Starší novinky... Older news...

... 2010 ...

16.12.2010 Začali jsme přidávat přání do roku 2011 :-) Christmas wishes to 2011 :-)

15.11.2010 Poslední krásná osrstěná fenka na prodej, více v sekci AKTUÁLNÍ VRH Last beautiful powderpuff female for sale, more in section ACTUAL LITTER

 MOLLY má nové fotografie ve věku 7,5měsíce :-) MOLLY has new photos at 7,5months age

Náš odchov fenka BEST OF STARS ACRO "Bessi" se zúčastnila klubové výstavy v Praze a ve velké konkurenci si odnesla známku Výborná 1 a titul CAC!!! Máme velikou radost, moc gratulujeme a děkujeme!!! Our kid female BEST OF STARS ACRO "Bessi" took part on club show in Prague and in big competition of nice dogs won Excellent 1st and CAC!!! We are so happy and proud, congratulation and thanks to owners!!!

7.11.2010 Naše výlety, akce a focení :-) our trips, actions and photographing :-) FOTO ZDE PHOTOS HERE

6.11.2010 Naše holčička MOLLY má novou stránku Our girl MOLLY has new page

24.10.2010  Naše štěňátka mají nové fotografie - více v sekci AKTUÁLNÍ VRH Our puppies have new photos - more in section ACTUAL LITTER

20.10.2010 Náš velký den... our big day!!! Fotografie zde photos here

20.9.2010 Máme štěňátka - více v sekci AKTUÁLNÍ VRH We have puppies - more in section ACTUAL LITTER 

31.8.2010 Naše dovolená :-) our holiday :-) FOTO ZDE PHOTOS HERE

5.8.2010 Aktualizována stránka Samíkových potomků (dětí i vnoučat :-) )!!! Updated page of Sam´s offsprings (children and grandchildren :-) )!!!

Sam si v Rusku užívá v postýlce i v hledáčku profi fotografa :-) Děkujeme moc Irině!!!  Sam enjoy his time in Russia in bed and also in studio of profi-photograper :-) Thanks Irina!!!!

1.8.2010 Polovina prázdnin je za námi a u nás je spoooousta novinek Summer is in the middle and we have a lot of news.....

21.6.2010 Konečně přidáváme novinky za poslední měsíc... a lééééto dnes začíná, i když to venku tak nevypadá - snad bude lépe... Some news from last month...

Bessi a její kamarád Sampan (vnuk našeho Ich.WW.Sampan Basta :-))

16.5.2010 Dostali jsme další krásné fotky našeho chlapečka Samíčka z poslední výstavy :-) !!! We get next beautiful photos of our boy Sam from last show :-) !!!

14.5.2010 Uplynulý víkend jsme si udělali asi 8km výlet po našem okolí :-) Last weekend we had trip (8km) on our neighbourhood :-) Fotografie zde Photos here

8.5.2010 Sam je nový THAISKÝ ŠAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Účastí na dvou výstavách získal potřebné body k dokončení šampionátu, 2x Winner dog (nejlepší pes), BOS a r.BOB!!!!!!!!!!!! Děkujeme a moc se radujeme :-) Sam is new CHAMPION OF THAILAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! He took part on two shows, got points for Thai championship and become Winners Dog, BOS and r.BOB!!!!!!!!!!!!!!!!! Many thanks to Kai! We are so proud and happy!!!!!!!

 

Ve stejný den jako Sam bojoval na dvou CACIB výstavách v Řecku také jeho syn Be Happy Don´t Worry Stars Acro "Morčátko". Se svou novou handlerkou získal 2* r.CAC a 2* r.CACIB za ruským psem, který v sobotu získal také titul BEST IN SHOW!!! Moc děkujeme za super zprávy a držíme palce na příště, aby se podařilo získat poslední potřebný CAC na šampiona :-) In the same date like Sam was on two CACIB show his son Be Happy Don´t Worry Stars Acro "Morce". With his new handler Emily he won 2* r.CAC + 2* r.CACIB behind russian dog who won BEST IN SHOW!!! Thanks a lot and we x-fingers to next show for getting last CAC to become champion :-)

5.5.2010 Opět jsme v časovém presu, takže přinášíme novinky za poslední týdny souhrnně...

17.4.2010 Na této stránce dole najdete další fotky Samíka z jeho první výstavy v Thaisku! On this page (down) you can see more pics from Sam´s first show on Thailand!

15.4.2010 !!!HOT NEWS!!! Ich.MultiCh.BIS BISS Saffron Sherhy O.K.Stars Acro "Sam" získal první body na Thaiského šampiona (3 CC) a ve velké konkurenci nádherných psů se stal i NEJLEPŠÍM PSEM!!! Jsme moc hrdí a děkujeme Kai za báječnou péči, Samík je podle fotek velmi šťastný pes :-) a opravdu se mu věnuje hoooodně lidí! Děkujeme!

ZDE najdete video Samíka z Eurasie 2010 - třída šampionů HERE you can see video of Sam on Eurasia 2010 - champion class

Ich.MultiCh.BIS BISS Saffron Sherhy O.K.Stars Acro "Sam" got the first show for Champion of Thailand ( 3CC) and become also WINNERS DOG!!! We are so proud and we thanks so much to Kai for wonderfull taking care of Sam, on pics he is very happy dog :-) many thanks to all!!!

13.4.2010 Skvělé zprávy z Řecka!!! Morčátko - Be Happy Don´t Worry Stars Acro byl na další výstavě a získal další CAC a je již jen malý krůček od šampionátu Řecka!!!!! Titulu si velmi ceníme, protože jej získal pod velmi váženým a přísným rozhodčím z Anglie - Andrew Brace!!! Doufáme, že se brzy dočkáme fotografií... Great news from Greece!!! Morcatko - Be Happy Don´t Worry Stars Acro wan on next show and got next CAC and now he need last for Champion of Greece!!! We are so happy because he got this title from very dear and strict judge from England - Andrew Brace!!! I hope for pics soon...

11.4.2010 Bessi (Best of Stars Acro) se zúčastnila Mistrovství republiky naháčů v agility! Bylo strašné počasí a i přesto, že je Bessi teprve začátečník, jde jim to skvěle, zde je pár fotografií! Držíme palce i do dalších závodů i výstav, které má Bessi se svými paničkami před sebou :-)

Bessi (Best of Stars Acro) took part in National Championship of crested dogs in agility and she did great! Here are some pics - good luck to next contests!

7.4.2010 jezdec MartinDalší úžasný "nevýstavní" víkend je za námi - strávili jsme jej s koníkama a aussíkama na Ranči Namelev - reportáž a téměr 1200 fotografií najdete ZDE Next wonderful "non-showing" weekend is behind us - we enjoyed it on Ranch Namelev with horses and aussies - report and more than 1100 photos you can see HERE

2.4.2010 CACIB Eurasia, Rusko: Ich.MultiCh.BIS BISS Saffron Sherhy O.K.Stars Acro "Sam" byl na první výstavě se svou novou handlerkou Kai. Dopadl přímo skvěle!!! Ve veliké konkurenci nádherných psů získal CAC a r.CACIB! Porazil ho jen jeho poloviční bratr Ch.JWW.Saffron Sherhy Advokat, který získal také BOB a BIG! Sam se ještě zúčastnil spolu s ostatními soutěže o Nejlepší chovatelskou stanici, kterou pro Saffron Sherhy vyhráli!!! První zprávy z Thaiska - Sama si okamžitě každý zamiloval a popisují ho jako "Happy dog", což on opravdu je! Má se skvěle a užívá si dovolené plnými doušky! Máme velkou radost a moc děkujeme Kai za vše! Samíkův syn získal ve velké konkurenci CAJC a jsme na něj rovněž moc pyšní!!!
CACIB Eurasia, Russia: Ich.MultiCh.BIS BISS Saffron Sherhy O.K.Stars Acro "Sam"  was on firstSaffron Sherhy Bad Boy "Sam Jr." show with his new handler Kai and they did great!! Sam won CAC and r.CACIB in big competition of beautiful dogs and beat him only his half brother Ch.JWW.Saffron Sherhy Advokat, he won also BOB + BIG! Sam took part in Best Kennel competition and they win this title for Saffron Sherhy kennel! Congratulation and many thanks! Many many many thanks to Kai for all what you do for us and for our Happy Boy :-) Sam´s son got Junior winner and we are also proud to him!!!

30.3.2010 Procházka s celou naší smečkou Outside with our dogs

28.3.2010 Dnes nám přišel diplom MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONA KRÁSY pro našeho Samíčka, který mu byl udělen dne 18.3.2010!!!!!!! Today we recived diplom of INTERNATIONAL CHAMPION OF BEAUTY from FCI for our Sam, they confirmed it 18-03-2010!!!!!

27.3.2010 Syn našeho Samíka, náš milovaný chlapeček BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro byl na své první letošní výstavě - OKA CACIB Atény, poprvé se ve svých 17 měsících předvedl ve tř.otevřené a dopadl přímo skvěle - u velmi váženého rozhodčího ze Švédska pana O.M. Germundsona, který posuzoval nedávno třeba prestižní Cruft´s, získal CAC, CACIB a BOB!!! Gratulujeme a těšíme se na fotečky :-)
Son of our Sam, our lovely boy BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro was on his first show this year - OKA CACIB show in Athens, he was first time in open class (he is 17months old) and he did great. Under Mr. O.M Germundson from Sweeden he won CAC, CACIB and BOB!!! Congratulation and we are looking forward to see photos :-)

21.3.2010  Výsledky a fotky z Klubové výstavy Shih Tzu v Praze - náš Kangaroo opět na výstavě :-) Results and photos from Shih Tzu Specialty show in Prague - Our Kangaroo was on show again! :-)

20.3.2010 Novinky posledních týdnů... News from last weeks...

... nová práce mi nedovoluje trávit tolik času u počítače nad webovými stránkami jako dřív, takže aktualizace trochu váznou :-) přijdu večer domů a co nejvíce času se snažím věnovat pejskům! Takže se předem omlouvám za pomalejší aktualizace, ale naši kamarádi jsou s námi v kontaktu na Facebooku, kam novinky přidáváme velmi často!
... I have new job and due to I have not so much time for updates... But who is on Facebook, knows our news fresh! :-)

... naše holčička Roxette roste do krásy! Má nové fotografie ve věku 6týdnů - vidět je můžete v sekci Štěňata - Aktuální vrh! Fenka je jen jedna a je o ní opravdu velký zájem, takže máme možnost si budoucí majitele vybrat a že je opravdu z čeho vybírat :-) Ještě je čas, ještě si malá Roxy bude užívat tepla domova a maminčina mlíčka, kterého se nechce vzdát i přes to, že už dávno papá normální jídlo :-)

... our girl Roxette is very pretty puppy! She has beautiful new pics at 6weeks and you can see them in Puppies - Actuali litter!

... velkou novinkou je, že Samík tento týden odcestoval na dovolenou! Projevila o něj zájem velmi vážená a úspěšná chovatelka z opačného kouta zeměkoule, takže Sam si teď nějakou dobu bude užívat výstav a nevěst až v Thajsku!!! Velmi si nabídky od Kai vážím a cením si toho, že o našeho chlapečka projevila zájem - vyhlídla si ho na světové výstavě a chce jeho skvělou krev použít u sebe v chovu a ukázat ho na pár výstavách... Sam se bude mít velmi dobře, bude o něj postaráno od několika lidí, kteří pro paní Kai pracují! Její pejsci opravdu nežijí v klecích či podobných zařízeních, jako je tomu v zahraničí často zvykem, což jsem moc ráda! Mám slíbené posílání novinek i fotografií, už se moc těším, protože už teď mi náš Samíno moc chybí! Tady jsou fotky pořízené ještě doma, těsně před odletem :-)

... Sam is on holiday in Thailand!!! I´m so happy that our dear friend Kai was interested in him and I hope he spend nice time here!!! We wish you good luck our sweet boy for shows, we miss you so much... I´m looking forward to have some news about him!

... BABY roste jako z vody... Má nové fotografie ze 14.3., kdy jsme byli na oslavě narozenin ve Zhoři, kde jsme si to skvěle užili (všechny fotografie naleznete zde: http://acro.rajce.idnes.cz/party_3_2010) a při té příležitosti jsme využili nový ateliér, který tu vznikl :-) Užili jsme si spoustu legrace a bylo to mooooc fajn strávené odpoledne - nádherné fotky jsou jen bonus navíc! :-) Děkujeme všem za prima den!

...BABY grows up very well... she has new pics! We were in Zhor and we had a Birthday party. It was great time here and we try to make some nice pisc (all see here: http://acro.rajce.idnes.cz/party_3_2010)! Thanks to all for nice day!

... více brzy - slibuji :-)))))))) more soon - I promis :-))))))))))

1.3.2010 Náš veterán KEY má čerstvé fotky ve věku 8 let a 10 měsíců a už se moc těší na návrat do výstavního kruhu :-) Více foto v jeho osobní galerii

Our veteran
KEY has new pics at 8ys and 10months and he is looking forward to show ring :-) More photos in his personal gallery

Jak roste SAMíkova dcera se můžete podívat na jeho stránce potomků :-) How grows SAM´s daughter you can see on his kids page :-)

28.2.2010 Dnes se narodila tři krásná štěňátka bíglů z C vrhu Fallcat -  více ZDE

Today were born 3 beautiful puppies from C litter Fallcat - 
more HERE

19.2.2010 Dostali jsme další krásné fotky od Jakuba!!! Moc moc moc díky :-) přidala jsem je také do reportáže ze Šampiona šampionů :-) Jakub send us next beautiful pics!!! You can find more in  report from Champion of Champions :-)
      Samík
Fotil se také Jumbo, který stále hledá nové majitele, kteří se budou věnovat výstavám a chovu... Více v sekci Štěňata - Na prodej!

New pics has also Jumbo, he is still looking for new owners! He is perfect for shows and breeding... More in section Puppies - For sale!

