Mezinárodní výstava psů

LODŽ - Polsko 2. 5. 2004

 

Přihlášeno bylo 3600 psů a fen všech plemen, posuzovalo 36 rozhodčích,   z toho 10 rozhodčích z Polska, 6 rozhodčích z České republiky, 3 ze Slovenska, 2 z Běloruska, 2 z Ruska, 1 x z Ukrajiny,  2 z Rakouska,  2 z Belgie, 2 z Francie,  2 z Německa , 1 x z maďarska, 1 x z Argetiny , 1 x z Portugalska. Závěrečné soutěže BIS posuzoval prezident FCI Pan Hans W.  Müller ze Švýcarska !O takové mezinárodní účasti rozhodčích si  v české republice můžeme nechat opravdu jen zdát !

Bylo nám ctí, že plemeno shih-tzu, kterých bylo přihlášeno celkem 23 z 4 zemí , posuzoval velmi milý rozhodčí z Portugalska: Pan RUI OLIVEIRA ,kterému se náš chov shih-tzu velmi líbil a po posuzování s námi vedl dlouhý a našim uším velmi příjemný rozhovor o kvalitě našich psů :-))))))))!!!!! 

Výsledky našich psů :-)

 Naše čivava:

WINNEY POOH ot DREVNIH MAJA  "WILLIK",

kterého posuzoval také pan Oliveira , vyhrál ve třídě otevřené a získal  tak  potřebný:

 CWC :-))) , kde později ostatní tituly získali velmi pěkné čivavy z Belgie! A k dokončení šampiona Polska tak chyběl jen 1 x CWC!

WilíkV pohybu

---------------------

Shih Tzu

23 jedinců - z chovatelské stanice Bohemia Acro pak 4 jedinci, a dalších 3   jdinci měli jednoho z rodičů Bohemia Acro.

 

Psi : 

Třída Mladých : Výborný 1, Vítěz Mladých ( CAJC) , BOB

 HARLEQUIN  Bohemia  Acro

Harleuin Bohemia Acro

Chovatel: J.+A. Podzemských,
Majitel :  PETER + PIA   Holandsko + LENKA BEJČKOVÁ  ČR

------------------------

Třída Střední: Výborný 1, CWC, CACIB

YOU LOVE ME Bohemia Acro

You Love Me Bohemia AcroEndíkCACIB

v téže třídě Výborný 3 ZERO to HERO Bohemia Acro

-------------------

Feny:

Třída šampionů: Výborný 1, CWC, rez. CACIB

YSSABELLE Bohemia Acro

V1 ze třídy otevřenéTřída šampionů - fenyYssabelle Bohemia Acro

CACIB získala MORGANA le FAY Acte ,

která je dcerou JESSIKY Bohemia Acro

 CACIB Morgana + rez. CACIB Yssabell

----------------------------

Závěrečné soutěže :

Mám radost z toho, že jen za týden se potvrdila moje slova :-) :

" Dámy " z Fanklubu Bohemia Acro to se zase zadusíte závistí, nejen z našeho úspěchu na této výstavě ale hlavně z toho, kolikrát byla Martina na stupních vítězů tento víkend !!!!! ( lehce Vám to spočítám v sobotu i v neděli- jen v závěrečných soutěžích  5 x !!! :-))))))))))  ) za tyto dva dny  jsme se  " obohatili " o několik pytlů s krmením ( minimálně půl roku mám čím krmit :-) )  a o 11 pohárů!slušný výkon ne :-).

--------

V konkurenci 5 chovatelských stanic jsme se 3 předvedenými jedinci získali skvělé 3. místo od pani rozhodčí Salvatore Giannone z Belgie

Stupně vítězůNastoupené chovatelské stanice

Bohemia Acro 3. místo

---------------------

Již několik roků v závěrečných soutěžích v Polsku o nejlepšího mladého jedince = BIS junior soutěží vždy pes i fena z danného plemene , ale nejprve podle jenotlivých skupin FCI ( I. - X. ) o BIG junior, a  vítězové těchto skupin později o BIS junior.V něděli byla předvedena skupina II. + VII. + VII. + IX. + X.

HARLEQUIN Bohemia Acro se nejprve v početné konkureci  v IX. FCI skupině stal jejím vítězem a získal tak ocenění BIG junior

o BIG juniorBIG JuniorHarleuin Bohemia Acro BIG Junior

----------------

 

Později se " utkal " s ostatními vítězi jednotlivých skupin, kde od Běloruské rozhodčí Paní Anatolij Zhuk  a stal se absolutně Nejlepším mladým jedincem celé výstavy - BIS Junior :-))))

Vítězové BIG junior ve své skupiněFoto se starostou města Lodže, který věnoval pro BIS junior pohárBIS JuniorHarlequin Bohemia Acro

Gratulujeme jeho oběma majitelům, je jen škoda, že nebyli této slávy přítomni, která ale získáním BIS junior ještě nekončí :-)

--------------------------------

Protože Harlequin měl z této výstavy také BOB, soutěžil s ostatními nejlepšími jedinci plemen také v IX. skupině FCI. Tuto skupinu posuzovala česká rozhodčí pani Božena Ovesná.

( připmínám, že v loňském roce na této výstavě IX. skupinu vyhrál také královský černý pudl a rez. BIG získal náš KANGAROO Bohemia Acro) 

Skupinu vyhrál černý královský pudl, 2. místo získala " čerstvá " Světová vítězka z Rio de Janeira fena čínského chocholatého psa GESSI Modrý Květ pani Libuše Brychtové - gratulujeme :-)

a skvělé 3. místo HARLEQUIN :-))))))

Nejprve se běhalo...Tři nejlepší z IX. FCI

Skvělé 3. místo

--------------

Pár fotek na závěr

QuinyDvojčata : Yza + Endíkzleva:  Yssabelel + Harlequin + You Love me

Harlequin Bohemia AcroHarlequinFoto s handlerkou

M.S.