Westernové městečko  Šiklův mlýn  12.7.2008

Všechny fotografie z našeho výletu najdete ZDE   All photos you can see HERE


Nádherný den jsme si užili nedaleko Zvole nad Perštejnem, ve western city Šiklův mlýn! Původní plán podívat se znovu na western rodeo na Mořině (nedaleko Karlštejna) nám zhatilo zrušení této akce,takže jsem ve stejném termínu našla jinou "koňskou" zábavu a moc jsme si to užili!


Již jen cesta tam byla skvělá, naši rodinnou výpravu doplnilo cestou ještě pár přátel, někteří dorazili až přímo na místo, jiné - staronové jsme potkali přímo tam:-)Již téměř plné parkoviště dávalo najevo, že sem se jezdí pobavit opravdu více lidí :-) a celý areál nás přesvědčil svou profesionalitou,se kterou se tu pro návštěvníky vše dělá!Vystoupení na aréně, ukázky volného výcviku koní, rychlostní soutěže, soutěž o nejhezčího koně, to vše jsme si mohli užít dokud to dovolilo počasí. Dobrou náladu se snažili podpořit nejen účastníci show,ale i klauni.


Slejvák nás "bohužel zahnal" dolů do westernového městečka, kde jsme v zábavě mohli pokračovat.

Tady se mohla rozjet další část zábavy v několika krásných budovách, za podpory a úžasné muziky živé "nefalšované" western kapely :-))))))


Nejen atmosféra a výzdoba, ale především dobové oblečení, nás natolik nalákalo, že jsem alespoň já a Martina vyrazili do půjčovny kostýmů a neodolaly půjčit si také něco pro sebe :-).
Z mnoha našich fotografií můžete vidět, že nejen nás,ale i ostatní návštěvníky nejeden dobový kostým uchvátil:-) !Když se počasí umoudřilo, diváky pobavilo vystoupení kaskadérů!

Později i krátké a vtipné divadelní představení.Po krátkém relaxu, dobrém jídle a tanečku mohla přijít další zábava! Pro změnu v podobě soutěže na "divokém býkovy" :-) které se zúčastnil nejen náš Toník,ale i jeho kamarád a kolega z práce Pavel :-) Výhra 3000Kč putovala na Slovensko,kterou si tam odvezl jeden z 42 účastníků této soutěže! Fandili a povzbuzovali mohutně, naši chlapi s časem okolo 19vteřin se drželi v první třetině soutěžících.Těm nejlepším se na býkovi podařilo udržet v čase kolem 22-26vteřin.Ohňostroj a marinovaná žebírka jako druhá večeře závěrem :-)


Všechny fotografie z našeho výletu najdete ZDE   All photos you can see HERE
 

Zajímavé videa z vystoupení na Šiklově mlýně (nejen v ČR,ale i v Liptovském Mikuláši na Slovensku :-)) můžete vidět po spuštění :-)

Noční ohňová show

Western city Šiklův mlýn :-)
THE END
Jája