16.2.2010 Reportáž, výsledky a fotografie ze Šampiona šampionů :-) report, results and photos from Champion of Champions :-)

14.2.2010 Šampion šampionů BRATISLAVA: Oba naši pejsci byli moc šikovní a úspěšní!!! Sam i Choo Choo postoupili do finále 32 nejlepších psů z nejvíce obsazených skupin FCI. Samík se stal Nejlepším v plemeni šicu, protože jako jediný ze tří jedinců postoupil do finále!!! Dostal se tak mezi  5 nejlepších psů IX.FCI skupiny a do finále 32 šampionů, kde se dostal až mezi nejlepších 8 psů výstavy z téměř 90 šampionů!!!! V TOP 8 byl jako jediný zástupce malých plemen, takže se stal nejúspěšnějším psem své skupiny!!! Více brzy...

Champion of Champions BRATISLAVA: Both our dogs were so successful!!! Sam and Choo Choo were in final TOP 32 chamions and next
Sam was THE BEST Shih Tzu + TOP 5 in Toy group + TOP 8 dogs on show from 90 champions - the most successful toy dog!!!!!!!

11.2.2010 Skvělé zprávy z Ruska, SAMíkův syn Ch.Saffron Sherhy Bad Boy je zase tatínek, tudíž SAMík je opět dědeček :-) matkou štěňat je Saffron Sherhy Magic Sipoly.

Great news from Russia, Samik´s son Ch.Saffron Sherhy Bad Boy is father again and SAM is grand father again :-) mother is Saffron Sherhy Magic Sipoly!

9.2.2010 CACIB Brno: Best Of Stars Acro "Bessi" získala již svůj druhý CAC z mezinárodní výstavy :-) Gratuluji a moc děkuji!

CACIB Brno: Best Of Stars Acro "Bessi" won her second CAC from International show :-) Congratulation and many thanks!
SAMíkův syn a novopečený tatínek Jch.Saffron Sherhy Bad Boy získal o víkendu na výstavách v Rusku 2x CAC, Nejlepší pes a BOB a stal se šampionem Ruska!!! Jeho pohyb je báječný, stejně jako tatínkův :-)

SAM´s son Jch.Saffron Sherhy Bad Boy won this weeken in Russia 2* CAC, Best male and BOB! He become Russian champion!!! His movement is fantastic - the same his like father :-)

4.2.2010 BABY má další nové fotografie a video!!! BABY has next pics and video!!!

2.2.2010 Máme štěňátka - více v sekci AKTUÁLNÍ VRH We have puppies - more in section ACTUAL LITTER

29.1.2010 Aktualizovali jsme sekci PRODEJ I updated section FOR SALE

28.1.2010 SAM je ve svých 3letech dědeček!!! Včera se narodila 3 krásná štěňátka (2holky a klkuk) po jeho synovi Jch.Saffron Sherhy Bad Boy a fence Saffron Sherhy Unalloyed Happiness :-)

SAM is GRANDFATHER!!! He is only 3ys old:-)
Yesterday were born 3 beautiful puppies (2girls and boy) from Samik´s son Jch.Saffron Sherhy Bad Boy and female Saffron Sherhy Unalloyed Happiness :-)

27.1.2010 MVP Trenčín: SAM získal další BEST IN SHOW čestná a KORY si dokončil SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA!!! Úspěch všech našich pejsků najdete v  reportáži

CACIB Trenčín SAM won next BEST IN SHOW honour and KORY became CHAMPION OF SLOVAKIA!!! Success of all our dogs you can see in report

26.1.2010 BABY má další nové fotografie a video!!! BABY has next pics and video!!!

18.1.2010 Nejnovější člen naší smečky BABY je už pár dní doma:-) o tom, jak si to s ní užíváme, najdete více na její stránce v sekci Feny. Uplynulý víkend byl pracovní. Při všem Baby pomáhala...  koupal se MARTIN, který před pár dny oslavil první narozeniny a jako dárek dostal slušivé zelené balíčky, a APRIL, ze které roste krásná mladá slečna!

New member in our kennel BABY is with us some days:-) She is so clever and we love her so much... Everything new about her you can see on her personal page in Females section. Last weekend was working for us and Baby asisted with everything... I washed MARTIN, he celebrated first Birthday some days ago and he get new handsome green plastics, and APRIL, she grows up very well"

11.1.2010 Zatímco naši přátelé bojovali v zasněžené Olomouci (a mnozí se tam ani nedostali), my jsme si užívali s našimi pejsky sněžných radovánek :-) V sobotu jsme se pohybovali po Snopoušovech a pejsci dováděli a skákali ve sněhu. V neděli jsme se rozhodli trochu sportovat a vybaveni na dogtrekking jsme si udělali asi 20km výlet po okolí... We have snow-fun weekend with our dogs. On Saturday we were in Snopousovy and our dogs enjoyed the snow. They run and jump everywhere:-) On Sunday we decided do dogtrekking and we did trip long 20km on our beautiful neighbourhood...

Více foto najdete ZDE More photos you can see HERE

10.1.2010 Best Of Stars Acro získala na NVP Olomouc u přísného rozhodčího Karla Hořáka titul r.CAC:-) Best of Stars Acro won on CAC Olomouc title r.CAC under judge Karel Horak

3.1.2010 Maličko poupraven design našich stránek, protože již několik dní žijí smečky Stars Acro a Fallcat pohromadě :-))))))))))) New design of our website because some days live Stars Acro and Fallcat kennels together :-)))))))))))

1.1.2010 HAPPY NEW YEAR!!!!! Přání do roku 2010 :-) Christmas wishes to 2010 :-)

 

... 2009 ...

31.12.2009 SAM oslavuje třetí narozeniny!!!! SAM has today 3th Birthday!!!!!

Jako narozeninový dárek přišel dnes potvrzený z FCI poslední potřebný CACIB na Mezinárodního šampiona krásy (a že to trvalo, když jsme tento titul dokončili v květnové Bratislavě...) takže hned po svátcích zažádáme o diplom, aby bylo vše oficiální:-)
Do dnešního dne dokončil SAM 15.šampionátů včetně toho nejvyššího! Letošní rok byl opravdu úspěšný - dokončil šampiona Čech, Slovenska, Polska, Grand šampiona Čech a Slovenska a již zmiňovaného Interšampiona! Hned v lednu zahájil sezonu vítězstvím BEST IN SHOW na mezinárodní výstavě. Za další obrovský úspěch považuji titul BOB na Klubové výstavě, kde pak získal také titul BISS jako první pes v historii! A nesmím opomenout ani 4.místo na Světové výstavě ve třídě šampionů z 16psů! Za celý rok stál devětkrát na stupních vítězů na národní nebo mezinárodní výstavě!!!!!!! Jsou mu teprve tři roky a ať se to někomu líbí nebo ne, ještě zdaleka nekončí:-) na následující sezonu máme v plánu další soutěže šampionů a brousíme si zuby na šampionáty dalších zemí...

22.12.2009 První várka přání do roku 2010 :-) First christmas wishes to 2010 :-)

18.12.2009 Další přehled novinek za posledních několik dní, kdy jsme stále bojovali s počítačem a i nyní pracujeme na starším, provizorně... Some next news from last days, we have still problems with computer and we are working on older PC...

3.12.2009 Přináším několik rychlých novinek z posledních týdnů..... Here are some news from last weeks....

12.11.2009 Donesla se mi z Belgie skvělá zpráva. Můj odchov Basta "Besta Cheina Doll Stars Acro" je velmi výstavně úspěšný! Zatím se zúčastnil jen 5 výstav, zato se skvělými výsledky. Již na první výstavě získal BOB ze třídy mladých a jiné (viz tabulka). Majitelé (ch.st. LITTLE CHAMPS) z něj mají velkou radost a Bastu již využili také v chovu. Jeho potomci jsou nádherní - více o jeho dětech najdete na jeho stránce na databázi. Moc děkuji za skvělou péči o něj, jsem na něj velmi hrdá!

News from Belgium - my kid Besta Cheina Doll Stars Acro is very very successful on shows! He took part only on 5 shows, but he has great results (see picture) and his owners are very happy. They use him in breeding and his kids are beautiful - more see on his page on database. Many many thanks to his owners (LITTLE CHAMPS kennel)! I´m so proud to Basta!

.

10.11.2009 Přátelům Janě a Rudovi jsem udělala webovou prezentaci pro jejich úspěšného psa Bamboo

I did new website for our friends Jana and Ruda and their successful male Bamboo

7.11.2009 aktualizace-UPGRADE ALIS absolvovala bonitaci s výsledkem CHOVNÁ :-) stejně tak moje 2 odchovy z vrhu B - Bessinka a Mijka!!! ALIS, Bessi and Mija are STUD FEMALES :-) my 3 kids :-)

31.10.2009 aktualizace-UPGRADE Dokončena reportáž z MVP České Budějovice Finished report from International dog show Ceske Budejovice

30.10. 2009

25.10. 2009 CACIB České Budějovice: SAM získal CAC a r.CACIB! MARTIN v mladých Výborný 2 stejně jako DAVE! ALIS získala druhý CAC z mezinárodní výstavy a druhý můj odchov BEST OF Stars Acro "Besi" měla v mezitřídě výstavní premiéru a získala CAC!!! TERRI v šampionech získala nejprve CAC a později i CACIB!!!

CACIB České Budějovice: SAM won CAC + r.CACIB! MARTIN in junior class Excellent 2nd and DAVE also! ALIS got her second CAC from international show and next my kid BEST OF Stars Acro "Besi" won CAC - she was the first time in intermedial class!!!! TERRI in champion class got CAC and later also CACIB!!!

22.10. 2009 Dokončena reportáž z NVP Brno: SAM získal CAC, Národní vítěz, BOB + BIG IV!!!!!!!! MARTIN poprvé v mladých Výborný 2 a APRIL VN 2! Naháčci také super úspěch - DAVE po druhé v mladých a získal druhý CAJC a ALIS res.CAC ze 4 fen!

 Finished report from National show Brno and new photos SAM won CAC, National winner, BOB and BIG IV!!!!!!!!!!! MARTIN first time in junior class Excellent 2nd and APRIL VP 2 in puppy class! Cresteds were also successful - DAVE was second time in junior class and won his second Junior winner and ALIS was r.CAC from 4 females!

11.10.2009
NAŠI PEJSCI USPĚLI NA TDE A WDS V BRATISLAVĚ
Evropská speciální výstava Tibetských plemen - MARTIN tř.dorostu VN 1 + PUPPY BEST IN SHOW a SAM tř.šampionů V2, r.CAC
European Specialty of Tibetan breeds - MARTIN in puppy class VP 1 + PUPPY BEST IN SHOW and SAM in champion class r.CAC

Světová výstava psů - ENDY tř.mladých (29psů!!!!!!!!!!!!) VÝBORNÝ 2, VICE-JUNIOR WORLD WINNER 2009
SAM tř.šampionů (16psů!!!!!!!!!!!) VÝBORNÝ 4 !!!!!!!!!!!!!!!
World dog show - ENDY in junior class (29dogs!!!!!!!!!!) EXCELLENT 2ND, VICE-JUNIOR WORLD WINNER 2009
and SAM in champion class (16dogs!!!!!!!!!!!) EXCELLENT 4TH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OUR DOGS WERE SUCCESSFUL ON TDE AND WDS IN BRATISLAVA
 
 

7.10.2009 Dokončena reportáž a fotografie z CACIB Komárom, Maďarsko Finished report and photos from CACIB Komárom,Hungary

5.10.2009 Minulý pátek jsme strávili na nádherné mezinárodní výstavě v maďarském městě Komárom. Byl to náš druhý výlet do Maďarska (první byl na Evropskou výstavu) a náš cíl byl, rozjet šampiony Maďarska. To se podařilo dokonale:-) report připravuji!!!
SAM získal CAC + CACIB a je čekatelem Maďarského šampiona :-)

Last Friday we spent on CACIB show in Komárom, Hungary. It was very very nice show and excellent results for our dogs! Report soon!!!
SAM won CAC +CACIB and now is candidate to Hungarian Champion :-)

28.9.2009 Včera náš malý chlapec BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro bojoval na výstavě v Řecku, kde získal další CAJC a tím i kvalifikaci na Cruft 2010, kam se možná podívá :-) My se na něj moc těšíme příští víkend na Světovou výstavu!!! Velká gratulace majitelům!!
Our young boy BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro took part in next show in Greece and got next Junior winner and Cruft´s qualification 2010 and may be he will going here next year! We are looking forward to see him on WDS next weekend! Congratulation to his owners!!!

Kiki je mediální hvězdička :-) Spolu se svou rodinkou je v šasopise Pes přítel člověka 10/2009 :-) Na foto nahoře zcela vpravo

Kiki is in magazine Dog - friend of people:-) On top photo on the right :-)

27.9.2009 Dnes bojoval otec našeho Martinka "ZAC" - Ch.Symarun´s Look Out Drarcus v polské Wroclawy o titul Nejúspěšnějšího psa Polska, který bude reprezentovat tuto zemi na Eukanuba World Challenge 2009. Mezi nejlepších 9 psů se nominoval svými super úspěchy, které letos sklízí na Polských výstavách (úspěšný je i jinde - zatím se zúčastnil 14 výstav a získal 7 BIS!!!), kde letos nasbíral nejvíce bodů ze všech, dá se tedy říci, že je TOP DOG 2009! Ve finále, kde se vybíralo ze všech 9 psů, skončil na krásném druhém místě! Zvítězilo národní plemeno PON Izba z Gangu dlugich... Jsme na ZACa velmi hrdí, vždyť ještě neoslavil 2.narozeniny :-)

Today was in Wroclaw in Poland final TOP 9 dogs from Poland and winner goes to Eukanuba World Challenge 2009. In this TOP 9 was also "ZAC" - Ch.Symarun´s Look Out Drarcus father of our Martin! He is so successful this year in and also out of Poland (he took part in 14 shows and get 7 BIS!!!!!) and today he was second-best dog from all dogs in Poland!!! Winner is polish national breed PON - Izba z Gangu dlugich... We are so praud to ZAC :-)

26.9.2009 Dokončena reportáž a spousta fotografií o našem skvělém výletu do Montenegra Finished report and many pics from our trip to Montenegro

23.9.2009 Báječný víkend na dvou výstavách v Montenegro... Nádherný úspěch všech 14 pejsků, které jsme vystavovali... Moje ALIS získala 2* CAC, CACIB, BOS a stala ŠAMPIONKOU MONTENEGRO!!!!!!!
Amazing weekend on shows in Montenegro.... Beautiful success of all 14 dogs which we showed... My ALIS won 2* CAC, CACIB, BOS and become CHAMPION OF MONTENEGRO!!!!!!

