do závěrečné soutěže přijelo 32 juniorhandlerů

( Australie, Rakousko, Belgie, Kanada, Chorvatsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Island, Irsko, Itálie, Israel, Japonsko, Korea, Malta, Monaco, Holandsko, Nový Zéland,Norsko, Polsko, Portugalsko, Rusko, Slovinsko, Jižní Afrika, Švédsko, Švýcarsko, Anglie a USA.)

Naše Martina soutěžila nejprve s 9 roků starou fenkou hladkosrstého foxteriéra - Mady, která byla velmi milá " stará dáma" několikanásobná šampionka a také fenka, která již několik roků po sobě soutěží s mladými handlery ve finále juniorhandlingu na crufrtově výstavě.

Před finálem. Martina a fenka Mady

V kruhu

Po povinné výměně psů dostala Martinka Výmařského hladkosrstého ohaře. Předvedení obou psů se jí povedlo bez jakékoliv chyby, i když  " Výmaráka" měla v ruce poprvé a jen 3 minuty před nástupem do kruhu! Překvapením bylo několik pointrů, které si handleři vybrali k posuzování , naopak nebylo překvapením několik pudlů:-) Také nás nepřekvapilo 3.místo Dánské hadlerky ( i když měla několik chyb, oba dva psi se jí v kruhu vyvenčili , několikráte jí pan rozhodčí nechal opakovat obrazce :-)))))))   atd.

Vždyť rozhodčím byl Svend Loevenkjaer -Dánsko,

který chodil spolu s manželkou a touto mladou handlerkou na večeře i snídaně :-)! Několik handlerů předvedlo psy opravdu perfektně, ale většina z nich nepostoupila ani do užšího výběru. Bez napínání je tu foto 3 těch, kteří stáli na stupních vítězů, ale je mi líto, že nemohu napsat "trojice těch nejlepších" , protože například handlerka z pořádající  země - Anglie byla vynikající, ale bez úspěchu v závěru!

Vítězná trojka:-)))

1. místo MELANIE COTTER - USA

2. místo JENNA CRUTHERS - Kanada

 3. místo VIBE BORREGAATD MADSEN - Dánsko

Opravdu AMERICKÝ úsměv Melanie

vítězka :-)

Naše poděkování patří firmě Masterfood - Pedigree, která celý náš pobyt v luxusním hotelu Hilton a také cestu sponzorovala!Většinu hadlerů nepřijela se svými rodiči, ale s například s řediteli profesionálních škol, ve kterých studují mimo jiné také předvádění psů ( handling)

Na závěr několik foto pro pobavení a také aby jste si mohli udělat obrázek o tom jaký jsme měli fajn výlet a zážitek na celý život:-).......

Letiště  recepce

recepce hotelový bazén Raut pro JuniorHandlery po finále

J.P.