17.9.2009 Od našich přátel jsme dostali báječné video z Klubové výstavy - soutěž o BOB, pak junior handling a na závěr soutěž BISS.... SAM je prostě jedinečný a stále "happy dog" :-) ne žádný stroj, který běhá, protože musí! :-) nás to prostě baví, což je určitě vidět :-) Moc díky všem za gratulace, za podporu a Danušce Gottfrídové (ch.st. Čo Oju) za to, že takto skvělý moment zdokumentovala!!!

 

16.9.2009 Mega úspěch na Klubové výstavě Shih Tzu v Praze - reportáž, fotografie a výsledky ZDE : MARTIN Velmi nadějný 2 ze 3 psů v dorostu!!!!! ENDY Výborný 1 z e 6 psů v mladých + CAJC + Klubový vítěz mladých 2009!!! SAM CAC ze 4 psů ve vítězích + Klubový vítěz 2009 + BOB + BISS!!!!!!! Jeho sestra Kissa CAC ve vítězích ze 2 fen a dokončila Českého šampiona! Nová holčička APRIL zvítězila na své první výstavě v dorostu ze 4 fen a získal VN 1!!! SAFFRON SHERHY získala Nejlepší chovatelská stanice!!!

SAM ZÍSKAL TITUL KLUBOVÝ VÍTĚZ 2009 + BOB + BISS

SAM BECOME CLUB WINNER 2009 + BOB + BISS

Great success on Club show Shih Tzu in Prague - report, photos and results HERE: MARTIN Very promissing 2 from 3 males in puppy cl.!!!!! ENDY Excellent 1st from 6 males + CAJC + Club junior winner 2009!!! SAM CAC from 4 males in champion class + Club winner 2009 + BOB + BISS!!!!!!! His sister Kissa won CAC in champion class and become Czech champion! Our new girl APRIL won in puppy class from 4 females and get Very Promissing 1st!!! SAFFRON SHERHY  become The Best Kennel in show!!!

8.9.2009 Náš úspěšný výlet do Lucemburska + kompletní výsledky a více než 400 foto naleznete zde  Our successful trip to Luxembourg + full results and more than 4000 pics are here

6.9.2009 Konečně dokončen report, výsledky a fotografie z MVP Mladá Boleslav Finished report, results and photos from Mlada Boleslav

5.9.2009 SKVĚLÝ ÚSPĚCH V LUCEMBURSKU!!!!!!! ENDY zvítězil z 8 mladých psů a stal se JUNIOR ŠAMPIONEM LUCEMBURSKA!!!!! Další skvělé úspěchy brzy!!! GREAT SUCCESS IN LUXEMBOURG!!!!!!! ENDY won in junior class from 8 males and become JUNIOR CHAMPION OF LUXEMBOURG!!!!!!! Our next fantastic successes soon!!!

4.9.2009 Nová stránka pro novou fenku APRIL! Najdete ji v sekci FENY... New page for our new import APRIL! You can find it in FEMALES section...

2.9.2009 Skvělé výsledky na MVP Mladá Boleslav - MARTIN Velmi nadějný 1 ze 3 psů v dorostu!!!!! ENDY Výborný 2 z 5 psů v mladých!!! SAM CAC ze 4 psů v otevřené!!! Jeho sestra Kissa r.CAC v šampionech a SAFFRON SHERHY druhá nejlepší chovatelská stanice!!! ALIS získala v mezitřídě známku Výborná a náš nový přírůstek z Norska "DAVE" poprvé v mladých získal V1, CAJC z 5!!!!! Skvělý úspěch také v sobotu, více bzry... je jen škoda, že v neděli u plemene shih tzu nebylo čistě nalitého vína všem stejně.....
Moje nová holčička je konečně doma, brzy se dočkáte její osobní stránky :-)
Great successes on CACIB Mladá Boleslav - MARTIN Very promissing 1st from 3 males in puppy class!!!!! ENDY Excellent 2nd from 5 males in junior class!!! SAM CAC from 4 males in open class!!! His sister Kissa r.CAC in champion class and SAFFRON SHERHY kennel won second-best kennel in show !!!! ALIS won in intermedial class Excellent and our new import from Norway "DAVE" first time in junior class and won JUNIOR WINNER from 5males in class!!!!! Great success also on Saturday ... more later!!! My new shih tzu girl is at home! She will has personal page soon :-)
 

19.8.2009 Dokončen report z DUO CACIB Bratislava: ENDY CAJC, dokončen Klubový junior šampion, BIS Junior pes a r.BEST IN SHOW JUNIOR!!!! SAM 2* CAC, CACIB, r.CACIB a dokončen Slovenský GRAND šampion!!!!!!!!!!!!! a další skvělé úspěchy :-)

Finished report from DUO CACIB Bratislava: ENDY Junior winner, finished Club Young Champion, BIS Junior male and r.BEST IN SHOW JUNIOR!!!!!!!!! SAM 2* CAC, CACIB, r.CACIB and finished Slovak GRAND Champion!!!!!!!!!!!! and more successes :-)

13.8.2009 Uplynulý víkend jsem strávila spolu s Patrikem a Gabi na klubové výstavě Amerických akit v Rožnově pod Radhoštěm. Užili jsme si skvělou zábavu a úspěchy vystavovaných psů byly skvělé!!!!!!! Mě byl svěřen Ich.Blak Jak's Army of One "RAMBO" a ze 3 psů v otevřené třídě jsme vybojovali CAC a druhý nejlepší pes! Pak jsem bojovala s dorostenkou Hotter than hell de GabriTho "HELL", která byla na své první výstavě VN 3. A nakonec jsem získala BOB se psem Ich.Melodor Catch me if you can "ZORO", který porazil svou dceru "CHOOCHOO" - Klubovou vítězku a BOS! Více najdete na stránkách Patrika - www.pibaro.com,  a Gabi - www.american-akita.at :-)
Více foto
ZDE!!!

Last week spent great time with Patrik and Gabi on Club show of American Akitas. We enjoyed it and our dogs were so successful! I showed Ich.Blak Jak's Army of One "RAMBO" and he was CAC and second-best male!!! Puppy female Hotter than hell de GabriTho "HELL" was on the first show and become Very promissing 3rd! On the end I won BEST OF BREED with male Ich.Melodor Catch me if you can "ZORO"!! More you can see on website of Patrik - www.pibaro.com, and Gabi - www.american-akita.at :-) Photos HERE!!!

12.8.2009 Minulý víkend se také konala MVP Sopot v Polsku, kde otec MARTINka - Ch.BIS Symarun´s Look Our Drarcus, získal další BOB a BEST IN GROUP!!!!!!!!!!!
On the same day was CACIB show in Sopot, Poland. MARTIN´s father - Ch.BIS Symarun´s Look Our Drarcus won next BOB and BEST IN GROUP!!!!

Skvělý úspěch měla SAMíkova sestra Ch.Saffron Sherhy Origami "KISSA" získala v Litvě 2x CACIB a BOB!
SAM´s sister Ch.Saffron Sherhy Origami "KISSA" won in Lithuania 2* CACIB and 2* BOB!!!

Poslední novinkou je, že bratr CHICA - SAFFRON SHERHY XCELLENCE FOR ME AT DEBEAUX"MIKA" získal na své první výstavě v Anglii BOB z téměř 90Shih tzu!!!!!

Last news - CHICO's brother SAFFRON SHERHY XCELLENCE FOR ME AT DEBEAUX "MIKA" won BOB on his first show in England from 90Shih tzus!!!!!!!

5.8.2009 Chovatelská stanice FALLCAT - www.fallcat.net, stále nabízí krásná štěňátka bíglů ihned k odběru!!! FALLCAT kennel has beautiful puppies available now!!! More on www.fallcat.net
Basic Key Fallcat

5.8.2009 PARIS "MultiCh.Juraja z Haliparku" má nové fotografie :-))))) kdo by ji poznal?! Myslím, že by Pariska klidně mohla vyrazit do výstavního kruhu, neboť zholených labutěnek je u nás více než dost, takže by se to ani nepoznalo :-))))))) Všechny fotky najdete ZDE

PARIS "MultiCh.Juraja z Haliparku" has new photos :-)))))))))) do you know that it´s she?! All photos you can see HERE

4.8.2009 Přílet naší nové holčičky se blíží:-))))) proto přináším první fotograifii:-))) Our new girl will at home soon:-))))) Here is her first photo:-)))

30.7.2009 Nové fotografie MARTINka ve věku 6měsíců!!! A za pár týdnů se už moc těším na nový import - fenku šicu:-) New photos of MARTIN at 6months!!! In a few weeks we are looking forward to new import - shih tzu female:-)

Saffron Sherhy Bad Boy - syn  našeho SAMa, získal o víkendu na výstavě v Rusku třetí CAJC a dokončil JUNIOR ŠAMPIONA RUSKA a stal se Vítězem plemene - BOB!!!!! Gratulujeme a děkujeme:-)
Saffron Sherhy Bad Boy - son of our SAM, won last week-end Junior winner on show in Russia and become JUNIOR CHAMPION OF RUSSIA and won also BEST OF BREED!!! Congratulation and many thanks!

26.7.2009 Minulý týden v pátek jsem slavila svátek:-) celý den jsme si užívali s psíčky u vody a večer proběhla oslava. Moc děkuji také všem přátelům, protože gratulace a dárečky mi chodily ještě celý víkend :-) Pár fotografií z oslavy a plavání s Wapíkem, Dráčou a Keyem, který ve svých 8,5letech poprvé plaval, naleznete ZDE Last week on Friday we spend all day with our dogs and we enjoyed swimming. On the evening we celebrated my name-day. Some photos you can see HERE

25.7.2009 Nová stránka pro náš čerstvý import z Norska Blå Mandag´s INCREDIBLE STARS ACRO "Dave" v sekci PSI
Nový import Dave
New page for our fresh import from Norway Blå Mandag´s INCREDIBLE STARS ACRO "Dave" in section MALES

Některá sladká miminka bíglů v chovatelské stanici FALLCAT stále hledají nové majitele! Jejich odběr se blíží:-) Více na www.fallcat.net

Some of beautiful beagle puppies in FALLCAT kennel are for sale :-) More on www.fallcat.net

 

Aktualizován HANDLING updated

19.7.2009 NVP Mladá Boleslav: MARTIN poprvé v dorostu, kde jako nejmladší ze 3 psů získal VN 2 a krásný posudek!!! ENDY podruhé ve tř.mladých, jako druhý nejmladší ze 4 psů získal CAJC a později i Junior BOB (Nejlepší mladý plemene) a v závěrečných soutěžích Junior BIG 2-4! Endík je před dokončením Klubového junior šampiona a čekatel Českého a Slovenského junior šampiona :-) SAM CAC a Národní vítěz!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Moc děkujeme panu rozhodčímu za skvělé výsledky!!! Naháčci také dopadli skvěle - TERRI v šampionech získala další CAC, který ji chyběl k dokončení ČESKÉHO GRAND ŠAMPIONA!!!! Moc díky Martinu Bastlovi za skvělé předvedení!!! ALIS získala v mezitřídě známku Výborná a náš nový přírůstek z Norska "DAVE" (jeho stránku připravuji) se předvedl v dorostu a na své první výstavě ze 2 psů získal VN 1 a přestože se mnou byl jen pár hodin, choval se naprosto skvěle!!! Úspěšná byla i sobotní výprava - psi pod mým vedením získali spousty skvělých ocenění :-) Report a spousty fotografií připravuji!!!

CAC Mladá Boleslav : MARTIN was the first time in puppy class and he was the youngest here. From 3 males he won Very promissing 2nd and get very nice judgement!!! ENDY was second time in junior class and from 4 males he become Junior winner, later Junior BOB and in final competitons Junior BIG 2-4!!! He need last Junior winner for Club junior champion and is candidate to Czech and Slovak Junior champion!!! SAM won CAC and National winner (Best male)!!!!!!!!!!!! My cresteds were successful also - TERRI won last CAC for CZECH GRAND CHAMPION!!!!! Many thanks to Martin Bastl for great handling of her!!! ALIS was Excellent in intermediall class and my new male from Norway "DAVE" (his page soon) was on the first show, in puppy class won Very promissing 1st from 2males!!! Dogs under my handling were very successful on Saturday also :-) Report and a lot of photos soon!!!

15.7.2009 Dokončena reportáž a spousta fotografií z NVP Košice Finished report and a lot of photos from CAC show in Kosice

14.7.2009 CAC Košice, SK - SAM získal první CAC na Grand šampiona SK, BOB a BEST IN GROUP II!!!!!!!!!!! MARTIN na své druhé výstavě v životě VN 1 a v obrovské konkurenci všech štěňátek v závěrečných soutěžích vybojoval první místo a titul BEST IN SHOW baby!!!! ENDY se předvedl poprvé ve třídě mladých a u přísného rozhodčího získal s přehledem CAJC a Junior BOB!!! TERRI v šampionech porazila svou konkurentku a získala CAC - k dokončení šampiona SK ji chybí poslední CAC nebo r.CAC! A o BOB zůstala v nejužším výběru jako jediná fena z obou variant naháčků, takže si ještě připsala titul Nejlepší fena!!! Další skvělé úspěchy v reportáži, kterou připravuji.........

CAC Kosice, SK - SAM won CAC, BOB and BEST IN GROUP II!!!!!!! MARTIN on his secon show in his life won baby BEST IN SHOW!!!!! ENDY was first time in junior class and won CAJC and Junior BOB!!! TERRI won CAC and Best female from all cresteds (both variants)!! Report and a lot of photos soon......

Skvělé zprávy se k nám donesly z Polska, kde na MVP ve Warszawe získal v pátek 10.7. otec MARTINka - Ch.BIS Symarun´s Look Our Drarcus ve velké konkurenci u Izraelského rozhodčího další BOB a v neděli 12.7. se stal z více než 3000 psů opět vítězem BEST IN SHOW!!!! Jsme moc pyšní na našeho chlapečka MARTINka, který následuje svého otce již od štěněčího věku:-)
 

CACIB Warszawa, Poland: father of our MARTIN - Ch.BIS Symarun´s Look Our Drarcus won on Friday 10.7. BOB under judge from Israel :-) and on Sunday 12.7. he won BEST IN SHOW again, from more than 3000 dogs!!! We are so proud that MARTIN follow his father from puppy age:-)

10.7.2009 Konečně jsme dostali fotky z výstavy syna našeho SAMa -  Saffron Sherhy Bad Boy, který na svých prvních výstavách získal 2x JCAC a je před dokončením junior šampiona Ruska!!! Více na stránce potomků SAMa - najdete tu i nové fotky jeho holek z Provocativo!!!

We recived photos of SAM´s kid - Saffron Sherhy Bad Boy, he was on his first shows and won 2 Junior CAC and need last for Junior champion of Russia!!! More on SAM´s kids page - new photos of his girls from Provocativo also!!!

9.7.2009 Malý Kej má zase nové fotky, roste do krásy a jeho strýček KEY je na něj právem pyšný :-) Maly Kej i jeho sourozenci stále hledají nové majitele! Více na www.fallcat.net
holkykluciBasic Key Fallcat
Small Key (Beagle) has new photos and is growing up very well. His uncle - our KEY is proud to him :-) Small Key and his brothers and sisters are looking for new owners! More on www.fallcat.net

3.7.2009 Endík byl s námi trénovat v Brně a proto nemá smysl dále tajit jeho identitu:-) navíc, je jako by otci z oka vypadl :-) Má proto svou stránku v předělané sekci PSI, kde taky brzy najdete můj nový import!!!

Endy was with us in Brno for training so his name isn´t secret now:-) His personal page you can find in section MALES - here will be soon my new import

2.7.2009 Dokončena reportáž z CACIB Brno :-) Finished report from CACIB Brno :-)

Fotografie BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro z jeho premiéry ve třídě mladých, kde získal CAJC a BOB:-))) Photos of BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro from his first show in junior class - he won Junior winner and BOB:-)))

30.6.2009 Připravuji reportáž z MVP Brno,kde jsme měli skvělý úspěch: SAM získal ve velké konkurenci zahraničních psů CAC, CACIB a BOB!!! V závěrečných soutěžích se u neznámého italského rozhodčího probojoval mezi mnoha krásnými psi na třetí místo a získal tak ještě BEST IN GROUP III !!!!!!!!!!!! MARTIN měl svou výstavní premiéru! Vše skvěle zvládl, ve třídě štěňátek získal Velmi nadějný 1 a nádherný posudek!!! Po druhé v životě se vystavovala také moje All Exclusive Stars Acro naše "ALIS" a v mezitřídě získala CAC!!!!!!!!!!!!! TERRI v šampionech V3! Více již brzy!
Báječně si vedl také můj chlapeček BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro "Morčátko" na výstavě v Řecku, kde se poprvé předvedl ve třídě mladých a získal CAJC + BEST OF BREED!!!!!!!!!!! Foto brzy!
A poslední novinkou je, že další SAMův syn Saffron Sherhy Bad Boy se zúčastnil svých prvních dvou výstav v životě, konaných v ruském  St.Petersburgu a získal 2x CAJC!!!!! Máme velkou radost z úspěchů Samíka i jeho dětí!!! Foto také brzy!!

CACIB Brno: SAM CAC, CACIB, BOB + BEST IN GROUP III !!!!!!!!!!! MARTIN on his first show in life won Very promissing 1st in puppy class and get very nice critique!!! The second time in her life was on show my All Exclusive Stars Acro naše "ALIS" and in intermedial class won CAC!!!!!!!! TERRI Excellent 3rd in champion class! More soon!
Great success had on show in Greece my boy BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro "Morčátko"! He was the first time in junior class and won Junior winner and BEST OF BREED!!!!!!! Pictures soon!
Last news... SAM´s son Saffron Sherhy Bad Boy was on 2 shows (first time in his life) in Russia, St.Petersburg and won 2x Junior winner!!! We are very happy and proud to SAM´s kids!!! Photos soon too!!

23.6.2009 Skvělý úspěch v Klatovech i v polském Szczecině najdete ve výstavách. Aktualizovala jsem sekci Handling!!!

17.6.2009 Štěňátek od Ofi se bohužel nedočkáme, protože Ofinka se rozhodla, že si nebude huntovat postavu a miminka vstřebala :-( Spojení budeme do konce roku opakovat!!! Jako náplast jsem si pořídila nového pejska "Endyho" - rozhodně se nebudu tajit jeho fotografiemi a videem, ale jméno zůstane ještě chvíli tajemstvím :-)))

We wouldn´t have puppies because Ofi absorbed all puppies :-( I will do this parents combination on the end of this year again!!! And I have new male "Endy" - I show you his picturese and new video, but his name is now secret:-)))

 

10.6.2009 Mám novou knihu návštěv, najdete jí na hlavní stránce... Všechny, komu se u nás líbí, prosím o milý vzkazík:-)
I have new guestbook on main page... If you enjoy my website, please sign it:-)

9.6.2009 MARTINek má nové fotografie a video :-) MARTIN has new pics and video:-)

6.6.2009 První červnový víkend jsme si udělali "mateřskou dovolenou":-) přestože se konalo několik výstav, rozhodli jsme se zůstat s našima těhulkama doma...
Kačenka usoudila, že se zbaví bříška co nejdříve, takže se "Basic" miminka narodila již 2.6. Jsou to pěkní buřtíci, kteří krásně přibývají na váze. Náš KEY je strýček jediného trikolorního chlapečka ve vrhu BASIC KEY FALLCAT, takže o něm ještě uslyšíte i z mého webu:-)))))) více na www.fallcat.net
Basic Key Fallcat
First week-end in June we spend at home with our dogs, because our pregnant females had their termin on this time... Kacenka decided to get rid of her big stomage and "Basic" litter was born 2nd June! Puppies are beautiful and grow up very well. Our KEY is uncle of one tricolour boy BASIC KEY FALLCAT, so I will inform you more about this boy:-))))))) more on www.fallcat.net

3.6.2009 Bratr našeho CHICA - SAFFRON SHERHY XCELLENCE FOR ME "MIKA" se stal Evropským vítězem mladých a v závěrečných soutěžích se na této prestižní výstavě umístil jako BIS Junior 4.místo. BOB získal pes DEBEAUX RUSSIA WIV LOVE, který je synem psa SAFFRON SHERHY KING FOR UK FOR DEBEAUX. Což jen dokazuje, jak je tato chovatelská stanice úspěšná po celé Evropě, neboť i Evropské vítězky z let 2005 a 2008 pochází z této stanice. 
fotografie Miky ve věku 7měsíců   Mika at 7months

CHICO's brother SAFFRON SHERHY XCELLENCE FOR ME "MIKA" won European junior champion 2009 and in final competition was BIS Junior 4th place. BOB on this prestige show won DEBEAUX RUSSIA WIV LOVE who is son of SAFFRON SHERHY KING FOR UK FOR DEBEAUX

28.5.2009 Dokončena reportáž z Litoměřic, kde najdete spoustu fotografií! Finished report from Litomerice with a lot of photos!

26.5.2009 Můj chlapeček z B vrhu  BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro "Morčátko" se zúčastnil své první výstavy! Hned vlastně dvou najednou - v řeckém městě Marathon kde ve třídě dorostu získal první den od přísné irské rozhodčí jen nadějnou, protože ve velkém horku a po neomaleném zacházení od rozhodčí si nechtěl nosit příliš ocásek nahoru. Druhý den si to ovšem vynahradil a s VN 1 získal taky Puppy BOB:-) moc moc moc děkuji majitelům za opravdu skvělou péči o něj i za krásné fotografie! Morčátko si užívá života na zavlažované zahrádce a v posteli se svými pániky:-)

My little boy from B litter BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro "Morcatko" took part on his first shows! In Greece, Marathon town he was in puppy class and first day was only promissing because was very hot and judge from Irland was very hart in touching dogs and Morcatko didn´t want to have his tail up. Next day he won Very promissing and Puppy BOB and he was very happy with tail up:-) Many many many thanks to his owners for beautful care which you give to him and also for nice pictures! Morce enjoy his life on the garden and in the bed with his owner:-)

25.5.2009 Po výstavě v Litoměřicích jsme si odpoledne užívali legraci na překážkách agilit u nás na zahradě:-) Skákal nejmladší MARTIN, náš interšampion SAMÍK i veterán KEY:-)))
Martinek Samík na skočcetunel no problem:-) Key skáče i v 8letech s nadšením
After show in Litomerice we had fun on our garden - agility:-) Enjoy it our baby MARTIN, interchampion SAM and veteran KEY:-))) more photos soon!

24.5.2009 MVP Litoměřice: SAMÍK získal ze třídy šampionů další CAC a přidal ještě CACIB!!!:-) CHICO byl výborný 2 ve tř.mladých:-) Reportáž již brzy:-) CACIB Litoměřice: SAM won CAC + CACIB from champin class!!:-) CHICO was Excellent 2nd in junior class:-) report soon:-)

19.5.2009 Dokončena reportáž z Jelení Gory a aktualizován HANDLING 
EMIL BIG!!!
 
Finished report from show in Jelenia Gora  and updated HANDLING

14.5.2009 Dokončena reportáž z MVP Bratislava!!! Finished report from IDS Bratislava!

11.5.2009 SAMÍK je INTERŠAMPION!!!!!!!
Na 2x CACIB Bratislava získal 2x CAC, 2x CACIB, kvalifikaci na Cruft 2010, BOB, res.BIG a dokončil Slovenského šampiona a zároveň INTERŠAMPIONA!!!!! Ve 28měsících má 14šampionátů, včetně toho nejvyššího:-)))))
 

SAM is INTERCHAMPION!!!!!!!
On Duo CACIB Bratislava he won 2x CAC, 2x CACIB, Cruft´s qualification 2010, BOB, res.BIG and finished Slovak Champion and INTERCHAMPION!!!!!!!!!! In 28months he has 14 champions certificate also with the most important Interchampion:-))))))

Ale dokončení Samíkova interšampiona a zisk dalšího šampionátu nebyl zdaleka jediným úspěchem na Duo CACIB Bratislava... Australský ovčák EMIL získal pod mým vedením...
 2x CAJC, 2x BOB, BIS Junior 3, BIG 3 také BEST IN GROUP + BEST IN SHOW

4.5.2009 Dokončena reportáž a výsledky s fotografiemi z MVP Praha  CHICO má nové fotografie ve věku 10,5měsíce :-)))))

Finished report and results with photos from IDS Prague
  CHICO has new pictures at 10,5months:-))))

3.5.2009 MVP Praha: SAMÍK opět válel... získal ze 3 psů v šampionech CAC a přidal ještě res.CACIB!!!:-) bilance vítězství se tak zvýšila na 10:6:-)))))))) CHICO zvítězil ve třídě mladých a získal svůj první CAJC ze 4 psů! TERRI s Martinem vybojovala v šampionech druhý CAC na Grand šampiona!!!
CACIB Prague: SAM again won CAC from 3 champion males and res.CACIB:-) !!! CHICO won in junior class his first title CAJC from 4 males! TERRI with Martin won her next CAC for Czech Grand champion!!!

1.5. 2009 se SAMÍK stal opět tatínkem... v chovatelské stanici Provocativo se mu narodily 2 holčičky:-))))))))) Na stránce potomků SAMA jsou také nové fotografie jeho syna v Rusku!
Saffron Sherhy Bad Boy
 
SAMÍK is father again... in Provocativo kennel he has 2 girls:-))))))) we have new photos of his son from Russia - see SAM´s kids page!

30.4.2009 Bohužel lidská závist a zloba je opět tady... po dalším neúspěchu na MVP České Budějovice nemůže jistá chovatelka přenést přes srdce, že je SAM lepší než její pes, což potvrdil další rozhodčí:-) dokazuje to úspěšnost Sama ve "vzájemných soubojích" obou psů, kdy Sam zvítězil nad daným psem 9x a to několikrát již ze třídy mladých, a poražen byl 6x. Já osobně si myslím, že oba psi jsou velmi kvalitní, záleží jen na vkusu rozhodčího! Nicméně opět na svém webu vypisuje lži! Citace: "...K zakrytí nerovného hřbetu s přilepeným ocasem je třeba velmi rychlý pohyb, to naštěstí není náš případ, takže jsem předvedla Charlyho jako vždy, ale více oslovily mrskající se nožičky ! I ve statice opět Charly bezchybně stál sám a druhý pes opět bez držení přizvedlého ocasu ani náhodou..." konec citace. Nikdy v životě na mého psa nesahala, takže nemůže vědět, zda hrb má nebo ne!!! Myslím, že každý si udělá obrázek sám z následujících fotografií (fotografie jsou od majitelky psa, protože vyfotit někde psa ošklivě, to umí každý, proto jsem zvolila foto, kterými se dokonce chlubí!), kde jsem si dovolila udělat tlustou červenou čáru, jak by měla rovná hřbetní linie vypadat... Navíc, Samík je výstavu od výstavy hodnější a jeho předvádění se se stává profesionálnějším, takže přidržování ocasu je teď už více méně výjimečné:-)

Jsem ráda,že se Sam líbí! Většina rozhodčích upřednostňuje jeho dokonalý pohyb! Přesto věřím, že ve svých 28měsících má vše ještě stále před sebou:-) vždyť dokončených 12.šampinátů v tak nízkém věku je slušná bilance ne?:-))) teď máme před sebou první možnost dokončit Interšampiona na MVP v Praze, ale nechme se překvapit, jak vše dopadne, rozhodně je to pro Samíka možnost první, nikoli poslední:-))))) Díky také všem, kdo nám držíte palce a od koho nám chodí upřímné gratulace:-) jasně, že se nedáme:-)))))

29.4.2009 Dokončena reportáž z MVP České Budějovice! Plánuji další zajímavé spojení Shih Tzu - více v sekci štěňata, plány!
Finished report from CACIB České Budějovice! I´m planning next interesting Shih Tzu puppies - more in puppies section, plans!

28.4.2009 SAMÍK je nový ČESKÝ GRAND ŠAMPION!!! Na MVP České Budějovice získal CAC a res.CACIB za polským psem:-)
CHICO byl v mladých V4 ze 6 psů a TERRI res.CAC v šampionech. Bessinka získala ve tř.mladých známku výborná:-)

Sam is now CZECH GRAND CHAMPION!!! He won on CACIB Česke Budejovice Excellent 1st, CAC and res.CACIB behind Polish male:-)
CHICO was Excellent 4th from 6 junior males and TERRI won res.CAC in champion class. Best of Stars Acro was Excellent in junior class:-)

22.4.2009 Můj nový chlapeček MARTIN (čte se prosím anglicky, čili Martyn, třeba jako zpěvák Ricky Martin...) má svou stránku... najdete jí v sekci Psi, budoucnost:-) na jeho stránce najdete také krátké video! Dokončila jsem report z výletu do Czestochowa!

My boy MARTIN has personal page... you can see it in section Males, future:-) on his page you can see also short video!!! I finished report from Czestochowa!

21.4.2009 Skvělý úspěch na NVP Czestochowa..... TERRI získala V1, CWC a tím dokončila Polského šampiona!!! dále přidala titul Nejlepší fena a BOB!!!v závěrečných soutěžích se probojovala do užšího výběru 5psů v IX.FCI skupině!!! Více o našem skvělém úspěchu již brzy!!! Navíc, náš nový chlapeček Martin je již doma a předčil všechna moje očekávání - je dokonalý:-)))))))))))))))))))))))) Moc díky Rafale!!!

Great success on Nat.show in Poland, Czestochowa... TERRI won CAC and finished Polish Champion!!! she become Best female and BOB!!!in final ring she was in top 5 in IX FCI group!!! More about our successes soon!!! And our new boy Martin is at home - he is absolutely perfect! Many thanks Rafal!!!

17.4.2009 Reportáž, kompletní výsledky a více než 400fotek z Klubové výstavy Shih tzu Report, full results and more than 400 photos from Club show Shih Tzu

Bessinka (Best of Stars Acro) si užívá jaro se vším všudy:-) ona i její kamarádka Ziruška se koupou venku:-))))) Děkujeme majitelům za poslání fotek i péči o Bessi! We have new photos of our Best Of Stars Acro. She enjoy Spring with her friend Zira:-)))))))) Thanks for nice pictures!

Bobbi (Bombastic Sampan Stars Acro) se již také opaluje na prvních slunečních paprscích:-))))) i on se svým kamarádem Hardym se vyhřívají venku! Také moc děkuji za fotky i lásku, kterou u vás Bobbi má! I have new photos of Bombastic Sampan Stars Acro! He loves first sunlight and his friend Hardy also:-))) Thanks for picutres!

14.4.2009 Dokončena reportáž z NVP Ostrava a aktualizován HANDLING Finished report from Nat.show Ostrava and updated HANDLING

13.4.2009

12.4.2009 Klubová výstava Praha:  SAM získal ve třídě vítězů ze dvou psů CAC. K dokončení Grand šampiona Čech mu chybí jen malý krůček:-) v závěru v boji o BOB se stal druhým nejlepším psem klubové výstavy!!! Náš mladý pes CHICO se po druhé předvedl ve třídě mladých, kde byl opět jako nejmladší a v konkurenci 5 psů skončil na krásném druhém místě!:-) KEY se předvedl po dvou letech na výstavě, se sestřihem "na lvíčka" se prezentoval ve třídě mimokonkurenci, získal krásnou kokardu a z úst rozhodčího zněla chvála na jeho krásnou hlavu a dokonalou stavbu těla:-))) 

Club show Prague: SAM Exc.1st CAC and Second Best MALE on club show! CHICO Excellent 2nd from 5 males in class! KEY was after 2 ys on show and we show him in class for cut dogs :-) it was very funny, he  still loves showing and judge admired his nice head and perfect body!:-)

5.4.2009 NVP Ostrava: TERRI získala V1, CAC a načala si tak Grand šampiona!:-) SAM V2, res.CAC ze 3 psů a CHICO  poprvé ve třídě mladých jako nejmladší získal Výborný 3 z 8!!!!!!! NVP Ostrava: TERRI Exc.1st, CAC, SAM Exc.2nd , res.CAC and CHICO  first time was in junior class (the youngest from all 8dogs in class!!!) was Excellent 3rd!!!!!!!

1.4.2009 Všem dnes úsměv na tváři přeje smečka STARS ACRO :-))))))))))) We wish you have a fun today:-)))))))))))

Nová fotka přišla od našeho chlapečka z Norska - American Dream Stars Acro "Martin" roste do krásy a my moc děkujeme:-) Jeho sestra, All Exclusive Stars Acro naše "Alis" konečně shodila zimní kabát a má nové fotografie, tady je jedna z nich, více později!
American Dream Stars Acro "MARTIN"All Exclusive Stars Acro "ALIS"
New photos we recived from Norway - American Dream Stars Acro "Martin" is nice young boy. Many thanks to Anka:-) His sister, All Exclusive Stars Acro our "Alis" has new photos also. Here is only one, more later!

29.3.2009 Barbie Paris také slavila svoje první narozeniny! Slavila se svou rodinou a se svým "nahatým" kamarádem:-) jako dárek dostala slušivé šatičky:-))) je to už krásná mladá slečna, která dělá páníkům radost! Já děkuji za fotografie!!!

Barbie Paris Stars Acro celebrated also her first Birthday with her family and naked friend:-) She get nice and cute dress:-))) Many thaks for nice pics!

26.3.2009 Sliby se mají plnit, takže zde jsou první informace o našem novém importu, který dorazí co nevidět!:-)
Je to sytě zlatobílý chlapeček, kterému budeme říkat "Martyn". V rodokmenu má mnoho krásných a úspěšných jedinců ze stanic Symarun, Ultra, Wingate, Kyaring Thso, Fantasy atd. Martyna otec je překrásný pes s dokonalým pohybem a milou povahou, je importovaný z Canady, ze slavné chovatelské stanice Symarun! Je to velice úspěšný pes, který se stal nejlepším opačného pohlaví (BOS) na speciální výstavě a Nejlepším psem výstavy (BIS) na výstavě všech plemen v Canadě! Ńyní působí na výstavách v Evropě, kde i přes svůj velmi nízký věk získal mnoho krásných titulů. Ten poslední je opět BEST IN SHOW na prestižní výstavě v Katowicích, z 2600psů!!!!! Zde je několik fotek zmiňovaného tatínka! My jen doufáme, že se synáček alespoň trochu potatí:-))))) více již brzy...

Our new male will at home soon. Here are some information about him.. He is dark goldwhite male and we will call him Martyn. In his pedigree is a lot of nice and famous dog from  Symarun, Ultra, Wingate, Kyaring Thso, Fantasy kennels. Martyn´s father is beautiful dog, with amazing movement and kind character, male imported from Canada, from famous kennel Symarun! He is very successful dog, winner of many BEST IN SHOW!Last he did on prestigious show in Katowice from 2600 dogs! Upstairs are some his photos and we hope that our Martyn will similar like his father! Mora soon...

18.3.2009 Další várka foteček mých dětí! Díky všem!!!:-) Next photos of my kids! Many thanks!!!:-)
Besta Cheina Doll Stars AcroBesta Cheina Doll Stars AcroBesta Cheina Doll Stars AcroBesta Cheina Doll Stars Acro
Besta Cheina Doll Stars Acro "Basta" bohužel změnil v Belgii majitele, protože jeho původní majitelka na něj neměla čas. Nyní žije v chovatelské stanici Little Champs a nejen, že skvěle vypadá, ale především se skvěle má:-) Připravují ho také na pořádnou výstavní kariéru:-)
Many thanks to new owners of Besta Cheina Doll Stars Acro "Basta", Little Champs kennel, for take care of him!

Brilliant Shine Stars Acro
Mijka, neboli Brilliant Shine Stars Acro, se má také báječně. Její panička udělala svým miláčkům nové stránky, takže nyní můžete Mijku sledovat pravidelně zde www.tichavoda.estranky.cz

Brilliant Shine Stars Acro "Mijka" is doing well. Her owner did new website, you can see more about Mijka here www.tichavoda.estranky.cz

17.3.2009 Dnes slaví své první narozeniny můj B vrh naháčků! Moc děkuji majitelům za vzornou péči o ně i za reprezentaci na výstavách!

My B litter of cresteds celebrated today 1st birthday ... many thanks to all owners for care for my babbies!

Best Of Stars AcroBest Of Stars AcroBest Of Stars Acro
Dostali jsme fotky Bessinky - Best Of Stars Acro, která měla dnes doma oslavu!:-)
We recived photos of Bessi -  Best Of Stars Acro, she celbrated at home today:-)

Around The World Stars Acro
Dodatečně přišly také fotografie Wordíka - Around The World Stars Acro, který slavil se svou rodinou nedávno:-)
Also owners of Wordy - Around The World Stars Acro send his photos!

7.3.2009 Můj A vrh naháčků slaví dnes své první narozeniny... vše nejlepší Aličko, Martine a Wordíku :-)

My A litter of cresteds celebrated today 1st birthday ...  Birthday Alis, Martin and Wordy

4.3.2009 CHICO má nové fotografie ve věku 8,5měsíce! CHICO has new pictures in 8,5months of age

3.3.2009 Dokončena eportáž ze Šampiona šampionů :-) Finished report form Coc in Leszno
Nové fotografie SAMÍKA na jeho stránce
New photos of SAM on his page

2.3.2009 SAMÍK je šampion Polska!!! Na prestižní soutěži Šampion šampionů získal V1, CWC a Nejlepší pes v rase! Ve svých pouhých 26měsících tak dokončil další šampionát!!!!!!! TERRI se stala druhou nejlepší fenou v rase! Více již brzy!:-) Samík nakryl další fenku:-) doufám, že se můžeme těšit na další štěňátka! Brzy budeme informovat o dalším plánovaném importu!!!

SAM is Polish Champion!!! On Champions of Champion he won CAC, Best male and in his 26months of age he finish next champion title!!!!! TERRI was second-best female in breed! More later!:-)
Sam mated next female:-) we are looking forward to next puppies! Soon I will inform you about my next future import!!!

27.2.2009 V den mých narozenin odcestoval můj chlapeček z B vrhu k novým majitelům! Jeho nové fotografie jsou na jeho stránce v sekci štěňata!

On my birthday went to new owners my little boy from B litter! He lives not so far from me, you will see him on shows and on my website too:-) His new photos are on his page in puppies section:-)

12.2.2009 Reportáž z DUO-CACIB Brno: SAM získal CAC, CACIB, BOB a kvalifikaci na Cruft 2010!!! CHICO 2x zvítězil ve třídě dorostu se známkou VN:-) TERRI 2x CAC a dokončila šampiona Čech!!!!!!!
Report from DUO-CACIB Brno: SAM won CAC, CACIB, BOB and Cruft´s qualification 2010!!! CHICO 2x Very promissing 1st!:-) TERRI won 2x CAC and finished Czech Champion!!!!!!

2.2.2009 Můj chlapeček Happy má nové fotky - více v sekci Aktuální vrh :-) My little boy Happy has new photos - more in actual litter :-)

29.1.2009 Nové fotky Samíkova syna Saffron Sherhy Bad Boy "Sam Jr." :-))) roste do krásy a na výstavách ho budete vídat i tady u nás! Více foto najdete na stránce Samíka potomků!

New photos of Sam´s son - Saffron Sherhy Bad Boy "Sam Jr." :-))) He grows up very well and he will here for some show! More photos you can find on Sam´s kids page
 

 Dostala jsem další fotečky Samíka ze Šampiona šampionů a Trenčína - za ty děkuji Dominice Šusterové :-)
   
New pics of Sam from CoC and Trencin - thanks to Dominika Šusterová :-)

27.1.2009 MVP Trenčín - dokončena reportáž, výsledky a fotografie IDS Trenčín - report, results and photos it´s finished

25.1.2009 SAM ZÍSKAL BEST IN SHOW NA MVP TRENČÍN 2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SAM WON BEST IN SHOW AT INTERNATIONAL.SHOW TRENČÍN 2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TERRI získala ve velké konkurenci CAC a CACIB!!!!!!!!!!!!!!!!! TERRI won CAC and CACIB!!!!!!

20.1.2009 Pár nových fotek mých dětiček:-) Bessinka má dokonce vlastní stránky - www.aris.czweb.org! Paris se chystá na výstavu do Trenčína:-)
Besta Cheina Doll Stars Acro "BASTA"Around The World Stars Acro "WORDÍK"
BEST OF Stars Acro "BESSI" PARIS
Some new photos of my kids:-) And Paris will go to Trenčín show and I wash her :-)

19.1.2009 Šampion šampionů 2008 PRAHA - reportáž, 400fotografií a kompletní výsledky!!!!! Champion of Champions 2008 PRAGUE - report, 400photos and full results!!!!!

17.1.2009 SAM se zúčastnil své první (určitě ne poslední) soutěže šampionů - Šampion šampionů 2008 PRAHA v Top Hotelu Praha!!! Ve svých 2 letech porazil o téměř tři roky staršího psa a stal se Nejlepším jedincem plemene Shih Tzu!!! Moc děkuji panu rozhodčímu Ing.Jančíkovi! Ve finále IX.FCI skupiny se dostal mezi nejlepších 8 psů z 19, kde za sebou nechal všechny překrásné pudly a mnoho jiných krásných šampionů! Skupinu posuzovala paní Jílková, které také děkuji!

SAM took part on his first (not last) Champion of Champions show! CoC Prague in Top Hotel Praha! He is only 2ys old and he become The best shih tzu, won BOB and was group short listed 8 TOP dogs! Many thanks to all judges!

15.1.2009 Reportáž, fotografie a výsledky z NVP Olomouc Report, photos and results from National dog show Olomouc
Nové fotografie Happyho v 12 týdnech - více ve štěňatech-> aktuální vrh Happy has new photos at 12weeks - more in puppies->actual litter

11.1.2009 Národní výstava Olomouc: SAM získal V1, CAC, Národní vítěz a BOB! Stal se tak šampionem České republiky!!!!!
CHICO byl na své první výstavě v životě! Super se předvedl a získal VN 1 + res.BIS DOROST!!!!!!!!!!!! TERRI v šampionech V2, r.CAC a na dokončení Českého šampiona si tak musí ještě chvíli počkat:-) Můj odchov BEST OF STARS ACRO "BESI" se poprvé předvedla ve tř.mladých ve věku 9,5měsíce. Získala Výborná 2 ze 7mladých fen!

TERRI BEST OF

National show Olomouc: SAM won CAC, National winner, BOB and become Champion of Czech republic!!!!!
CHICO
was on his first show in his life! He won Very promissing 1st and res.BIS PUPPY!!!!!!!!!!!! TERRI in champion class won r.CAC...so she has to wait a little for Czech champion:-) My baby BEST OF STARS ACRO was first time in junior class! She is 9,5months old and won Excellent 2nd from 7females in class!

6.1.2009 .   Přáníčka do roku 2009, která nám posílají naši kamarádi, přátelé a známí už přesáhla 540! Here you can find our Christmas cards from our friends for all the best to 2009

... 2008 ...

31.12. SAM dnes slaví druhé narozeniny!!! Vše nejlepší náš chlapečku:-))))) SAM has 2ys today - Happy Birthday my little boy :-)))))

Krásné prožití Silvestra a šťastný Nový rok :-)
Happy New Year 2009:-)

24.12. Krásné a pohodové prožití Štědrého dne bez závisti a zloby, jen s úsměvem na rtech. Všem přeji hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, pohody i splněných přání a hoodně dárků pod stromeček:-) I wish you happy Cristmas Eve!

22.12. Dnes Samíkovi přišel potvrzený Chorvatský šampion!!!!! Je to malý předvánoční dárek:-) We today recived Sam´s Diplom of Croatian Champion!!! :-)

21.12. Moje holčičky v kalendáři pro rok 2009:-))))))) foto Renata Hofmann My girls are in callendary for 2009 :-))))) photo by Renata Hofmann

18.12. Šampion šampinů v Bratislavě - report a fotografie ZDE Report and photos from CoC in Bratislava HERE

Nové fotografie má Be Happy Don´t Worry :-) více v sekci štěňata - aktuální vrh New photos of my puppy Be Happy Don´t Worry :-) more in puppies - actual litter

17.12. Náš nový import Chico má svou osobní stránku naleznete ji v sekci psi - budoucnost, nebo ZDE
 
Our new imported male Chico has his personal page in section males - future, or HERE

16.12. Samík se v pátek stal opět otcem!!!! V Polsku, v ch.st. ASTARTE GOLD se mu narodilo 6 dětí ve skvělém složení 3+3:-) Miminka se mají k světu a dnes nám přišly jejich fotografie! Všechna jsou krásně pravidelně vybarvená v obličeji, mají límce i pěkné barvy na těle :-))))) SAM is father again!!!! In Poland in Astarte Gold kennel were born 6 puppies 3boy+3girls:-) Today we recived their photos!

14.12. DNES PŘILETĚL NOVÝ IMPORT !!!!! ČERVENOBÍLÝ PŮLROČNÍ PEJSEK
NEW IMPORT!!!!!! REDWHITE MALE, 6MONTHS OLD

13.12. Skvěle jsme zakončili úspěšnou výstavní sezónu na 10.plese kynologů v Bratislavě spojeným s šampionem šampionů 2008:-) bohužel ani tady nechyběla závist, zášť a lidská hloupost. Přesto jsme si to krásně užili, skvěle uspěli a report můžete čekat již brzy:-)
We were at Champion of champions 2008, report and a lot of photos soon:-)

9.12. Dokončen report a výsledky z NVP Nowa Ruda  a aktualizován handling Finished report from National show Nowa Ruda and updated Handling

7.12. SAM získal CWC a Nejlepší pes na NVP Nowa ruda:-) ukrojil tak další kus k dosažení Polského šampiona:-) TERRI si šampiona mohla dokončil, skončila však V2 :-(((((

SAM won on CAC show Nowa Ruda in Poland CAC and Best male:-) he need last CAC for Polish champion:-) TERRI was Exc.2nd :-( More about our great successes soon!!!!!!!

2.12. 2x CACIB Zagreb a náš super úspěch ....... SAM získal v konkurenci psů z Itálie, Rakouska, Chorvatska a Slovinska 2x CAC, 2x CACIB, Klubový vítěz 2008, Zagreb winner, SV Evropský vítěz!!! Dále další kvalifikaci na Cruft a stal se ŠAMPIONEM CHORVATSKA!!!!!!!! TERRI v sobotu r.CAC, r.CACIB a v neděli V3. Více v sekci výstavy a handling!
2x CACIB Zagreb and our great success..... SAM won 2x CAC, 2x CACIB, Club winner 2008, Zagreb winner, CE European winner!!! Next Cruft´s qualification and become CHAMPION OF CROATIA!!!!!!!!!
TERRI won on Saturday r.CAC, r.CACIB and on Sunday Exc.3rd. More on Shows and Handling page!

Nové fotografie dětí Samíka na jeho osobní stránce
New photos of Sam´s kids on his personal page
Nové fotografie mého chlapečka v 5,5 týdnech - více v sekci Štěňata -> Aktuální vrh
New photos of my little boy at 5,5weeks of age - more in Puppies -> Actual litter

20.11. Nové fotografie mého chlapečka ve 4 týdnech New photos of my little boy at 4weeks of age

17.11. Předělaná sekce ŠTĚŇATA Updated PUPPIES

16.11. MVP Praha: SAM V1, CAC ze 4 psů v mezitřídě + CACIB!!!! TERRI zvítězila ve třídě otevřené ze 7 fen a získala CAC!!! KIKI v šampionech V1 CAC a DOKONČEN ČESKÝ ŠAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A moje svěřenkyně Queenie získala CAC, CACIB, BOB, res.BIG a dokončila Českého šampiona!!!
CACIB Prague: SAM CAC + CACIB!!!! TERRI won in open class (7females) CAC!!! KIKI in champion class CAC and FINISHED CZECH CHAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! And Queenie Rose Premium Bohemia won CAC, CACIB, BOB, res.BIG and finished Czech Champion!!!
Samík CAC, CACIBTerri CAC ze 7fenKiki CAC a dokončen Český šampionQueenie CAC, CACIB, BOB, res.BIG

14.11. Dnes slaví TERRINKA své druhé narozeniny... TERRI has 2ys today - Happy Birthday ...

3.11. MVP NITRA, SK :  SAM V1, CAC, CACIB - první CAC na Slovenského šampiona a 4. CACIB ze 4.země na Interšampiona:-)
TERRI V1 CAC, res.CACIB, také první CAC na Slovenského šampina a dokončen KLUBOVÝ ŠAMPION KCHN!!!!!!!!!!!!!!
CACIB Nitra SAM CAC, CACIB and TERRI CAC, res.CACIB and Finished CLUB CHAMPION !!!!!!!!!!!!!!!!!

30.10. Vytvořena sekce POTOMCI pro našeho Samíka, protože konečně dorazily fotky chlapečků z Ruska! Sam has his kids page :-)

29.10. Aktualizována sekce PŘEDVÁDĚNÍ  a ÚPRAVA Updated Handling and Grooming

28.10. Klubová výstava Shih-tzu: SAM V2, res.CAC v šampionech! A nové fotografie SAMA na jeho osobní stránce!
 
Club show Shih-tzu: SAM V2, res.CAC in Champion class! New photos of SAM on his personal page!

První fotky mého chlapečka Be Happy Don´t Worry :-) v sekci štěňata First pics of my little boy Be Happy Don´t Worry :-) in puppies section


Nové fotečky mých odchovů z B vrhu - Barbie Paris a Brown Chocolate New photos of my kids from B litter - Barbie Paris and Brown Chocolate

23.10. Dnes se narodil trikolorní chlapeček po Samíkovi a Ledvince "BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro"! Více v sekci štěňata!!!
In my kennel was born male "BE HAPPY DON´T WORRY Stars Acro"! More in puppies section

21.10. NVP Brno: SAM V1, CAC ze 4 psů v mezitřídě! KIKI V1 CAC ze 3 fen v otevřené!  TERRI V1 CAC ze 3 fen v šampionech!
CAC Brno: SAM Exc. 1 CAC (4males in intermedial class)! KIKI Exc. 1 CAC (3 females in open class)!  TERRI Exc.1 CAC (3females in champion class)!
MultiCh.Saffron Sherhy O.K.Stars Acro "SAM"
Nové fotky mi tentokrát poslala majitelka Brilliant Shine "Mii", která se poprvé předvedla na výstavě v Brně ve třídě dorostu a u přísného pana rozhodčího známku Nadějná 2 ze 3 (z celkem 12štěňat nebo dorostenců získala známku VN jen polovina!)
New photos of Brilliant Shine Stars Acro "Mia"

17.10. Kompletní výsledky z EURODOG SHOW 2008 Full results of EUROPEAN Dog Show 2008

14.10. Pár nových fotografií mých odchovů. Moc děkuji novým majitelům za skvělou péči o ně!
Some new photos of my kids. Thanks to their owners for them and great care of my babies!
BESTA CHEINA DOLL "Basta"Basta with his friend:-)BEST OF "Bessi"BessiAMERICAN DREAM "Martin"
 Několik fotek Samíka po koupeli v oleji s podzimní motivací:-) A few photos of my Sam after oil-bath with fall decoration:-)

a Nio při tréninku! and Nio during a training!

12.10. EURO DOG SHOW 2008: SAMÍK (MultiCh.Saffron Sherhy O.K.Stars Acro) získal výborná 2, res.CAC ve velké konkurenci psů z mnoha zemí světa!
SAM (MultiCh.Saffron Sherhy O.K.Stars Acro) won excellent 2nd, reserve CAC on this big show in large competition!

Rižij získal Evropského vítěze VETERÁNŮ!!! Jeho dcera Irina získala titul Evropský vítěz 2008 a jeho pravnuk Never Stop získal ve svých 16měících Evropského vítěze 2008 a BOB!!!!! Jeho vnučka se stala Evropskou vítězkou mladých! Jsem neskutečně pyšná na to, že mám tyto báječné psy ve svých rodokmenech! Děkuji Ludmile za Sampana a za vše, co pro mě dělá! Rižij se nyní vrátil domů, kde už zůstane!
Sampan won European VETERAN winner!!! His daughter Irina won European winner 2008 and his gran-grandson Never Stop won in 16months of age European winner 2008 and BOB (Never stop is grandson also of Primavera)!!!!! I´m so glad to have this beautiful dogs in my pedigrees also! Thanks to Ludmila a lot for Sampan and all, what you do for me!!! Sampan go back home and will stay here!

11.10. Samík si užil s další krásnou šicí slečnou, která přijela z Polska - Ultra Top Astarte Gold:-)
Sam mated nice girl from Poland - Ultra Top Astarte Gold:-)
Ultra Top Astarte GoldUltra Top Astarte Gold

3.10. MVP České Budějovice: SAMÍK CAC, TERRI res.CAC:-) Nové fotografie Sama ve věku 21měsíců na jeho osobní stránce! Aktualizován Handling! Nový přírůstek v naší stanici! Pes NIO ze Zatopené chajdy u nás zůstane na handling na nějaké výstavy než odcestuje do Norska ke své majitelce!

CACIB České Budějovice:
Sam CAC, Terri res.CAC:-) New photos of Sam in 21months of age on his presonal page! Updated Handling!  New male in our kennel! Nio ze Zatopené chajdy will with me for some shows for handling before he will travel to Norway!

26.9. klinki pro fotografie Click for all photos Naše báječná dovolená ve Svojanově Our great and fun holiday in Svojanov

25.9. Samík se dnes ráno stal poprvé otcem!!! V Rusku v ch.st. Saffron Sherhy se mu narodili 2 chlapečci!!!:-) Nám se snad také zadařilo a jak doufám, brzy se nám narodí štěňátka:-)
Sam has his first kids!!! In Russia - Saffron Sherhy kennel, were born 2males !!!:-) I hope I´ll have puppies also :-)

23.9. Reportáž ze Světové výstavy - WDS STOCKHOLM World dog show Stockholm

21.9. 2x CACIB Bratislava  Finished report 2x CACIB Bratislava

20.9. MVP Mladá Boleslav : SAMÍK CAC, TERRI res.CAC, ALIS VN 2
 
Results and photos IDS Mladá Boleslav

29.8. Proběhlo krytí Ledvinky, a když vše půjde tak, jak má, štěňátka se narodí koncem října:-)
MVP Mladá Boleslav - Samík CAC, Terrinka res.CAC a Alis na své první výstavě získala nádherný posudek a známku VN2:-)
Ultra Cute was mated with Sam :-) see puppies page:-)
CACIB Mladá Boleslav Sam CAC, Terri CAC and Alis on her first show get very nice judgement and Very promissing 2nd:-)

19.8. Plánuji štěňátka Shih-tzu - více v sekci štěňata! Samík na CACIB Kursk, Rusko: CAC, CACIB, BOB a BIG!!! Nový šampion Ruska!!!!!!!!!!!!!!! a na mezinárodní výstavě ve Finsku res.CAC, res.CACIB! Díky Irině za jeho prezentaci a už se na něj moc těším doma - i s jeho nevěstou:-)
I´m planning Shih Tzu puppies - see PUPPIES section! Sam won in Russia CAC, CACIB, BOB + BIG and become NEW CHAMPION OF RUSSIA! On CACIB show in Finland he won res.CAC, res.CACIB! Thanks Irina for his showing and I´m looking forward to him!

25.7. MVP Minsk: SAMÍK CAC, res.CACIB a nový šampion Běloruska!!!!!!a také ve svých 19měsících splněny podmínky pro titul  KLUBOVÝ ŠAMPION!!!!! Jeho nové fotografie najdete na jeho osobní stránce v sekci PSI. Sam finished his CLUB CHAMPION at age 19months!!!!! His new photos on his personal page in males section.

 

 

21.7. Velká aktualizace!!! WDS Stockholm: Terri Výborná 5 v mezitřídě z 21fen, Anaiska Výborná 3 v šampionech z 10! NVP Mladá Boleslav: Terri res.CAC ze 4 fen, Kiki V1, CAC!!! MVP Minsk: Samík CAC, res.CACIB a nový šampion Běloruska!!!!!! Děkuji moc Irině za jeho péči a předvedení!!!!! Aktualizace Předvádění
Big updated!!! WDS Stockholm: Terri Excellent 5th from 21females in intermedial class, Anais Excellent 3rd from 10females in champion class! National show Mladá Boleslav: Terri res.CAC from 4females! Kiki CAC!!! IDS Minsk: Sam CAC, res.CACIB and NEW champion of Belorussia! Thanks to Irina for his showing!!! Updated handling

18.7. Rodeo Šiklův Mlýn a náš super den:-) Our trip for fun - horse´s day!

1.7. MVP Brno:SAM V1,CAC, res.CACIB!!!! TERRI CAC!!!!! Kiki po štěňátkách V2:-) 
Sab_brno01.jpg (43459 bytes)

21.6. Klubová výstava Mladá Boleslav - Samík V1, CAC, Nejlepší dospělý pes a v závěrečných soutěžích BIS pes 2.místo za naším Rockem:-)))))))))

16.6. Aktualizován Updated HANDLING

6.6. Nové fotky našich kluků na prodej, nová stránka pro naši fenku ALIS a nové foto SAMPANA  a na jeho stránku přidán certifikát o negativním vyšetření očí New photos of our boys for sale, new page for our female ALIS and new photos of SAMPAN and on his page you can find certificate of clear eye-test
 

31.5. Foto Terrinky z MVP Litoměřice :-) Photos of Terri from Litomerice :-)

28.5. Včera absolvovala TERRI a RIŽIK vyšetření očí u MVDr. Beránka a oba jsou NEGATIVNÍ - i Rižik v 7,5letech, z čehož mám velkou radost!!! Yesterday we were at Dr.Beranek on eye tests with TERRI and SAMPAN and both are CLEAR!!!

26.5.MVP Litoměřice:  SAM V1, CAC, CACIB a BOB!!! TERRI: V1, CAC a nový český junior šampion!!!!! V sobotu 2.místo Senior handling s Rockem!!! V neděli 1.místo Senior handling s Dayem!!! CACIB Litomerice:   SAM: CAC, CACIB, BOB!!!!! TERRI: CAC and finished Czech junior champion!!!

23.5. Reportáž z Klubové výstavy Shih Tzu :-) Results from Club show of Shih Tzu :-)

22.5. Nové fotografie štěňat z vrhu B můžete najít ZDE HERE you can find new photos of B liltter.
                  Nové fotografie štěňat z vrhu A najdete ZDE HERE you can find new photos of A litter

21.5. "Bastík" dnes odjel do nového domova! Bude působit v Belgické chovatelské stanici:-) Basta goes to his new home in Belgium:-)

20.5. VELKÁ AKTUALIZACE BIG UPDATE: Výstavy 2008 Shows - SAM nový šampion Montenegro a junior šampion Chorvatska, od 27.4. také CHOVNÝ PES! TERRI: nová šampionka Montenegro!!!!!
 štěňátka puppies, předvádění handling

29.4. Nové fotky miminek z B vrhu, ve věku 6týdnů, můžete najít ZDE HERE are new photos of puppies from B litter, 6weeks old

22.4. Mezinárodní výstava České Budějovice: SAM V1, CAJC, BOB a užší výběr 6 na BIS mladý pes. Samík tak zakončil svou kariéru ve třídě mladých:-) TERRI: CAJC z 5fen a res.BIS mladá fena!!!!!!!!!!!!

International dog show Ceske Budejovice: SAM
Junior winner, BOB + short selection 6 males on BIS junior. TERRI: Junior winner from 5females and res.BIS junior female!!!!!!!!!

21.4. Nové fotky miminek z A vrhu, ve věku 6týdnů, můžete najít ZDE HERE are new photos of puppies from A litter, 6weeks old

17.4. Nové fotky miminek z A vrhu můžete najít ZDE HERE are new photos of puppies from A litter

16.4. Národní výstava Ostrava: SAM V1, CAJC ze 6psů v mladých, BOB, res.BIS mladý pes a BIG 4!!!!!!!!! Skvělé úspěchy v HANDLINGu: Sunny CAC, NV, BOB, BIG, BOD a r.BIS!!!!!!!!!!!!!!!!!

National show Ostrava: SAM
Junior winner from 6males in class, BOB, res.BIS junior male and BIG 4th!!!!!!!!!!! Great success in handling: Sunny won CAC, NV, BOB, BOG, BOD and res.BIS!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.4. Nová fota miminek z B vrhu ve věku 16dní ZDE HERE are new photos of puppies from B litter

2.4. Nová fota miminek z A vrhu ve věku 25dní ZDE  
MVP Lucembursko  - TERRI CAJC z 8fen, nominace na Cruft´s 2009 a JUNIOR ŠAMPION LUCEMBURSKA!!!

Klubová výstava Mladá Boleslav - SAM V1, CAJC ze 6psů v mladých, Klubový vítěz mladých, BOB a ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION!!!

New photos of puppies from A litter HERE!
CACIB Luxembourg - TERRI Junior winner from 8females in class, Cruft´s qualification 2009 and LUXEMBOURG JUNIOR CHAMPION!!!
Club show Mladá Boleslav SAM Junior winner from 6males in class, Club junior winner, BOB and CZECH JUNIOR CHAMPION!!!!!

24.3. MVP Praha - SAM V1, CAJC z 5psů v mladých a tím také získal kvalifikaci na Cruft´s 2009!!! Nové fotky miminek z A i B vrhu!
B vrh 5dníA vrh 14dníSamík
Int.show Prague - SAM Junior winner from 5males in class and Cruft´s qualification 2009!!! New photos of puppies A + B litter!

18.3. Pariska se včera stala maminkou 6 nádherných štěňátek!!!!! Více info v sekci štěňata Yesterday were born 6beautiful puppies from Paris and Sampan! More information in puppies section

12.3. Foto z Grazu a aktuální fotky miminek i se spokojenou maminkou!!!:-) Photos from Graz and actual photos of my puppies with her mother:-) !!!

10.3. Zatímco novopečená maminka Kikinka se doma starala o dětičky, jejich pyšný otec slavil úspěchy v Rakouském Grazu!!! Rižik získal ocenění V1, VeteranBesster a BOB!!! Terrinka v mezitřídě r.CACA:-) fotky z výstavy budou později, zatím se můžete potěšit z našich štěňátek:-)
HA fenka (vlevo) a 2 HA pejsci

International dog show in Graz - Sampan won Excellent 1st, Veteran winner and BOB!!! Terri in intermedial won r.CAC! Photos soon, now you can see photos of our new puppies!

8.3. MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!!! Kiki porodila 3 krásná zdravá nahatá štěňátka!!! Světlého HA pejska, červeného HA pejska a jednu velkou světlou HA fenku!!! Více info v sekci štěňata
WE HAVE PUPPIES!!!! Kiki has 3 beautiful healthy and hairless puppies!!! Creamy HA male, red HA male and one big creamy HA female!!! More information in puppies section
 

7.3. 2x CACIB Zagreb: TERRI 2x CAJC, Junior BOB a dokončen CHORVATSKÝ JUNIOR ŠAMPION!!! SAM 2x CAJC, 2x Junior BOB, 2x BOB a splněny podmínky pro KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION!!!
Rižik na šampionu šampionů Chorvatska Finéle TOP 32 šampionů! Více ZDE
TERRI 2x Junior winner, Junior BOB and finished CROATIAN JUNIOR CHAMPION!!! SAM 2x Junir winner, 2x Junior BOB, 2x BOB and finished CLUB JUNIOR CHAMPION!!! Sampan on Champion of Champions Croatia in Final TOP 32dogs! More HERE

27.2. Šampion šampionů LESZNO: TERRI CWC, Nejlepší fena v rase a BOB!!!!!!!!! Rižik Druhý nejlepší pes v rase!!

23.2. Kikinka už má velké bříško a všech výhod budoucí matky si náležitě užívá...:-) Actual photos of Kiki :-)

18.2. Dnes jsem se vrátila z prodlouženého víkendu, který jsem si skvěle užila, z části v Sušně, u své nejlepší kamarádky Kačenky, a z části opět u Martina ve Snopoušovech! Vše začalo v pátek skvělou oslavou u Kačenky v práci, kdy se slavili 2.narozeniny jejího premiérového vrhu border kolií. Majitelka Angela Lucka upekla skvělý dortík, "Enží" se svou čtyřnohou rodinou zapózoval a já, Kačenka a Lucka jsme si na něm pochutnaly:-))) Večer jsme se s Kačenkou trochu zkulturnily a vyrazily na kynologický ples do Benátek nad Jizerou, pořádaný místním cvičákem, který Kačenka pravidelně navštěvuje. Užily jsme si skvělou zábavu a dokonce vyhrály v tombole:-))))))) V sobotu jsem se pak přesunula za Martinem a strávila krásný zbytek víkendu až do pondělí ve Snopoušovech. Vyrazili jsme také za kulturou do kina a hned na dva filmy:-) konala se opět procházka s pejsky a foťák nesměl chybět:-) ale hlavně jsme si užili spoustu zábavy;-) Kačence i Martinovi moc děkuji za vše... těším se na další setkání třeba ve Zhoři!
Oslava narozenin!!!!! Korynka je skokan:-))) Skupinka pejsků v chovatelské stanici Fallcat - jen Kačenka je na dovolené a na foto chybí.. Korynka a Dráček Bazzulka :-)

Ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost Parisky! Viděli jsme 3 štěňátka:-) Více v sekci štěňata! Paris is pregnant!!! More in puppies section!
 
Štěňátka po našem Ryžikovi také očekávají v chovatelské stanici Nezkrotná markýza, kde ultrazvuk potvrdil březost u fenky Ch.Lada Modrý květ! Rižikovo krytí je tak u nás 100%, protože všechny 4 jím nakryté fenky čekají štěňátka! All females mated with Sampan are pregnant:-)))

16.2. Za Rižikem přijela další nevěsta, tentokrát ze Slovenska, a úspěšně proběhlo krytí fenky Ch.Family Song's Ula. Female Ch.Family Song´s Ula was successfully mated to Sampan:-)

12.2. Aktualizována sekce MEDIA Updated  MEDIA section :-)

11.2. MVP Brno: SAM Výborný 1, CAJC (v konkurenci 4psů) a BIS junior pes 4.místo (z 35psů!!!). TERRI Výborná 2 v konkurenci 5fen!!! Získala jsem první místo v soutěží Senior Handling!!!!!!!!!!
Aktualizován handling! Nové fotografie SAMA na jeho osobní stránce.

MVP Brno: SAM Excellent 1, Junior winner and BIS junior male 4th!!! TERRI Excellent 2nd in junior class from 5females!!! I won Senior Handling!!!!!!!!
Updated Handling! New photos of SAM on his personal page!

5.2. Ultrazvukové vyšetření dnes potvrdilo březost Kikinky! Byly vidět 4kuličky:-) Začátkem března tedy očekáváme miminka!!! Více v sekci štěňata!

Kiki is pregnant!!! On the start of March we´ll have puppies!!!More in puppies section!

4.2. Skvělý víkend jsem strávila ve Snopoušovech u Plzně u Martina a jeho psí rodiny Fallcat :-) Užili jsme si zábavu s psojíky, krásného počasí i relaxu. Ale nelenošili jsme stále - procházka, trénink na výstavy a udělali jsme tyto krásné nové fotečky Korálka a Dráčka... Korálek je čím dál hezčí a moc šikovný - běžet s ním je radost a už se těším na jeho start ve výstavním kruhu. Dráček je rozený model, staví se úplně sám a v pohybu vypadá jako když letí... Takový malý velký pes, který zdědil vše po svém otci a dědečkovi dohromady:-)
Korálek je rozený model!
Také Bazz trpělivě snášel moje učení se správného "bíglího" postoje, za to ho pak čekala Martinova náruč a pusinka;-)

Moc děkuji za poskytnutý azyl na víkend a těším se, že to brzy zopakujeme! Více najdete také na stránkách ch.st. Fallcat.
Last weekend I visited my friend Martin and his dog´s familly Fallcat :-) I had beautiful time full of fun, dogs and relax...  we made nice photos of aussies:-) Koral is growing up to beautifull dog and Dragon is top-model already:-) I tried to show Beagle...it was so funny, and after Buzz get a lot of kisses;-) Thank you very much for amazing weekend and I´m looking forward to do it soon again! More on Fallcat home page.

3.2. Fenka Lucy Pupo-Haichi bude mít štěňátka po našem Rižikovi, potvrdilo to ultrazvukové vyšetření. Female Lucy Pupo-Haichi mated with our Sampan is pregnant!!!

1.2. Terrince dnes přišel diplom jejího prvního, ale určitě ne posledního, JUNIOR ŠAMPIONA SLOVINSKA!

27.1. MVP Trenčín: TERRI  výborná 1, CAJC ze 4fen!!!!! o BOB byla v užším výběru spolu s Oliverem Modrý květ, který pak BOB získal a CACIB fenou Polly Pupo-Haichi. Dá se tedy říci, že byla také Nejlepším mladým jedincem plemene! Dále se pak ve veliké konkurenci mladých fen dostala do užšího výběru nejlepších 12!!!!! PARIS získala ve třídě šampionů výborná 1 a titul CAC nad fenou Nikyta Modrý květ a k dokončení šampiona Slovenska jí chybí poslední CAC!!! Aktualizován Handling
Více fotografií naháčků najdete také ZDE More photos are HERE
TERRI
Excellent 1, Junior winner, Short Choice BOB and Short Choice 12 females in BIS Junior female!!!!! PARIS Excellent 1, CAC and need last CAC for Slovak Champion!!!!!!! Updated Handling

23.1. O víkendu jsme se zúčastnili skvělé akce v Top Hotelu Praha Šampion šampionů CZ a vyhlášení soutěže TOP DOG 2007, kde zvítězil náš Rock! Results from Champion of Champions CZ and TOP DOG 2007 all breeds - Rock is Absolut winner!!!

18.1. Také Paris byla úspěšně nakrýtá s Ryžikem :-) Paris was successfully mated to Sampan :-)

16.1. Pariska obdržela diplom KLUBOVÉHO ŠAMPIONA na 344 bodů! Paris is CLUB CHAMPION NOW!

15.1. Aktualizován handing. Report z 2x CACIB Ljubljana ZDE HERE report from 2x CACIB Ljubljana, updated handling

12.+13.1. 2x CACIB + CAC Ljubljana: Terri 3x CAJC, Junior BOB a dokončen Slovinský junior šampion!!!!!!!
2x CACIB and CAC shows in Ljubljana: Terri 3x Junior winner, Junior BOB and finished Junior Champion of Slovenia!!!!!

13.1. NVP Olomouc: Kiki Výborná 2, res.CAC ve třídě šampionů! Děkuji Martinovi za předvedení!!!:-)
National show Olomouc: Kiki Excellent 2nd, res.CAC in champion class. Thanks to Martin for handling!!!:-)

6.1. Kikinka byla úspěšně nakrýtá :-) doufám, že se dočkám krásných dětiček:-) KIKI was successfully mated to Sampan

1.1. Internetová přání od našich přátel Christmas gretings from our friends

 

...2007...

31.12. Šťastný nový rok 2008 Happy New Year 2008

27.12. Úspěšně proběhlo krytí fenky LUCY PUPO-HAICHI naším Ich.MultiCh.WW.EW. SAMPAN Basta

24.12. Veselé Vánoce Merry Christmas

19.12.  2x CACIB Vilnus a BÁJEČNÝ víkend ...2x CACIB show in Vilnius and AMAZING weekend...
PARIS získala na dvou mezinárodních výstavách 2x CAC, CACIB, res.CACIB, BOB a stala se šampionkou Litvy!!!!!

PARIS is NEW Lithuanian Champion !!!She won 2x CAC, CACIB, res.CACIB, BOB and short selection in Group!
Zvítězila jsem v profesionální skupině handlerů a později se stala druhým nejlepším handlerem výstavy!:-)
I won proffesional handlers group and next became Second-Best handler on show!:-)

10.12.  Šampion šampionů Bratislava: Rock a Day ve finále... maminka Kikinky absolutní vítězka...a mnoho fotografíí a zážitků:-)  Champion of Champions Bratislava: Rock and Day were in final... mother of my Kiki is absolut winner... and many photos and experiences
foto Gáborfoto Gábor

3.12. Byli jsme se fotit u profesionálky!!!:-) Krásné foto máme od Martiny Trávníčkové, děkuji!!! Více foto v osobních galeriích každého psa! New photos by Martina Travničková. Thanks! More photos in personal galleries each dog!

Přidány fotky z 2x MVP Zagreb - Více ZDE Updated 2x CACIB Zagreb - More HRE

29.11. Přidány fotky z MVP a KV Praha Více ZDE. Aktualizován handling Updated handling and new photos from Int.show and Club show in Prague more HERE

26.11. 2x CACIB Zagreb - Terri V1, PRM = CAJC CRO, Zagreb junior winner 2007!!!

22.11. Aktualizována sekce PSI, ŠTĚŇATA, Odkazy, Úprava a Předvádění Updated males, puppies, links, grooming and handling

21.11. Rižik je zase s námi!!!:-) Na MVP Praha si dokončil Český šampion!!!
Paris v sobotu úspěšně absolvovala bonitaci a je chovná!!!:-) Kikinka se zúčastnila měření a také s úspěchem, neboť je to 30.chovný jedinec z ch.st. z Haliparku!!!!!
Super úspěšný víkend v Praze - Terri CAJC, Nominace na Cruft 2008!!! Kiki res.CAC a CAC a tím nastartován český šampion!  Více ZDE


Sampan is with us again!!!:-) Int.show in Prague he finished Czech champion!!!
Paris and Kiki are stud females!!!!!
Great weekend at the International and Club show in Prague - Terri Junior winner, Cruft´s qualification 2008!!! Kiki res.CAC, CAC and start Czech champion! more HERE

15.11. PARIS je šampion Ruska - 10.11. na Národní výstavě v Moskvě získala ve třídě šampionů Výborná 1, CAC a získala tak svůj čtvrtý šampionát - RUSKÝ!!! (Paris je již šampionem BIH, MNE, ROM a RUS)
PARIS is new Russian champion - 10th Nov she won at National show in Moscow in champion class Excellent 1 and CAC and became Russian champion - it´s her 4th championship (Paris is champion BIH, MNE, ROM, RUS)

15.11. CACIB Vrtojba, SLO - Terrinka Výborná 1, PRM = CAJC!!!Včera Terrinka slavila svoje 1.narozeniny!!!!
        Handling - Ich.Unique ChaCha Bohemia Acro CAC, CACIB, BOB!!!! Jch.Milkshake di Casa Corsini CAC!

31.10. Samík na své první výstavě - Výborný 4. z 8psů v mladých!!!!!!!!! Další jeho nové fotografie v jeho fotogalerii
Sam on his first show - Club show Prague, Excellent 4th from 8males in junior class!!! And his new pictures on personal page

11.10. Key má nový LOOK!!!!! Jeho fotky najdete v jeho osobní fotogalerii:-) Key v podzimní trávě Kangaroo´s new look :-)

7.10. MVP České Budějovice: Terrinka Výborná 2 ze 7 fen ve třídě mladých !!! Pan rozhodčí Vojtek měl velmi přísná kritéria a tak z 89naháčů zadal jen 28 známek Výborná!!!!! A padlo i několik Dobrých!
 Z mých třech holek získala Výbornou jen Terri! Kikinka byla VD3 z 5fen v mezitřídě (velmi dobré byly všechny) a Pariska VD2 ze tří, kde porazila Ladu Modrý květ - vrátila jí tak porážku z Mladé Boleslavi. Kompletní výsledky na www.nahaci.cz
TerrinkaParis

26.9. CACIB Varaždin, CRO + CACIB Lendava, SLO + handling

18.9. KEY FOR ACRO z Haliparku "Kiki" je nová šampionka Bosny a Hercegoviny!!! Další úspěchy v sekci HANDLING - SHOW
Kiki is new champion of Bosna and Hercegovina and next successes in Handling - Show

10.9. NVP BRNO:  Terrinka Výborná 2!!!!!!!!!!! Pariska CAC!!!!! a mnoho handlerských úspěchů v sekci HANDLING - SHOW
Terri Excellent 2nd in junior class!!!!! Paris CAC!!!!! and many successes in HANDLING - SHOW

5.9. MVP Mladá Boleslav: Terri na své první výstavě Výborná 4!!! Paris res.CAC '
Terri´s first show Excellent 4th in junior class!!! Paris res.CAC

22.8. 2x CACIB Bratislava: Kiki 2x V4, Paris 2x CAC!!! Kikinky sestřička 2x BIS mladá fena!

20.8. Skvělý úspěch našich přátel manželů Watiaux na MVP Bratislava:-) více na jejich stránkách, kterých jsem webmasterem!!! www.toklaramas.com

20.8. Vytvořila jsem databázi Australských ovčáků!!! Více zde:

10.8. Minulý týden jsme navštívili přátele na Letním výcvikovém táboře ve Svojanově. Mnoho zajímavého o tom najdete na www.nahaci.cz .

29.7. Nové foto Terrinky ve věku 8měsíců v její osobní stránce

22.7. NVP Mladá Boleslav: Kiki CAJC, dokončen Český junior šampion!! a užší výběr na BIS mladá fena!!! Paris CAC!! Více v sekci výstavy

14.7. MVP Oradea: Paris CAC, CACIB, BOB a šampion Rumunska!!!

23.+24.6. MVP Brno ZDE! Mega úspěch: 2x jsem stála na stupínku nejvyšším v soutěži Senior Handling!
 Me and TilorPortugalský vodní pesMe + Sunny;-)

22.6. Nová stránka pro Parisku!

14.-17.6. Naše dovolená a výstavní maratón - domů jsem se vrátila s čerstvými šampiony:-) Výsladky ZDE

11.6. Kikinka slaví své 1.narozeniny:-))))))))))))))))))))))

10.6. Kiki na výstavě v polském městě Kalisz získala CAJC a Junior BOB:-) Výsledky ZDE

10.6. Nový přírůstek v rodince naháčků - Juraja z Haliparku

1.6. Nové fotky SAMA na jeho osobní stránce v sekci PSI nebo NOVÉ HVĚZDY

25.5. Aktualizace sekce v handlingu - SHOWS:-)

25.2. Užij si zábavu - hraj hry

22.5. Přidány fotky Kikinky a Terrinky v jejich galeriích i PRIMY v handlingu! Aktualizována sekce Grooming a Handling - Shih Tzu, Německý ovčák, Čínský chocholatý pes.

21.5. Tento den si zapíši do paměti jako den, kdy jsem úspěšně složila zkoušku z dospělosti:-) Mám maturitu!!!!!!!!

20.5. MVP Litoměřice: Kiki získala svůj druhý CAJC! Prima dokončila českého šampiona!!!

16.5. Předělaná sekce Psi a Feny, připravuji Grooming

13.5. Jelení Gora, PL:   Kiki V2 foto z www.cinanek.unas.cz www.cinanek.unas.cz

29.4. MVP Praha Kiki byla V3! Pouze 4 chlupaté feny získaly známku výborná. Prima res.CAC z 5fen!

22.4. MVP České Budějovice : Kiki získala CAJC z 10fen

16.4. Terri má svou stránku:-) - Zholesk ANGEL STARS ACRO

16.4. Nové fotografie KIKINKY od profesionální fotografky Renatky Hofmann

15.4. Kiki na Národní výstavě psů v Ostravě Výborná 4 v konkurenci 6fen. Za předvedení děkuji Míše Hanzlové - www.greatlady.wz.cz

10.4. Veselé Velikonoce všem přátelům a návštěvníkům mých stránek Happy Easter to my friend

9.4. Keyíček slavil 6.4. své 6.narozeniny:-)
Dort pro oslavence Vše nejlepší A s chutí do toho Hmmmmm

7.4. Kiki se poprvé předvedla ve třídě mladých ve svých 9,5měsících na Pojizerské výstavě Mladá Boleslav. Získala známku Výborná a ze 4fen se umístila na krásném 2.místě!!! V1,VTM byla její roční poloviční sestra Cayle Bos Bohemia.

Já a Kiki před posuzováním Kiki v kruhu Kikince ocásek nedělá žádné problémy - je stále nahoru:-) Třída mladých feny Vítězka třídy mladých - Cayle Bos Bohemia, dcera Codyho Trošku mě mrzelo, že se Cayle bála a dokonce utekla z kruhu. Kiki se předvedla perfektně Moje Kikuška je pro mě stejně nejlepší;-)

7.4. Nové foto SAMa na jeho osobní stránce - Saffron Sherhy OK STARS ACRO

4.4. Sam a Terri jsou konečně doma:-) jejich nové fotky budou brzy;-) v sekci Nové hvězdy

7.3. Úspěšný víkend v Chorvatsku na 2x CACIB Zagreb

7.3. Předělaná sekce HANDLING

4.3. Kikinky první výstavy 2x CACIB Zagreb, Chorvatsko!!! 2x Velmi nadějná 1 a v neděli užší výběr 6 na BIS dorost!

27.2. Předčasný dárek k mým 20.narozeninám mi dal Keyíček v neděli na Šampion šampionů POLSKO

20.2. Moje Jarní prázdnini na super

12.2.MVP Brno

6.2. Brzy přibudou v mojí chovatelské stanici dva nové přírůstky..... více v sekci Nové hvězdy  

31.1. Anaiska a její sourozenci oslavili 1.rok!!!!!:-) VÍCE ZDE

Moje láska Kangaroo se stal Šampionem šampionů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -> Šampion šampinů,Praha - Kangaroo BIS!

27.1. MVP Trenčín

25.1. V chovatelské stanici z Haliparku se Kikince narodili sourozenci:-) více na www.nahaci.cz

14.1.2x CACIB Ljubljana, SLO

1.1.2007 HAPPY NEW YEAR!!!

 

... 2006 ...

24.12.  Merry Christmas

16.12 Sestřička mojí Kiki - Kitty se poprvé vystavovala ve třídě dorostu na maďarské Derby show v Budapešti. Moc jí gratulujeme k úspěchu - VN1 a BIS dorost!!!

10.12. Šampion šampionů BRATISLAVA 2006

24.11. První vrh štěňátek v mojí chovatelské stanice je již na světě! Queesince se narodilo 6 překrásných miminek!!!

12.11.  Světová výstava psů, Poznań

31.10. Happy Halloween  

23.10. Novinka - MY KEYS dokončeno!:-)

14.10. Speciální výstava psů v Mladé Boleslavi - skvělý úspěch!:-)

3.10. Minulý týden proběhlo krytí feny Queen Star Bohemia Acro. Pravděpodobně začátkem prosince se mi narodí první vrh. Otec štěňat bude MidnightDream Dancing Joe! Více v sekci štěňata!

20.9. Nová dlouho očekávaná stránka pro KIKI!!!!!

17.9.Úspěšný víkend v Bosně a Hercegovině - byla sem pasována na nejúspěšnějšího handlera výpravy:-D

27.8.Key po super víkendu na Slovensku opět boduje - BOB na MVP Innsbruck!!!

22.8. Dnes se mi splnil sen.... mám labutěnku

21.8. Úspěšný víkend v Bratislavě - BIS junior pro OFI a BIS čestná pro Keyíčka!

11.8.Aktualizace Handlingu - nová stránka pro Primaveru a Ice Cold

10.8. Konečně přidány fotografie z naší dovolené v Chorvatsku ZDE

9.8. Strávila jsem nezapomenutelný týden na psím táboře -  SUMMER CAMP 2006

25.7. Aktualizace Handling a Odkazy

26.6. Aktualizace Handling u Shih-tzu a novinka - vystavuji naše nové Naháčky :-)

19.6. Jsem zpět ze skvělé dovolené v Chorvatsku spolu s Lucinkou a Míšou - díky za super týden!

1.6. Předělaná sekce HANDLING a nové fotky ve fotogalerii u handlingu

26.5. Aktualizovány odkazy

21.5. Na MVP Litoměřice jsem se stala druhým nejlepší Senior handlerem výstavy

14.5. Můj svěřenec Ajsík opravdu boduje!!! V Polké Jelení Goře získal BOB, res.BIS junior a res.BIG!!!

6.5. Na Klubové výstavě v Hlučíně jsme zopákli úspěch z Prahy - opět BIS junior a Ajsík dokončil ziskem 3. CAJCe Českého a Klubového junior šampiona

30.4.Na MVP Praha jsme s Ajsíčkem (Ice Cold) vyhráli BIS junior pes - více v sekci výstavy

6.4. Můj miláček Kejíček (Kangaroo) slaví 5.narozeniny!!!

26.3.Ajšinka si dokončila Polského šampiona

27.1. Spuštění těchto stránek